Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
18.07. klo 11:00 Kouvola Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 291 henk. (664 lajisuoritusta)
M 400m aj (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M korkeus (2)
Otso MikkiläImatran Urheilijat1.93 / 1.82
Jere NyströmKorian Ponsi1.88 / 1.85
 
N 100m aj (3)
Janette HanskiKarhulan Urheilijat14.42 / -
Hilla MikkiläImatran Urheilijat - / -
Venla PulkkanenLahden Ahkera15.11 / -
 
N pituus (5)
Monika AhonenJyväskylän Kenttäurheilijat5.32 / -
Silja HäkämiesYlämaan Pyrkijät4.65 / 4.46
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet5.12 / 5.12
Hilla MikkiläImatran Urheilijat4.80 / 4.78
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset4.80 / 4.80
 
M17 100m (8)
Akseli EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.92 / 11.92
Kimi EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat13.19 / -
Veeti HostikkaKarhulan Katajaiset13.84 / -
Veikko KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot12.64 / 12.64
Miki LikanderEspoon Tapiot11.83 / 11.83
Eliel MulariKarhulan Katajaiset12.42 / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.57 / 11.57
 
M17 800m (4)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:15.40 / 2:15.40
Eeli JauhiainenKuusankosken Kisa2:13.44 / 2:13.44
Veikko KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot2:17.96 / -
Joonas PalmuValkealan Kajo2:25.02 / 2:25.02
 
M17 110m aj (1)
Tuukka IngersLahden Ahkera16.67 / -
 
M17 pituus (3)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat4.95 / -
Tuukka IngersLahden Ahkera5.73 / -
Joonas PalmuValkealan Kajo3.96 / -
 
M17 kuula (4)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat9.08 / 9.08
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna13.87 / 13.87
Tuukka IngersLahden Ahkera11.74 / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset12.58 / 11.57
 
N17 100m (13)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat12.79 / 12.79
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat13.63 / 13.63
Milla KokkonenVehkalahden Veikot13.45 / 13.54
Aliisa LautalaValkealan Kajo13.84 / 14.29
Helmi LievonenRiihimäen Kisko12.86 / 13.23
Nea NakariVehkalahden Veikot13.45 / 13.45
Senja RoosLahden Ahkera12.30 / 12.30
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera12.97 / 12.97
Kirsikka SalmiValkealan Kajo13.65 / 13.77
Nea SavolaLahden Ahkera13.98 / -
Venla SavolainenImatran Urheilijat12.88 / 12.88
Maria SuntioKarhulan Katajaiset13.81 / 13.81
Anna TommolaValkealan Kajo13.86 / 13.86
 
N17 800m (1)
Jenna TuomainenIitin Pyrintö2:40.08 / 2:47.66
 
N17 100m aj (5)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja15.37 / 15.37
Peppi-Rosa PenttinenJoensuun Kataja16.06 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot16.31 / 16.63
 
N17 pituus (9)
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat4.41 / -
Tara HatakkaVantaan Salamat3.99 / 3.99
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet5.07 / 5.07
Ella PeltolaAnjalan Liitto5.10 / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.88 / 4.83
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet5.10 / 5.03
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera5.41 / 5.37
Maria SuntioKarhulan Katajaiset4.99 / -
Rosa ValkendorffLappeenrannan Urheilu-Miehet4.82 / 4.46
 
N17 kuula (4)
Tiina JärvinenLahden Ahkera13.93 / 13.93
Nina SuonamoKarhulan Katajaiset10.11 / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö15.67 / 14.94
Jonna VirénLiljendal IK12.42 / 12.42
 
N17 kiekko (5)
Pinja MuotkaLahden Ahkera30.06 / 30.06
Tara SaikkonenParikkalan Urheilijat40.16 / -
Nea SavolaLahden Ahkera32.36 / 32.36
Annukka VainonenIitin Pyrintö45.05 / 45.05
Jonna VirénLiljendal IK30.16 / 30.16
 
N17 keihäs (3)
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet36.33 / 36.33
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.42 / 38.42
Tara SaikkonenParikkalan Urheilijat44.34 / 43.78
 
P15 100m (16)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo12.66 / 12.66
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Milo HaapaniemiElimäen Vauhti13.32 / 13.32
Anton HagelKarhulan Katajaiset15.06 / 15.18
Eelis HynninenHartolan Voima13.57 / 13.57
Luka JudinValkealan Kajo14.29 / 14.29
Luukas KemppainenJoutsan Pommi11.87 / 11.87
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät15.14 / 15.14
Valtteri KinnunenYlämaan Pyrkijät15.09 / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot13.08 / 13.08
Roni MatinenValkealan Kajo13.45 / 13.45
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot13.15 / -
Nuutti VirtanenValkealan Kajo13.21 / 13.21
Nuutti VortanenValkealan Kajo - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat14.15 / 14.15
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu - / -
 
P15 800m (5)
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -582:10.21 / 2:10.21
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -582:16.25 / 2:16.25
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:10.45 / 2:10.45
Tuomas StadigValkealan Kajo2:26.28 / 2:26.28
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat2:22.38 / 2:22.38
 
P15 2000m (11)
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset 6:54.01 / -
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -58 6:08.77 / 6:08.77
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -58 6:22.76 / 6:22.76
Niilo KotirantaYlämaan Pyrkijät 7:30.41 / 7:30.41
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuomas KuusinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eino MannonenValkealan Kajo 7:05.41 / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet 6:09.80 / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset - / -
Tuomas StadigValkealan Kajo 7:30.40 / -
Joonatan VenäläinenImatran Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (6)
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet15.40 / 15.40
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot15.27 / 15.27
Elliot SchmidtBorgå Akilles13.96 / 13.96
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset14.99 / 15.14
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.33 / 13.33
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.46 / 13.46
 
P15 korkeus (1)
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.73 / 1.65
 
P15 pituus (9)
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset4.60 / 4.60
Milo HaapaniemiElimäen Vauhti4.91 / 4.91
Anton HagelKarhulan Katajaiset4.21 / -
Jim HerleviOrimattilan Jymy5.31 / 5.31
Luukas KemppainenJoutsan Pommi5.39 / 5.39
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot5.84 / 5.84
Nuutti VirtanenValkealan Kajo4.43 / 4.43
Nuutti VortanenValkealan Kajo - / -
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu5.07 / 5.07
 
P15 kuula (7)
Mikael BöckermanEsbo IF12.60 / 12.60
Ville HäkämiesYlämaan Pyrkijät7.97 / 7.97
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät10.53 / 10.53
Isko KovanenJoensuun Kataja11.11 / 11.11
Nuutti VirtanenValkealan Kajo11.17 / 11.17
Nuutti VortanenValkealan Kajo - / -
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu10.75 / 10.75
 
P15 kiekko (2)
Eelis HynninenHartolan Voima29.61 / 29.61
Pyry SelinLahden Ahkera38.89 / 38.89
 
T15 100m (24)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset14.63 / -
Tara HatakkaVantaan Salamat15.50 / 15.50
Silja HeinänenKarhulan Katajaiset - / -
Iida HeinoPyhtään Yritys13.95 / 13.95
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.73 / 13.73
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset13.11 / 13.11
Elsa KeinänenEsbo IF14.69 / 14.69
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet13.39 / 13.39
Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot15.87 / 15.87
Hilla MartikainenIitin Pyrintö14.99 / 14.99
Makriina NenolaHelsingin Tarmo16.01 / 16.01
Heidi PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Ella PeltolaAnjalan Liitto13.89 / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.01 / -
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo14.70 / 14.70
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy13.73 / 14.02
Ella RåstedtEsbo IF16.91 / -
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet13.74 / 13.95
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat15.23 / -
Elina RuotsalainenValkealan Kajo - / -
Maija SalovaaraValkealan Kajo - / -
Saara SavolainenValkealan Kajo - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö13.94 / 13.94
Elena TaskinenHelsingin Tarmo - / -
 
T15 800m (7)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset2:50.42 / 2:50.42
Annika HaikkaVehkalahden Veikot - / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset2:44.27 / -
Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot3:17.10 / -
Makriina NenolaHelsingin Tarmo - / -
Heidi PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot2:34.89 / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:16.98 / 2:16.98
 
T15 2000m (7)
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet 6:57.69 / 6:57.69
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 6:56.38 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat 7:07.29 / 7:07.29
Annu ToikkanenVantaan Salamat - / -
Lotta ToikkanenVantaan Salamat - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot 6:49.63 / 6:49.63
 
T15 80m aj (11)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset14.80 / 14.80
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset13.43 / 13.43
Kaisa KivinenEspoon Tapiot12.88 / 13.11
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.12 / 13.12
Makriina NenolaHelsingin Tarmo16.63 / 16.63
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat - / -
Jonna RomoKangasniemen Kalske13.23 / -
Celina SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö - / -
Elena TaskinenHelsingin Tarmo16.16 / 16.16
Martta ValtonenEspoon Tapiot13.16 / 13.16
 
T15 korkeus (6)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset1.35 / 1.35
Kaisa KivinenEspoon Tapiot1.46 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet1.46 / 1.46
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat1.40 / 1.40
 
T15 kuula (9)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo7.33 / 6.44
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset9.91 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima10.54 / 9.57
Makriina NenolaHelsingin Tarmo - / -
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske10.58 / 10.58
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo9.06 / -
Ella RåstedtEsbo IF8.84 / 8.84
Viivi RipattiPertunmaan Ponnistajat8.09 / 8.09
Elena TaskinenHelsingin Tarmo5.51 / -
 
T15 kiekko (6)
Tara HatakkaVantaan Salamat20.06 / 20.06
Aino IkäheimoEspoon Tapiot36.26 / 36.26
Elsa KeinänenEsbo IF - / -
Hilla MartikainenIitin Pyrintö - / -
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo27.62 / 27.62
Ella RåstedtEsbo IF32.36 / 32.36
 
T15 keihäs (8)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo17.11 / 17.11
Kaisa KivinenEspoon Tapiot31.37 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima33.74 / 32.31
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37.71 / 36.08
Makriina NenolaHelsingin Tarmo - / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset43.18 / 43.18
Ella RåstedtEsbo IF41.03 / 41.03
Jenni SeppäläIitin Pyrintö19.00 / -
 
P13 60m (14)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.32 / 8.32
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi 8.86 / 8.86
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.69 / 8.69
Elmer KeinänenEsbo IF 8.89 / 8.89
Rasmus KemppainenJoutsan Pommi 9.82 / 9.84
Sakari MäkeläLahden Ahkera10.53 / 10.53
Jesse MyllymäkiKouvolan Urheilijat - / -
Eppu PekkanenValkealan Kajo - / -
Eino RyyttyKuivasjärven Aura - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi 8.72 / 8.72
Juho SoikkeliValkealan Kajo 8.93 / -
Niko TilanderKenttäurheilijat -58 9.61 / -
Markus VainioLahden Ahkera 8.77 / 8.77
 
P13 1000m (4)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot3:18.10 / 3:22.45
Emil KuparinenLahden Ahkera3:31.64 / -
Eppu PekkanenValkealan Kajo3:36.1h / 3:36.1h
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:16.41 / 3:16.41
 
P13 60m aj (8)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot11.21 / 11.62
Onni NyyssönenJoensuun Kataja10.42 / 10.42
Otso NyyssönenJoensuun Kataja10.37 / 10.37
Sisu ParkkonenValkealan Kajo12.27 / 12.27
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat12.03 / 12.03
Markus VainioLahden Ahkera10.56 / 10.56
 
P13 korkeus (4)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Sisu ParkkonenValkealan Kajo1.30 / 1.30
Taavi RytköläIitin Pyrintö1.35 / 1.35
Niko TilanderKenttäurheilijat -581.45 / 1.45
 
P13 pituus (9)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet4.52 / 4.52
Aapo HeikkinenLiperin Taimi4.78 / 4.78
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot3.60 / 3.60
Elmer KeinänenEsbo IF4.34 / 4.34
Sakari MäkeläLahden Ahkera3.46 / 3.46
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi4.48 / 4.48
Niko TilanderKenttäurheilijat -583.96 / 3.96
 
P13 3-loikka (5)
Onni NyyssönenJoensuun Kataja9.37 / 9.37
Otso NyyssönenJoensuun Kataja10.62 / 10.62
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat -58 - / -
 
P13 kuula (7)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi10.08 / 10.08
Elmer KeinänenEsbo IF8.16 / 8.16
Sakari MäkeläLahden Ahkera8.30 / 8.30
Jesse MyllymäkiKouvolan Urheilijat - / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo6.73 / 6.73
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi10.10 / 10.10
Aapo VanhanenEspoon Tapiot10.06 / 10.06
 
P13 kiekko (11)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi24.93 / 24.93
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot31.02 / 31.02
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Elmer KeinänenEsbo IF26.30 / 26.30
Sakari MäkeläLahden Ahkera27.00 / 27.00
Sisu ParkkonenValkealan Kajo - / -
Eppu PekkanenValkealan Kajo - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi30.17 / 30.17
Juho SoikkeliValkealan Kajo30.68 / -
Markus VainioLahden Ahkera26.76 / 26.76
Aapo VanhanenEspoon Tapiot31.94 / 31.94
 
T13 60m (26)
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.63 / 8.63
Saima HelminenHelsingin Tarmo10.03 / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat10.27 / -
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo 9.82 / -
Matilda KarhuValkealan Kajo 9.87 / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo 9.80 / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo 9.71 / 9.71
Nelli KokkonenVehkalahden Veikot 9.39 / -
Irem KöksalKarhulan Urheilijat 9.04 / -
Jenna KolariValkealan Kajo 9.32 / 9.39
Satu KuokkaVehkalahden Veikot 9.49 / -
Tara LämsäHelsingin Tarmo - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot 9.63 / -
Pinja LiskiHelsingin Tarmo 9.80 / -
Helmi NieminenVantaan Salamat 9.32 / 9.32
Elina NiinikangasValkealan Kajo 9.47 / -
Alisa NorokorpiValkealan Kajo 9.73 / -
Emmi OleanderVehkalahden Veikot 9.65 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset 9.70 / -
Anni PärttyVehkalahden Veikot 9.12 / -
Pinja PasiVehkalahden Veikot 9.74 / -
Enni RäisänenAnjalan Liitto 9.61 / -
Kerttu RenValkealan Kajo 9.34 / -
Elsa StadigValkealan Kajo 9.66 / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -68 9.23 / 9.23
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo10.04 / -
 
T13 1000m (10)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset3:28.84 / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo3:47.81 / -
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:27.83 / 3:27.83
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4:18.93 / -
Alisa NorokorpiValkealan Kajo3:37.37 / -
Minea NurminenKarhulan Katajaiset3:30.80 / 3:30.86
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:19.60 / 3:19.60
Enni RäisänenAnjalan Liitto3:40.08 / -
Elsa StadigValkealan Kajo3:26.38 / 3:26.38
Maria TasaVehkalahden Veikot3:34.89 / 3:37.42
 
T13 60m aj (16)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset11.43 / 11.51
Iida HeinoPyhtään Yritys11.46 / 11.46
Saima HelminenHelsingin Tarmo12.32 / 12.32
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo11.97 / 11.97
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.47 / 12.47
Irem KöksalKarhulan Urheilijat11.30 / 11.54
Jenna KolariValkealan Kajo11.71 / 11.71
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.14 / 10.32
Pinja LiskiHelsingin Tarmo11.96 / 11.96
Alisa NorokorpiValkealan Kajo12.64 / -
Minea NurminenKarhulan Katajaiset11.19 / -
Anni PärttyVehkalahden Veikot13.03 / 13.03
Enni RäisänenAnjalan Liitto12.44 / 12.44
Kerttu RenValkealan Kajo13.06 / -
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet12.37 / 12.37
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo12.52 / -
 
T13 korkeus (12)
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.30 / 1.30
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo1.40 / 1.40
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.24 / 1.24
Irem KöksalKarhulan Urheilijat1.35 / -
Jenna KolariValkealan Kajo1.25 / -
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset1.39 / -
Tara LämsäHelsingin Tarmo1.24 / 1.24
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.29 / 1.24
Alisa NorokorpiValkealan Kajo - / -
Jemina NurmelaLuumäen Pojat1.31 / 1.31
Anni OlliKarhulan Katajaiset1.28 / -
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo1.34 / 1.34
 
T13 pituus (21)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset4.10 / 4.10
Iida HeinoPyhtään Yritys4.64 / 4.64
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat - / -
Matilda KarhuValkealan Kajo3.74 / 3.74
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo4.02 / 4.02
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo3.52 / 3.52
Irem KöksalKarhulan Urheilijat4.34 / 4.14
Jenna KolariValkealan Kajo3.87 / 3.87
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.13 / 4.13
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset3.90 / 3.90
Pinja LiskiHelsingin Tarmo3.98 / 3.98
Helmi NieminenVantaan Salamat3.53 / 3.53
Elina NiinikangasValkealan Kajo3.30 / -
Emmi OleanderVehkalahden Veikot3.85 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset3.70 / 3.70
Anni PärttyVehkalahden Veikot4.04 / 4.04
Pinja PasiVehkalahden Veikot3.53 / 3.53
Kerttu RenValkealan Kajo3.56 / -
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo3.69 / -
 
T13 kuula (19)
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset9.94 / 9.26
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.43 / 12.43
Saima HelminenHelsingin Tarmo5.52 / -
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat5.96 / -
Helmi HuopalainenValkealan Kajo7.62 / 7.62
Matilda KarhuValkealan Kajo - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo7.16 / -
Nelli KokkonenVehkalahden Veikot7.11 / -
Irem KöksalKarhulan Urheilijat7.96 / 7.96
Arianna KortelainenValkealan Kajo7.48 / 7.48
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset6.15 / 5.83
Tara LämsäHelsingin Tarmo7.85 / -
Pinja LiskiHelsingin Tarmo5.83 / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat10.10 / 8.96
Helmi NieminenVantaan Salamat6.92 / 6.92
Anni PärttyVehkalahden Veikot6.02 / 5.84
Pinja PasiVehkalahden Veikot6.58 / 6.18
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -688.39 / 8.39
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo - / -
 
T13 kiekko (10)
Jessica BjörkstenLiljendal IK36.53 / 36.53
Helmi HuopalainenValkealan Kajo20.09 / 20.09
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo16.78 / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo16.10 / -
Tara LämsäHelsingin Tarmo - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot16.91 / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat30.31 / 30.31
Tanja MuotkaLahden Ahkera35.99 / 35.99
Kerttu RenValkealan Kajo13.87 / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -6826.69 / 25.32
 
P11 60m (14)
Lenni AlakrekolaValkealan Kajo 9.72 / 9.82
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo10.08 / 10.08
Rasmus KaitainenVehkalahden Veikot 9.31 / 9.31
Sisu KalliomäkiValkealan Kajo10.38 / -
Wilmer KiviniemiValkealan Kajo 9.91 / 9.91
Miika LankiVehkalahden Veikot 9.82 / 9.82
Ukko LehtoPyhtään Yritys 8.93 / 8.93
Myrsky MartikainenIitin Pyrintö 9.75 / 9.75
Nico MentulaLuumäen Pojat 9.20 / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo 9.35 / 9.52
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset 8.89 / 9.02
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat - / -
Korawik SaendeeValkealan Kajo 9.79 / 9.79
Aapo VainikkaKouvolan Urheilijat10.23 / 10.23
 
P11 1000m (13)
Lenni AlakrekolaValkealan Kajo3:37.21 / -
Rasmus KaitainenVehkalahden Veikot4:16.6h / -
Sisu KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot3:26.46 / 3:26.46
Elmeri KinnunenYlämaan Pyrkijät3:32.20 / 3:35.66
Eelis KuparinenLahden Ahkera3:37.30 / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys3:47.22 / 3:51.39
Kent LindholmLovisa Tor3:18.56 / 3:18.56
Myrsky MartikainenIitin Pyrintö3:59.41 / -
Viljami NurminenKarhulan Katajaiset3:36.53 / -
Eric RinneLahden Ahkera3:26.14 / 3:26.14
Korawik SaendeeValkealan Kajo - / -
Aapo VainikkaKouvolan Urheilijat3:48.69 / -
 
P11 60m aj (6)
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.10 / 11.10
Ukko LehtoPyhtään Yritys12.32 / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo11.58 / 11.58
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat - / -
Aapo VainikkaKouvolan Urheilijat13.57 / -
 
P11 korkeus (4)
Lenni AlakrekolaValkealan Kajo1.00 / -
Miika LankiVehkalahden Veikot0.90 / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys1.23 / 1.20
Nico MentulaLuumäen Pojat - / -
 
P11 pituus (11)
Rasmus KaitainenVehkalahden Veikot3.64 / -
Wilmer KiviniemiValkealan Kajo3.69 / 3.53
Miika LankiVehkalahden Veikot3.76 / 3.76
Ukko LehtoPyhtään Yritys4.41 / 4.41
Myrsky MartikainenIitin Pyrintö3.63 / 3.63
Nico MentulaLuumäen Pojat4.18 / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo4.08 / 4.08
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset4.33 / 4.33
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat3.20 / -
Korawik SaendeeValkealan Kajo4.03 / 4.03
Aapo VainikkaKouvolan Urheilijat3.45 / 3.45
 
P11 3-loikka (5)
Joona NiinikangasValkealan Kajo8.87 / 8.87
Eric RinneLahden Ahkera8.69 / -
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat7.62 / 7.62
Veikko SuikkiJuvan Urheilijat7.45 / -
Romeo UotilaValkealan Kajo - / -
 
P11 kuula (11)
Pyry IngersIitin Pyrintö7.33 / -
Sisu KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Elmeri KinnunenYlämaan Pyrkijät6.95 / 6.95
Vili KoukiVehkalahden Veikot - / -
Hannes KumakariKarhulan Urheilijat6.30 / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys6.75 / 6.75
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat - / -
Jimi RomoKangasniemen Kalske7.17 / 7.17
Korawik SaendeeValkealan Kajo4.51 / 4.51
Veikko SuikkiJuvan Urheilijat7.06 / 7.06
Romeo UotilaValkealan Kajo6.16 / 6.16
 
P11 keihäs (8)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.58 / 23.14
Eric RinneLahden Ahkera23.14 / -
Lenni-Jussi RipattiPertunmaan Ponnistajat22.01 / 22.01
Jimi RomoKangasniemen Kalske20.24 / 19.81
Korawik SaendeeValkealan Kajo - / -
Veikko SuikkiJuvan Urheilijat24.42 / 24.42
Romeo UotilaValkealan Kajo25.74 / 23.75
Aapo VainikkaKouvolan Urheilijat26.25 / -
 
T11 60m (20)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet10.05 / -
Meri AaltonenLahden Ahkera 9.53 / 9.53
Annika BruunKouvolan Urheilijat - / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo10.86 / -
Veera HermunenValkealan Kajo10.48 / 10.48
Else HuuskonenKouvolan Urheilijat - / -
Tilda JauhiainenKuusankosken Kisa10.38 / 10.38
Ellen JulkunenValkealan Kajo 9.91 / 9.91
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo 9.17 / 9.33
Emma KälviäinenKouvolan Urheilijat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat 9.73 / 9.73
Vilma KarhuValkealan Kajo10.49 / 10.49
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5810.00 / 10.20
Nella LemströmKarhulan Urheilijat 9.40 / 9.40
Maiju MettäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat10.02 / 10.02
Ilona NikulaValkealan Kajo10.19 / 10.19
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.68 / -
Kristiina Rinta-JaskariLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.65 / 9.65
Inka RyyttyKuivasjärven Aura - / -
 
T11 1000m (8)
Jonna KolariValkealan Kajo3:47.82 / 3:48.69
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset3:36.8h / 3:36.8h
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583:45.34 / 3:48.67
Maiju MettäläHelsingin Kisa-Veikot4:06.09 / 4:06.09
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:37.41 / -
Kristiina Rinta-JaskariLappeenrannan Urheilu-Miehet3:41.98 / 3:41.98
Inka RyyttyKuivasjärven Aura4:16.8h / -
Jenni TuominenLahden Ahkera3:42.71 / -
 
T11 60m aj (12)
Meri AaltonenLahden Ahkera12.47 / 12.47
Veera HermunenValkealan Kajo - / -
Meri HyyrynenKouvolan Urheilijat - / -
Ellen JulkunenValkealan Kajo - / -
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo11.37 / 11.37
Minttu KanervaVantaan Salamat13.53 / -
Jonna KolariValkealan Kajo11.58 / 11.58
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset11.92 / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5813.04 / -
Nella LemströmKarhulan Urheilijat - / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat17.03 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot11.37 / -
 
T11 korkeus (8)
Meri AaltonenLahden Ahkera1.17 / 1.17
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo1.08 / 1.08
Ellen JulkunenValkealan Kajo1.13 / -
Anni KälviäinenKouvolan Urheilijat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat1.20 / 1.15
Ilona NikulaValkealan Kajo1.00 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.25
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset1.10 / -
 
T11 pituus (17)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet3.59 / -
Meri AaltonenLahden Ahkera3.49 / 3.46
Annika BruunKouvolan Urheilijat - / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo3.25 / 3.24
Eevi HautaniemiLahden Ahkera3.90 / 3.90
Veera HermunenValkealan Kajo3.37 / 3.37
Tilda JauhiainenKuusankosken Kisa3.37 / 3.37
Ellen JulkunenValkealan Kajo3.61 / 3.61
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo4.01 / 4.01
Anni KälviäinenKouvolan Urheilijat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat3.49 / 3.49
Vilma KarhuValkealan Kajo3.30 / 3.24
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.61 / 3.57
Nella LemströmKarhulan Urheilijat3.90 / 3.90
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat3.71 / 3.71
Ilona NikulaValkealan Kajo3.70 / 3.70
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4.02 / -
 
T11 3-loikka (8)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Tilda JauhiainenKuusankosken Kisa7.00 / -
Ellen JulkunenValkealan Kajo - / -
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo8.77 / 8.77
Jonna KolariValkealan Kajo - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -58 - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot8.49 / -
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset7.28 / -
 
T11 kuula (16)
Meri AaltonenLahden Ahkera5.97 / 5.97
Meiju AlholaOrimattilan Jymy5.56 / 5.56
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo6.12 / 5.84
Veera HermunenValkealan Kajo4.69 / 4.53
Ellen JulkunenValkealan Kajo6.50 / 6.50
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo7.51 / 7.51
Martta KallioKouvolan Urheilijat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat6.00 / 6.00
Vilma KarhuValkealan Kajo4.85 / -
Nella LemströmKarhulan Urheilijat7.27 / 7.27
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat6.40 / 6.40
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.43 / 7.43
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu8.43 / 8.43
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset6.64 / 6.64
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset6.83 / 6.83
Viivi ViikiläLahden Ahkera7.30 / 7.30
 
T11 keihäs (9)
Meri AaltonenLahden Ahkera - / -
Meiju AlholaOrimattilan Jymy12.58 / 12.58
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo18.12 / 18.12
Martta KallioKouvolan Urheilijat - / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset20.82 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot18.91 / 17.33
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu19.12 / 19.12
Oona VanhanenEspoon Tapiot21.45 / 21.45
Viivi ViikiläLahden Ahkera16.18 / 16.18
 
P9 40m (10)
Daniel AaltonenLahden Ahkera 8.00 / 8.00
Leo Ala-KrekolaValkealan Kajo 7.51 / 7.51
Onni OleanderVehkalahden Veikot 7.62 / 7.62
Atte PekkanenValkealan Kajo 7.35 / 7.35
Urho RautiainenKouvolan Urheilijat - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva 6.74 / 6.74
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat 7.50 / 7.69
Luca SmolanderLahden Ahkera 7.39 / 7.39
Olavi SuninenValkealan Kajo 7.97 / 7.97
Aaro ValkonenKouvolan Urheilijat - / -
 
P9 150m (9)
Daniel AaltonenLahden Ahkera27.68 / 27.68
Elmo KumakariKarhulan Urheilijat - / -
Onni OleanderVehkalahden Veikot - / -
Atte PekkanenValkealan Kajo - / -
Urho RautiainenKouvolan Urheilijat - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö25.13 / 25.13
Veeti SeppäläNastolan Naseva24.81 / 24.81
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat27.21 / -
Aaro ValkonenKouvolan Urheilijat - / -
 
P9 1000m (7)
Leo Ala-KrekolaValkealan Kajo - / -
Lukas HyypiäIitin Pyrintö4:09.04 / -
Atte PekkanenValkealan Kajo4:13.3h / 4:13.3h
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset4:28.8h / 4:28.8h
Urho RautiainenKouvolan Urheilijat - / -
Luca SmolanderLahden Ahkera - / -
Olavi SuninenValkealan Kajo - / -
 
P9 pituus (11)
Daniel AaltonenLahden Ahkera2.72 / 2.72
Elmo KumakariKarhulan Urheilijat2.70 / 2.70
Tomas MäkinenLahden Ahkera3.55 / -
Onni OleanderVehkalahden Veikot2.97 / 2.97
Atte PekkanenValkealan Kajo3.09 / 3.09
Urho RautiainenKouvolan Urheilijat - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö3.09 / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva3.63 / 3.63
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat3.08 / 2.93
Eelis UotilaValkealan Kajo2.70 / 2.70
Aaro ValkonenKouvolan Urheilijat - / -
 
