Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
18.01. klo 10:00 VARSY:n kansalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 111 henk. (154 lajisuoritusta)
M 60m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Heikki ÄijäläNousiaisten Susi - / -
Samir DemnatiIkaalisten Urheilijat6,91 / -
Heimo ElonenSalon Vilpas8,42 / -
Eero HelppolainenPorin Tarmo - / -
Kalle KompuinenSäkylän Urheilijat7,27 / -
Aleksi NieminenPorin Tarmo - / -
Matias NiinimaaNaantalin Löyly - / -
Simo NoopilaMaskun Kataja - / -
Samuli RaikunenLiedon Parma - / -
Joni Vainio-KailaLaitilan Jyske - / -
 
M 200m (2)
Samuli RaikunenLiedon Parma - / -
Joni Vainio-KailaLaitilan Jyske - / -
 
M 1500m (1)
Antti ReimanSalon Vilpas4.25,88 / -
 
N 60m (13)
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Enni HenttonenTurun Urheiluliitto - / -
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto - / -
Riikka HonkanenRaision Kuula8,68 / -
Sanni KettunenSalon Vilpas - / -
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Pinja KössiPaimion Urheilijat - / -
Elina KostiainenVihdin Viesti - / -
Johanna KylmänenRaision Kuula - / -
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu - / -
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Elin PajunenIF Åsarna - / -
Martta RautalaViipurin Urheilijat - / -
 
N 200m (4)
Enni HenttonenTurun Urheiluliitto26,50 / -
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto - / -
Riikka HonkanenRaision Kuula29,93 / -
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
N 60m aj (4)
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Noora JuslinBorgå Akilles - / -
Sanni KettunenSalon Vilpas - / -
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
M19 60m (5)
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto - / -
Vertti KolkkalaLiedon Parma - / -
Mikael SalminenNaantalin Löyly - / -
Aleksi ViitamäkiLiedon Parma - / -
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske - / -
 
M19 200m (3)
Sakari VatunenPorin Tarmo - / -
Aleksi ViitamäkiLiedon Parma - / -
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske - / -
 
N19 60m (6)
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö - / -
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot - / -
Vilma LindroosPorin Tarmo - / -
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat - / -
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Nea RekolaTurun Toverit - / -
 
N19 200m (4)
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö - / -
Vilma LindroosPorin Tarmo - / -
Nea RekolaTurun Toverit - / -
Anna ViraTurun Urheiluliitto - / -
 
N19 60m aj (1)
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot - / -
 
M17 60m (6)
Jesse FagerströmKaarinan Ura - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja - / -
Jaakko KuoppaMaskun Kataja - / -
Aleksi SalminenTurun Toverit - / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
Niklas ViikisaloPorin Yleisurheilu - / -
 
M17 200m (6)
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja - / -
Roope KiveläTurun Urheiluliitto - / -
Stephen KurkiNaantalin Löyly25,30 / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
Niklas ViikisaloPorin Yleisurheilu - / -
 
M17 1500m (2)
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Tuomo KulmalaMaskun Kataja - / -
 
N17 60m (15)
Emma HovirintaTurun Urheiluliitto - / -
Jenina KarppinenPorin Yleisurheilu - / -
Matlena KarvonenTurun Urheiluliitto8,47 / 8,47
Silja KoukonenMietoisten Maununpojat - / -
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto - / -
Viveka LoukolaRaision Kuula - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Aada PuosiEurajoen Veikot - / -
Inka RekonenTurun Toverit - / -
Julia SaarinenUudenkaupungin Kenttäkarhut8,40 / 8,40
Olivia SalmelainenMaskun Kataja - / -
Sini SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat - / -
Emma TainioPaimion Urheilijat - / -
 
N17 200m (9)
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto - / -
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu - / -
Viveka LoukolaRaision Kuula - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Julia SaarinenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja - / -
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat - / -
Emma TainioPaimion Urheilijat - / -
 
N17 60m aj (2)
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu - / -
Aada PuosiEurajoen Veikot - / -
 
P15 60m (4)
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Oskari SalmelainenMaskun Kataja - / -
 
P15 200m (5)
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venni NauskaTurun Toverit - / -
Oskari SalmelainenMaskun Kataja - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
P15 1000m (4)
Samuel MarkuVahdon Tuisku3.31,56 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
T15 60m (15)
Inka EkbomSalon Vilpas - / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lily GrönroosTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto - / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Henriikka LaineMaskun Kataja - / -
Minea LindénLoimaan Leisku - / -
Iina LokistoSalon Vilpas - / -
Ida MäkiLoimaan Leisku - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti - / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Pinja RintamaaLiedon Parma - / -
Lotta SaloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Carmen WellingTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 200m (10)
Inka EkbomSalon Vilpas - / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lily GrönroosTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Minea LindénLoimaan Leisku - / -
Iina LokistoSalon Vilpas - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti - / -
Pinja RintamaaLiedon Parma - / -
Unnaveera UnadikeTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
P13 200m (8)
Lukas BrandtNaantalin Löyly - / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto - / -
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 1000m (4)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
 
T13 200m (10)
Milja AaltonenVehmaan Kiisto - / -
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas - / -
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto - / -
Ida MäkiLoimaan Leisku - / -
Sanni TuominenSomeron Esa - / -
 
T13 1000m (1)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto - / -