Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
25.06. klo 12:00 Lohjan Lajikarnevaalit, korkeushyppy, kiekonheitto, kuulantyöntö
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 144 henk. (211 lajisuoritusta)
M 100m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mikke JaakkolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.70 / 11.32
Valtteri KeskinenVihdin Viesti11.99 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.57 / -
Ukko-Kasperi KoivulaForssan Salama11.39 / 11.64
Mikhail ParamonovHelsingfors IFK11.97 / 12.17
Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.59 / 12.59
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.88 / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.29 / 11.33
Mikko UittamoLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.34 / 13.34
 
M 200m (9)
Mikke JaakkolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.86 / -
Valtteri KeskinenVihdin Viesti24.27 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.39 / 27.39
Ukko-Kasperi KoivulaForssan Salama23.22 / -
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot21.63 / -
Max MontinTurun Urheiluliitto22.74 / 23.15
Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat25.81 / 25.81
Harald SpoofTurun Urheiluliitto22.98 / 23.53
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.97 / -
 
M korkeus (6)
Daniel KosonenTampereen Pyrintö2.21 / 2.21
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.11 / -
Heikki PärnäTurun Urheiluliitto2.14 / 1.91
Elias SaruTurun Urheiluliitto1.80 / 1.80
Artturi TiipiöTeuvan Rivakka2.00 / 2.00
Ville WaherTurun Urheiluliitto2.06 / 2.00
 
M kuula (3)
Olli JuvonenJanakkalan Jana11.29 / 11.21
Panu TirkkonenKeiteleen Kunto18.27 / 17.61
Mikko ToiviainenLoimaan Jankko18.35 / 17.59
 
M kiekko (6)
Ville KiviojaNokian Urheilijat58.43 / 54.56
Juha LahdenrantaPorin Yleisurheilu60.90 / 51.30
Miika LahtonenMynämäen Isku - / -
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat40.45 / -
Oskari PerälampiEspoon Tapiot58.02 / 57.05
Mika RuhtinasJyväskylän Kenttäurheilijat ry48.68 / 46.94
 
N 100m (5)
Sinikka IllaruVihdin Viesti16.06 / 16.64
Riikka KokkoOulun Pyrintö12.04 / -
Tanja LiskiLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / 14.05
Sari PikkarainenJanakkalan Jana13.63 / 15.09
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.89
 
N 200m (4)
Tanja LiskiLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.04 / 29.04
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto26.16 / -
Sari PikkarainenJanakkalan Jana28.17 / 31.73
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.92 / 28.05
 
N korkeus (5)
Sini LälläJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.85 / 1.84
Miia LindholmHelsingfors IFK1.81 / -
Linda SandblomHIK Friidrott1.93 / 1.76
Heta TuuriLahden Ahkera1.88 / 1.81
Viivi VoutilainenTurun Urheiluliitto1.82 / -
 
N kuula (9)
Suvi ArvelaVehmaan Kiisto13.97 / 12.75
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat14.86 / 14.86
Kaisa KuivalainenEspoon Tapiot11.88 / -
Senja MäkitörmäVarpaisjärven Vire16.95 / 16.40
Jessica MeriheinäLiljendal IK14.74 / -
Eveliina RouvaliKuopion Reipas16.50 / 16.19
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.82 / -
Henna SallinenSavonlinnan Riento14.44 / 13.97
Oona ViljanenOriveden Ponnistus13.27 / 12.57
 
N kiekko (3)
Johanna LehtiöKenttäurheilijat-5851.53 / 47.00
Vilma PaakkalaEspoon Tapiot53.83 / 51.47
Salla SipponenKeuruun Kisailijat58.36 / 54.28
 
N22 kuula (1)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12.99 / 12.38
 
N22 kiekko (3)
Emilia AnttilaBorgå Akilles38.06 / 38.06
Pinja KarhunenHämeenlinnan Tarmo48.56 / 44.64
Salla TanskanenAsikkalan Raikas34.64 / 34.11
 
M19 korkeus (1)
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.89 / 1.75
 
M19 kuula (3)
Ilmari PehkonenRekolan Raikas12.16 / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.02 / 12.02
Aaron UtulahtiVihdin Viesti11.19 / -
 
M19 kiekko (3)
Ilmari PehkonenRekolan Raikas41.75 / 41.75
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.75 / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti - / -
 
N19 korkeus (1)
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto1.61 / 1.59
 
N19 kuula (2)
Felicia MeriheinäLiljendal IK11.82 / -
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.82 / -
 
N19 kiekko (4)
Camilla ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat ry43.69 / 42.14
Sanni KuparinenJanakkalan Jana48.38 / 47.09
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto47.55 / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana41.66 / 41.66
 
M17 kuula (8)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys15.18 / 15.18
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna13.82 / 13.82
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu11.47 / -
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys12.88 / 12.88
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry12.58 / 11.57
Vili VälimäkiTammelan Ryske13.01 / 11.34
Niilo WaherTurun Urheiluliitto13.57 / -
 
M17 kiekko (10)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys42.95 / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna38.63 / 38.63
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu41.50 / -
Miika LahtonenMynämäen Isku54.15 / 51.58
Jonathan LindroosEspoon Tapiot46.60 / 46.60
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry42.72 / 42.72
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku37.69 / 37.69
Juho SuominenPiikkiön Kehitys39.67 / 39.50
Niilo WaherTurun Urheiluliitto36.50 / 36.50
Lauri WuorenrinneIF Raseborg44.80 / 44.80
 
N17 korkeus (2)
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.60 / -
 
N17 kuula (4)
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset ry13.41 / 12.48
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.15 / 12.96
Annukka VainonenIitin Pyrintö15.67 / 14.85
Oona ViljanenOriveden Ponnistus14.67 / 13.19
 
N17 kiekko (4)
Patricia KellgrenHelsingfors IFK48.83 / 46.62
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto40.61 / -
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat41.82 / 41.82
Annukka VainonenIitin Pyrintö40.56 / 39.68
 
P15 korkeus (2)
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.54 / 1.54
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset ry1.73 / -
 
P15 kuula (5)
Mikael BöckermanEsbo IF12.08 / 12.08
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto15.91 / 14.81
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu18.30 / 18.30
Onni RustholkarhuLahden Ahkera13.75 / 13.61
Filip WikholmIF Raseborg12.49 / 12.36
 
P15 kiekko (8)
Mikael BöckermanEsbo IF36.06 / 36.06
Artturi GauffinKaarinan Ura35.00 / 35.00
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto55.93 / 55.93
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu53.83 / 53.83
Joona NieminenEspoon Tapiot44.33 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles35.94 / 35.94
Onni RustholkarhuLahden Ahkera46.73 / 46.73
Filip WikholmIF Raseborg43.59 / 43.11
 
T15 korkeus (4)
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo1.49 / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto1.31 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset ry1.40 / 1.38
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1.49 / -
 
T15 kuula (8)
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto10.75 / 10.75
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo11.85 / 11.45
Aino LaitinenRiihimäen Kisko11.29 / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto14.25 / 14.25
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto7.45 / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.15 / 12.96
Viivi VälimäkiTammelan Ryske10.05 / 9.79
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo12.95 / 12.49
 
T15 kiekko (10)
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto31.69 / 31.69
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo38.98 / 38.17
Alice KoskelainenLahden Ahkera38.27 / 37.33
Aino LaitinenRiihimäen Kisko33.48 / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto47.82 / 47.82
Vilma MeriläinenVihdin Viesti27.86 / -
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo24.99 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera33.96 / 33.96
Viivi VälimäkiTammelan Ryske - / -
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo47.09 / 43.28
 
P13 kuula (2)
Max NybergIF Raseborg9.79 / 9.61
Atso PätäriSomeron Voima9.13 / 9.13
 
P13 kiekko (2)
Riku NaulaTurun Urheiluliitto43.59 / -
Max NybergIF Raseborg34.79 / -
 
T13 korkeus (6)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.53 / 1.40
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.28 / -
Liia LiskiNummen Kipinä1.26 / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.36 / -
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / -
 
T13 kuula (12)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.35 / 12.00
Roosa HaanpääViialan Valtti12.21 / 12.15
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat11.26 / 10.86
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.27 / 9.58
Pinja KärhäSomeron Esa14.14 / 14.14
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto9.00 / 8.96
Leia LommiKarhulan Urheilijat10.10 / 8.94
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.16 / 9.16
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.99 / 11.88
Anniina TakkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi TakkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.79 / 10.79
 
T13 kiekko (10)
Jessica BjörkstenLiljendal IK32.72 / 31.00
Roosa HaanpääViialan Valtti38.66 / 36.83
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat32.50 / 32.02
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.15 / -
Pinja KärhäSomeron Esa46.05 / 46.05
Venla KärhäSomeron Esa33.55 / 33.55
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto31.25 / 31.25
Leia LommiKarhulan Urheilijat24.53 / 24.53
Iida MuukkaVantaan Salamat44.45 / 44.45
Natalie SaarinenEspoon Tapiot40.46 / 40.46
 
P11 korkeus (2)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.30 / -
 
P11 kuula (3)
Jesse HirvonenEsbo IF6.92 / 6.92
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.54 / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot8.29 / -
 
P11 kiekko (3)
Jesse HirvonenEsbo IF22.91 / 22.91
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot16.21 / -
Eetu-Pekka VuorentoTapanilan Erä16.91 / -
 
T11 korkeus (2)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.31 / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.82 / -
 
T11 kuula (4)
Senja KärhäSomeron Esa8.96 / 8.79
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna10.13 / 10.13
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.08 / 8.08
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.90 / 5.90
 
T11 kiekko (6)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot11.34 / -
Senja KärhäSomeron Esa23.62 / 23.62
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna24.55 / 24.55
Nella LahtonenMynämäen Isku18.32 / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.91 / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P9 korkeus (1)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
 
P9 kuula (3)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu7.00 / -
Veikka NordbergNakkilan Vire6.70 / 6.70
Vili RomppanenRiihimäen Kisko5.14 / -
 
P9 kiekko (3)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 korkeus (2)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.95 / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T9 kuula (4)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.71 / 4.71
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.75 / 3.75
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu6.19 / 6.19
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.19 / 4.19
 
T9 kiekko (4)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -