Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
26.01. klo 15:00 Avoimet Helsy-hallit 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 325 henk. (380 lajisuoritusta)
M 60m (30)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Teemu AaltonenHelsingin Kisa-Veikot7,78 / 7,99
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pekka BjörklundHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonathan BraceEsbo IF6,87 / 6,87
Niklas BryggareHelsingin Kisa-Veikot7,16 / -
Georg DunkelHelsingin Kisa-Veikot9,54 / 9,54
Emmanuel HitilashaLahden Ahkera - / -
Tuukka HuuskolaEsbo IF6,89 / 6,89
Eric HyyppäEspoon Tapiot7,48 / -
Riku IllukkaVantaan Salamat - / -
Willem KajanderBorgå Akilles6,84 / 6,84
Viktor KanteleBorgå Akilles6,95 / 6,97
Aaro KarjalainenLahden Ahkera - / -
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo7,09 / 7,09
Joosua KontiolaHelsingfors IFK7,39 / 7,39
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot8,53 / 8,80
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna6,91 / 6,93
Ilari MäkinenHelsingfors IFK6,94 / -
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo - / -
Veikko NugrahaEspoon Tapiot - / -
Arttu PaananenEsbo IF6,97 / -
Roope SaarinenEsbo IF6,88 / 6,92
Samuli SamuelssonIkaalisten Urheilijat6,72 / -
Christer StrömbergHelsingin Kisa-Veikot8,27 / -
Jari TammiHelsingin Kisa-Veikot8,39 / 8,60
Petri TauriainenPerniön Urheilijat7,35 / 7,57
Valtteri VälläriJanakkalan Jana - / -
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo7,07 / -
Ville YlinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M 400m (22)
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK50,05 / -
Kristian BackmanImatran Urheilijat52,74 / -
Oscar HärkönenEsbo IF - / -
Niko HeikkiläIitin Pyrintö - / -
Markus HurriLiedon Parma53,23 / -
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot51,58 / -
Heikki LähdekorpiForssan Salama61,78 / -
Ville LavikainenRunners Club60,23 / -
Tuomas LehtonenLiedon Parma49,33 / -
Matias LinkoahoHelsingin Kisa-Veikot49,68 / -
Atte NevalaKenttäurheilijat -5851,17 / -
Tuomas PuputtiIF Raseborg53,08 / -
Samuli RaikunenLiedon Parma52,61 / -
Samuel RätyKeravan Urheilijat55,77 / -
Aleksi SairanenHelsingfors IFK - / -
Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot55,33 / -
Christer StrömbergHelsingin Kisa-Veikot57,66 / -
Teemu TaipaleLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eelis UittoViipurin Urheilijat - / -
Tuomo VanhanenTapanilan Erä58,76 / -
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot49,13 / -
 
M 3000m (26)
Samuel FeshayeLeppävaaran Sisu - / -
Hannu GranbergLahden Ahkera8.07,18 / -
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto - / -
Jukka-Pekka HassinenRunners Club10.06,3h / 11.42,6h
Walte HautalaLahden Ahkera8.53,34 / -
Samu HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet8.44,18 / 8.50,99
Panu JantunenHelsingin Kisa-Veikot8.18,98 / -
Johan JernHelsingfors IFK - / -
Eetu JokelaHelsingin Jyry9.58,96 / -
Oskari KangasniemiIkaalisten Urheilijat - / -
Leevi KeronenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Ossi KokkonenHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners ry - / -
Lassi KuvaLahden Ahkera - / -
Joonas LehtinenTurun Urheiluliitto8.19,76 / -
Jyri LehtonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mikko MäkeläVantaan Salamat10.23,60 / -
Julius MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot8.18,23 / -
Aaro OjalaKarhulan Katajaiset - / -
Niko PutkinenKarhulan Katajaiset9.09,47 / -
Antti ReimanSalon Vilpas - / -
Sami SakuIF Åland9.34,83 / -
Aapo SummanenEspoon Tapiot - / -
Akseli VirtanenKarhulan Katajaiset - / -
Kerkko VisuriHelsingfors IFK9.32,86 / -
Niklas WihlmanTurun Urheiluliitto - / -
 
M seiväs (11)
Jukka HannulaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jukka-Pekka HassinenRunners Club285 / 271
Matti HyyppäEspoon Tapiot475 / -
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Risto JärviEsbo IF - / -
Timi KatilaTapanilan Erä - / -
Erkko LaukiaTapanilan Erä420 / 405
Pietari OutinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aleksi SaarelainenEspoon Tapiot - / -
Leo UusimäkiKenttäurheilijat -58 - / -
Einari VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
 
M pituus (5)
Iikka AlingueJanakkalan Jana - / -
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Mauri MerikantoHelsingin Kisa-Toverit - / -
Joska TommolaLahden Ahkera - / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M kuula (3)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Ville SiiskonenKangasniemen Kalske15,32 / -
Sami SirenVantaan Salamat - / -
 
N 60m (34)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Matilda BogdanoffHelsingfors IFK7,52 / 7,63
Iira BützowViipurin Urheilijat - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti8.33 / -
Pia HannukainenHelsingin Tarmo - / -
Sara HeinoLahden Ahkera - / -
Sinikka IllaruVihdin Viesti10.01 / -
Merituuli JääskeläinenLappeenrannan Urheilu-Miehet7,75 / -
Ilona KekkonenLahden Ahkera7,77 / -
Lotta KemppinenHelsingfors IFK7,49 / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot - / -
Elina KostiainenVihdin Viesti - / -
Johanna KylmänenRaision Kuula7,52 / 7,52
Petra-Sofia LaaksoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni MahonenJyväskylän Kenttäurheilijat7,60 / -
Hilda MäkeläKeravan Urheilijat - / -
Nea MattilaHelsingfors IFK7,73 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna7,99 / -
Kaisa MikanderEsbo IF7.87 / 7.98
Sonja NousiainenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot9,34 / 9,46
Eeva PaavilainenTurun Weikot Yleisurheilu7,64 / -
Henriikka ParpalaHelsingfors IFK7,47 / 7,74
Molly PastewkaEsbo IF8,23 / 8,23
Anna PursiainenEspoon Tapiot7,54 / 7,54
Netta SaloSavonlinnan Riento7,68 / -
Anni SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot7,69 / 7,79
Taija TakanenSomeron Esa - / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna - / -
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat - / -
Virpi VähäkangasKeravan Urheilijat8,90 / 9,10
Kristiina VuorvirtaEspoon Tapiot - / -
Sofie WesterbergEsbo IF - / -
 
N 400m (15)
Alisa AaltoTampereen Pyrintö56,41 / -
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu59,69 / -
Annika HannolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet57,46 / 59,38
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kira KruutiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot54,95 / 58,37
Viivi LehikoinenHelsingfors IFK55,30 / -
Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Meeri SalomaaEsbo IF59,37 / -
Pihla TiilikainenViipurin Urheilijat - / -
Helmi VuorimaaLahden Ahkera59,54 / -
 
N 3000m (11)
Emma HakalaEspoon Tapiot10.19,82 / -
Laura HeikkiläRunners Club - / -
Mona JäppinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Milla KasurinenRunners Club - / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera - / -
Anne LyytinenRunners Club - / -
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja - / -
Katarina SkräddarHelsingin Jyry - / -
Kaisa TyniPyhtään Yritys - / -
Mari UlkuniemiRunners Club - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
 
N korkeus (9)
Ilona ÄyräväinenKarhulan Katajaiset181 / 175
Gabriela KosonenJyväskylän Kenttäurheilijat181 / -
Sini LälläJyväskylän Kenttäurheilijat184 / -
Miia LindholmHelsingfors IFK181 / -
Elin PajunenIF Åsarna - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Linda SandblomHIK Friidrott - / -
Heta TuuriLahden Ahkera - / -
Viivi VoutilainenTurun Urheiluliitto - / -
 
N 3-loikka (5)
Petra KallionpääJanakkalan Jana - / -
Elina KostiainenVihdin Viesti - / -
Tilda LipastiHelsingfors IFK - / -
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Senni SalminenImatran Urheilijat - / -
 
N kuula (5)
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jessica MeriheinäLiljendal IK - / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Henna SallinenSavonlinnan Riento14,44 / -
 
M19 60m (13)
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna7,90 / 7,90
Karim EchahidLahden Ahkera - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna7,68 / 7,73
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Tomas JatskoTapanilan Erä7,58 / -
Veeti KatainenKenttäurheilijat -58 - / -
Antti KoskinenViipurin Urheilijat8,50 / -
Topias LaineHelsingin Kisa-Veikot7,11 / 7,14
Abdinain MoalinHelsingfors IFK - / -
Juuso PyyhtiäLahden Ahkera - / -
Max TallqvistBorgå Akilles - / -
Batuhan YildirimHelsingfors IFK7,27 / 7,29
Hadi YousefiHelsingin Tarmo7,75 / 7,75
 
M19 400m (32)
Olli AhlgrenLahden Ahkera51,84 / 51,84
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot - / -
Niklas BjörkenheimEsbo IF - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Samu FribergViipurin Urheilijat56,50 / -
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat52,01 / -
Tomas JatskoTapanilan Erä - / -
Daniel KeaneLahden Ahkera - / -
Valtteri KeskinenVihdin Viesti52,38 / -
Andrei KiviharjuEsbo IF55,36 / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Olli LaitinenViipurin Urheilijat - / -
Timi LankinenKenttäurheilijat -58 - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat - / -
Joose PasanenHelsingin Tarmo - / -
Kristian PirnesEsbo IF - / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera53,42 / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK54,90 / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot - / -
Lauri SyvärantaLahden Ahkera - / -
Max TallqvistBorgå Akilles - / -
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat57,00 / -
Walter TörnwallEsbo IF - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
Okko VuorikoskiLahden Ahkera - / -
Adnan VuorinenEsbo IF - / -
Batuhan YildirimHelsingfors IFK - / -
 
M19 3000m (6)
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Justus LuonelaLahden Ahkera - / -
Antti ReimanSalon Vilpas - / -
Akseli VirtanenKarhulan Katajaiset - / -
Soini VirtanenVihdin Viesti - / -
 
M19 pituus (6)
Toni AppelqvistEsbo IF603 / -
Karim EchahidLahden Ahkera - / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera - / -
Eemil PorvariHartolan Voima - / -
Otto PulkkinenImatran Urheilijat - / -
Eelis SnåreLahden Ahkera - / -
 
M19 kuula (3)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Antti KoskinenViipurin Urheilijat - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas - / -
 
N19 60m (18)
Edith BerdenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot7,86 / 7,86
Mila HälinenViipurin Urheilijat - / -
Saara HämäläinenEspoon Tapiot - / -
Silja JaatinenHelsingfors IFK - / -
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu7,84 / -
Fanny KeroIF Raseborg8,67 / 8,67
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat - / -
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna8,26 / -
Siiri MetsäläEsbo IF - / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK7,72 / 7,76
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -58 - / -
Jenny SarioEspoon Tapiot - / -
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot - / -
 
N19 400m (16)
Demi BermanTapanilan Erä - / -
Olivia ChandrasEspoon Tapiot - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot61,87 / 61,87
Fanni JokinenEspoon Tapiot64,74 / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK - / -
Noomi MalmgrenEsbo IF59,05 / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera59,77 / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -58 - / -
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot - / -
Ea VuoriLahden Ahkera - / -
 
N19 3000m (5)
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas - / -
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Aino TengvallRekolan Raikas - / -
 
N19 korkeus (1)
Milka RiialiImatran Urheilijat - / -
 
N19 3-loikka (2)
Janika JokinenTampereen Urheilijat -38 - / -
Siiri MetsäläEsbo IF - / -
 
N19 kuula (5)
Mila HälinenViipurin Urheilijat - / -
Vilja KetolainenViipurin Urheilijat - / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana - / -
Felicia MeriheinäLiljendal IK - / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana - / -
 
M17 60m (23)
Micke BärlundTapanilan Erä - / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot7,39 / 7,39
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Miki LaaksoHelsingin Kisa-Veikot7,33 / 7,33
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat7,40 / 7,40
Olli LaitinenViipurin Urheilijat7,85 / 7,85
Patrick LindbergVihdin Viesti7,52 / -
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot7,56 / 7,56
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat -587,80 / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot7,58 / 7,65
Aleksi TauriainenPerniön Urheilijat - / -
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M17 seiväs (9)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna416 / 416
Artjom KiviharjuEsbo IF342 / 335
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Paavo NiinikoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat -58350 / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
 
M17 pituus (9)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Patrick LindbergVihdin Viesti606 / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna559 / 559
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -58 - / -
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
M17 kuula (3)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat -5813,68 / 13,68
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N17 60m (22)
Minea FogelholmEspoon Tapiot7,85 / 7,92
Pihla HapponenViipurin Urheilijat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8,52 / 8,52
Sara-Julia HellstenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot7,87 / 7,87
Annika JuvalaEsbo IF8,61 / 8,61
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo - / -
Daniela KulankoEsbo IF8,70 / 8,77
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Linda LeveelahtiHelsingfors IFK7,82 / -
Emilia LindholmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Venla LindroosKeravan Urheilijat - / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat8,17 / 8,17
Juulia RaitanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8,73 / -
Noora SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi SaukkonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia ShashkinaHelsingin Kisa-Veikot8,51 / 8,51
Emilia TallqvistEsbo IF - / -
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat8,82 / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF8,22 / 8,22
Oona VasilevTapanilan Erä8,40 / -
 
N17 korkeus (12)
Ina AppelqvistEsbo IF145 / -
Iina HolopainenHelsingfors IFK - / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo - / -
Anni KonnuImatran Urheilijat - / -
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Gerli KumarViipurin Urheilijat - / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Ella PaukkuEsbo IF155 / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot148 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella WesterlundEsbo IF147 / -
 
N17 3-loikka (10)
Sandra JohanssonBorgå Akilles - / -
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Emmi NieminenTammelan Ryske - / -
Pinja RuohoLahden Ahkera - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kia WirenRekolan Raikas - / -
 
N17 kuula (9)
Pihla HapponenViipurin Urheilijat - / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera - / -
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7,35 / 7,35
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot9,53 / 9,53
Salla SavikkoRiihimäen Kisko - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jonna VirénLiljendal IK - / -