Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.02. klo 16:00 Avoimet TUL:n nuorten aluehallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 158 henk. (305 lajisuoritusta)
P15 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo 8.03 / 8.03
Anton HagelKarhulan Katajaiset 9.00 / 9.00
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot 8.19 / 8.19
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy 8.07 / -
Oliver PaappanenJoutsan Pommi - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset 7.99 / 7.99
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.12 / 8.12
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 8.82 / 8.82
Aappo ThesslerHelsingin Kisa-Veikot 8.12 / 8.12
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.35 / 8.35
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi 8.01 / 8.01
 
P15 1000m (6)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot3:25.90 / -
William ForsténEsbo IF3:29.92 / -
Ukko IkonenVantaan Salamat3:31.95 / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Ville KorhonenKeravan Urheilijat3:29.13 / 3:29.13
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy3:11.88 / -
 
P15 korkeus (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Tumi SirankoVantaan Salamat1.72 / 1.72
 
P15 kuula (5)
Mikael BöckermanEsbo IF11.31 / 11.31
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
William ForsténEsbo IF - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.30 / 16.30
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.26 / 7.26
 
T15 60m (13)
Saara ErikssonHelsingfors IFK 8.42 / 8.49
Matilda HelminenEspoon Tapiot 8.43 / 8.43
Nathalie JakobssonEsbo IF 8.30 / 8.30
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo 8.57 / 8.57
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.78 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.74 / -
Malin LindrothEsbo IF 8.80 / -
Alexandra NylundEsbo IF 8.61 / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.16 / 8.16
Lilly RiksmanEsbo IF 8.77 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 7.93 / 7.93
Ella WesterlundEsbo IF 8.58 / 8.58
Leonie WinellEsbo IF 8.35 / 8.61
 
T15 1000m (3)
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3:10.87 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:29.47 / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
 
T15 korkeus (9)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.73 / 1.72
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.35
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo1.49 / 1.49
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo1.49 / 1.49
Jenna VakkilainenVantaan Salamat1.55 / 1.55
Ella WesterlundEsbo IF1.50 / 1.50
 
T15 kuula (6)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo11.13 / 11.13
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.12 / 9.12
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.42 / 10.42
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo11.85 / 11.85
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo10.24 / 10.04
 
P13 60m (11)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.17 / 9.17
Elmer KeinänenEsbo IF 9.10 / 9.10
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.39 / 8.39
Toni KonsinEsbo IF 8.37 / 8.37
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat 8.76 / 8.76
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.55 / 9.55
Oliver SandströmEsbo IF 9.14 / -
Leo TverinViipurin Urheilijat - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot 8.98 / 8.98
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot 9.30 / 9.30
 
P13 1000m (5)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3:28.85 / 3:28.85
Elmer KeinänenEsbo IF3:43.99 / 3:43.99
Oliver SandströmEsbo IF - / -
Joel TulikouraEsbo IF3:24.14 / 3:24.14
Leo TverinViipurin Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (5)
Elmer KeinänenEsbo IF1.39 / 1.39
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Niko TilanderKenttäurheilijat -581.38 / 1.38
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot1.36 / 1.36
 
P13 kuula (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.71 / 7.66
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.37 / 9.37
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.25 / 10.25
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot7.16 / 7.16
 
T13 60m (22)
Mea BarlowVeikkolan Veikot 9.69 / 9.69
Frida BlomfeltEsbo IF 9.21 / 9.21
Silja FileniusHelsingfors IFK 8.97 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot 9.10 / -
Sara HeininenVeikkolan Veikot 9.49 / -
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.93 / 8.93
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.49 / 9.49
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat10.68 / -
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot 9.62 / 9.62
Ronja KempasViipurin Urheilijat 9.61 / 9.62
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.45 / 9.45
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.62 / 9.62
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.13 / 9.13
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.18 / 9.18
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.82 / 8.82
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo 9.62 / 9.62
Helmi NieminenVantaan Salamat 9.45 / 9.45
Edit PalménEspoon Tapiot 9.52 / 9.52
Elle SaariEspoon Tapiot 9.09 / 9.09
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 8.87 / 8.87
Celina SalonenLahden Ahkera 8.74 / 8.74
Tara SohloEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
 