P9 kuula (8)
Daniel AaltonenLahden Ahkera3.30 / 3.30
Leo Ala-KrekolaValkealan Kajo4.89 / 4.89
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.21 / 8.21
Onni OleanderVehkalahden Veikot4.87 / 4.87
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat5.80 / 5.71
Olavi SuninenValkealan Kajo4.06 / 4.06
Eelis UotilaValkealan Kajo4.07 / 4.07
Aaro ValkonenKouvolan Urheilijat - / -
 
T9 40m (17)
Aada HänninenKarhulan Katajaiset 7.69 / 7.69
Viivi HeinoPyhtään Yritys 7.54 / 7.60
Jade HellbergVehkalahden Veikot 7.28 / 7.28
Lise HellbergVehkalahden Veikot 8.72 / 8.72
Taika HuttunenKenttäurheilijat -58 6.47 / 6.47
Jenna KaariaVehkalahden Veikot 7.67 / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo 6.66 / 6.70
Kiia KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot 7.40 / 7.40
Vilma NuutinenValkealan Kajo 7.40 / 7.58
Venla ParkkonenValkealan Kajo 8.00 / 8.00
Anni PesuLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.31 / -
Taika PiiraValkealan Kajo - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset 7.61 / 7.67
Elena RyyttyKuivasjärven Aura - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva 7.92 / 7.96
Sesilia SuninenValkealan Kajo 7.46 / 7.46
 
T9 150m (15)
Aada HänninenKarhulan Katajaiset - / -
Viivi HeinoPyhtään Yritys - / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot28.28 / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat -5824.07 / 24.07
Siru HyyrynenKouvolan Urheilijat - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo25.68 / -
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Neela NousiainenPyhtään Yritys - / -
Vilma NuutinenValkealan Kajo28.25 / -
Maija OlliVehkalahden Veikot - / -
Taika PiiraValkealan Kajo - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset27.94 / -
Ella SjöblomNastolan Naseva30.50 / -
Lumi TerviöLahden Ahkera27.09 / 27.09
 
T9 1000m (10)
Linda BreilinAsikkalan Raikas4:35.40 / -
Aada HänninenKarhulan Katajaiset - / -
Jade HellbergVehkalahden Veikot4:11.28 / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Aada KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet4:10.25 / 4:10.25
Vilma NuutinenValkealan Kajo4:26.21 / -
Anni PesuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset4:01.80 / 4:01.80
Elena RyyttyKuivasjärven Aura4:36.6h / -
Sesilia SuninenValkealan Kajo - / -
 
T9 pituus (14)
Aada HänninenKarhulan Katajaiset2.73 / 2.73
Viivi HeinoPyhtään Yritys3.06 / 3.06
Jade HellbergVehkalahden Veikot3.24 / 3.24
Lise HellbergVehkalahden Veikot2.41 / 2.41
Taika HuttunenKenttäurheilijat -584.02 / 4.02
Siru HyyrynenKouvolan Urheilijat - / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo3.77 / 3.77
Lilian MikkolaHelsingin Kisa-Veikot2.66 / 2.66
Neela NousiainenPyhtään Yritys3.49 / 3.49
Vilma NuutinenValkealan Kajo3.01 / 3.01
Maija OlliVehkalahden Veikot3.04 / 3.04
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset3.30 / 3.21
Ella SjöblomNastolan Naseva2.80 / 2.80
Lumi TerviöLahden Ahkera2.97 / -
 
T9 kuula (11)
Aada HänninenKarhulan Katajaiset5.74 / 5.74
Jade HellbergVehkalahden Veikot4.61 / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat -584.82 / 4.82
Jenna KaariaVehkalahden Veikot4.23 / -
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo6.29 / 6.29
Venla ParkkonenValkealan Kajo5.95 / 5.95
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset6.42 / 6.42
Ella SjöblomNastolan Naseva4.28 / -
Sesilia SuninenValkealan Kajo5.15 / 5.15
Oona VanhanenEspoon Tapiot6.37 / 6.37