T13 1000m (12)
Frida BlomfeltEsbo IF3:47.91 / 3:47.91
Sara HeininenVeikkolan Veikot3:49.59 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:28.41 / 3:28.41
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:15.45 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3:58.30 / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3:37.23 / 3:37.23
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:45.23 / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat3:24.27 / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat3:32.14 / 3:32.14
Edit PalménEspoon Tapiot3:34.50 / -
Celina SalonenLahden Ahkera3:24.66 / 3:24.66
Aila VarilaEsbo IF3:42.94 / -
 
T13 korkeus (10)
Mea BarlowVeikkolan Veikot1.27 / 1.27
Mia FlinkEspoon Tapiot1.51 / 1.51
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat1.09 / 1.09
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat1.15 / 1.15
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.31 / 1.31
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.43 / 1.43
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat1.30 / 1.30
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.45 / 1.45
Tara SohloEspoon Tapiot1.20 / 1.20
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.57
 
T13 kuula (13)
Jessica BjörkstenLiljendal IK11.85 / 11.85
Sara HeininenVeikkolan Veikot5.61 / 5.61
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ronja KempasViipurin Urheilijat5.45 / 5.45
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat - / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat9.76 / 9.76
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo - / -
Helmi NieminenVantaan Salamat6.60 / 6.60
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.86 / 11.86
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.25 / 10.25
 
P11 60m (12)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.49 / 9.49
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 9.25 / 9.25
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat 9.11 / 9.11
Anton KrapuEspoon Tapiot10.05 / 10.05
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.70 / 9.70
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu10.04 / 10.04
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.17 / 9.17
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.74 / 9.74
Eric RinneLahden Ahkera 9.51 / 9.51
Miio SistonenKenttäurheilijat -58 9.79 / 9.79
 
P11 1000m (6)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3:42.53 / 3:42.53
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3:48.34 / 3:48.34
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:32.91 / 3:32.91
Eric RinneLahden Ahkera3:30.90 / 3:30.90
 
P11 pituus (12)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3.56 / 3.56
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3.96 / 3.96
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto3.69 / 3.69
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -584.00 / 4.00
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat4.33 / 4.33
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.61
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.64 / 3.64
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.75 / 3.75
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.72 / 3.72
Eric RinneLahden Ahkera3.95 / 3.95
Miio SistonenKenttäurheilijat -58 - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot3.60 / 3.55
 
P11 kuula (4)
Remi LindqvistViipurin Urheilijat6.98 / 6.98
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.74 / 6.74
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.93 / 6.93
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot8.20 / 8.20
 
T11 60m (25)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.73 / 9.73
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.32 / 10.32
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.81 / 9.81
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.68 / 9.68
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.46 / 9.46
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -58 9.62 / 9.62
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -58 9.95 / 9.95
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Nella LemströmKarhulan Urheilijat 9.63 / 9.63
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nora MatilainenVeikkolan Veikot - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.19 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu 9.94 / 9.94
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat10.10 / 10.10
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat 9.44 / 9.44
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.56 / 9.56
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot 9.11 / 9.11
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.58 / 9.58
Venla RepoPorvoon Urheilijat - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat 8.89 / 8.89
Milla TiriRekolan Raikas - / -
Usva TorroKenttäurheilijat -58 9.69 / 9.69
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat 9.05 / 9.05
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat10.51 / -
 
T11 1000m (10)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4:05.33 / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot4:13.50 / 4:13.50
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583:45.52 / 3:45.52
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4:33.57 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nora MatilainenVeikkolan Veikot - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3:47.06 / 3:47.06
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:42.81 / 3:42.81
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3:52.41 / 3:52.41
Usva TorroKenttäurheilijat -584:30.45 / -
 
T11 pituus (25)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot3.36 / 3.36
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.76 / 3.76
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.75 / 3.75
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.88 / 3.88
Veera KeskinenVihdin Viesti3.77 / 3.77
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -583.56 / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.58 / 3.47
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.01 / 4.01
Nella LemströmKarhulan Urheilijat3.71 / 3.71
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.68 / 3.68
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.04 / 3.04
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat3.26 / 3.26
Frida PalménEspoon Tapiot2.69 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4.03 / 4.03
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.63 / 3.63
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot3.99 / 3.94
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.83 / 3.83
Venla RepoPorvoon Urheilijat3.30 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat4.27 / 4.27
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3.34 / 3.34
Milla TiriRekolan Raikas - / -
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat3.77 / 3.77
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot3.07 / 3.07
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / 3.80
 
T11 kuula (12)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot6.33 / 6.33
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna8.33 / 8.33
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu6.65 / 6.65
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu6.03 / 6.03
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu5.18 / 5.18
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.09 / 7.09
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot8.46 / 8.46
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.90 / 6.90
Sara SödermanViipurin Urheilijat7.90 / 7.90
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot6.55 / 6.55
Usva TorroKenttäurheilijat -586.32 / 6.32
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot7.74 / 7.55
 
P9 40m (6)
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys 7.19 / 7.19
Elmo KempasViipurin Urheilijat - / -
Hugo LarvalaKenttäurheilijat -58 8.10 / 8.10
Amos LindqvistViipurin Urheilijat - / -
Robin SiljanderLeppävaaran Sisu 7.91 / 7.91
Lauri TorroKenttäurheilijat -58 8.29 / 8.29
 
P9 1000m (3)
Roope AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Amos LindqvistViipurin Urheilijat - / -
Robin SiljanderLeppävaaran Sisu - / -
 
P9 pituus (4)
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys3.38 / 3.38
Elmo KempasViipurin Urheilijat - / -
Hugo LarvalaKenttäurheilijat -582.63 / 2.63
Lauri TorroKenttäurheilijat -582.40 / 2.40
 
P9 kuula (2)
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys4.78 / 4.78
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.69 / 7.69
 
T9 40m (17)
Amanda AspolaViipurin Urheilijat 8.45 / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot 6.91 / 6.91
Lumi GürlerHelsingin Kisa-Veikot 8.99 / 8.99
Viivi HeinoPyhtään Yritys 7.57 / 7.57
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -58 7.32 / 7.32
Peppi KempasViipurin Urheilijat 7.93 / 7.93
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.63 / 7.63
Lea MartelinRekolan Raikas - / -
Janiyah Mc BrideViipurin Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu 9.15 / 9.15
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.95 / 7.95
Mila SistonenKenttäurheilijat -58 7.70 / 7.70
Sofia SödermanViipurin Urheilijat 7.84 / 7.84
Amanda TaumalaRekolan Raikas - / -
Vanessa TaumalaRekolan Raikas - / -
Verna TuovinenViipurin Urheilijat - / -
Jessica WalliusViipurin Urheilijat - / -
 
T9 1000m (6)
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4:45.71 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat4:30.47 / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583:59.20 / -
Jessica WalliusViipurin Urheilijat - / -
 
T9 pituus (17)
Amanda AspolaViipurin Urheilijat2.20 / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot3.62 / 3.62
Lumi GürlerHelsingin Kisa-Veikot2.16 / 2.16
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -583.22 / 3.22
Peppi KempasViipurin Urheilijat2.64 / 2.64
Lea MartelinRekolan Raikas - / -
Janiyah Mc BrideViipurin Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.07 / 2.07
Kaisla SaloKarkkilan Pojat2.25 / 2.25
Kielo SaloKarkkilan Pojat2.90 / 2.90
Mila SistonenKenttäurheilijat -582.97 / 2.97
Sofia SödermanViipurin Urheilijat2.94 / 2.94
Amanda TaumalaRekolan Raikas - / -
Vanessa TaumalaRekolan Raikas - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583.48 / 3.48
Verna TuovinenViipurin Urheilijat - / -
Jessica WalliusViipurin Urheilijat - / -
 
T9 kuula (6)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot4.03 / 4.03
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.43 / 4.43
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.34 / 5.34
Sofia SödermanViipurin Urheilijat3.63 / 3.63
Saara TorroKenttäurheilijat -584.74 / 4.74
Jessica WalliusViipurin Urheilijat - / -