Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
09.02. klo 12:00 Kansalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 315 henk. (400 lajisuoritusta)
M 60m (33)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö - / -
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Iikka AlingueJanakkalan Jana7,16 / -
David BammVasa IS7,21 / 7,38
Jonathan BraceEsbo IF6,87 / 6,87
Samir DemnatiIkaalisten Urheilijat6,91 / 7,07
Karim EchahidLahden Ahkera7,14 / 7,14
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna7,28 / -
Markus HurriLiedon Parma7,51 / 7,53
Riku IllukkaVantaan Salamat6,87 / 6,87
Juho KahelinTampereen Pyrintö - / -
Harri KauranenHämeenlinnan Tarmo8,01 / 8,09
Niko KekkiNoormarkun Nopsa7,20 / -
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo7,09 / 7,09
Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Eemil KosoTampereen Pyrintö - / -
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat6,89 / -
Tuomas LehtonenLiedon Parma7,06 / 7,12
Samuli LosoiTampereen Pyrintö - / -
Ari MahmoudianTampereen Pyrintö - / -
Ilari MäkinenHelsingfors IFK6,94 / 7,07
Pavel MäkinenHelsingfors IFK7,02 / 7,04
Heikki NieminenJanakkalan Jana - / -
Arttu PaananenEsbo IF6,97 / 7,04
Kristian PulliViipurin Urheilijat6,84 / -
Samuli SamuelssonIkaalisten Urheilijat6,72 / 6,83
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö7,16 / 7,16
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö - / -
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo7,03 / 7,03
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M 200m (25)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö - / -
Jonni BlomqvistBorgå Akilles - / -
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna22,68 / 22,76
Eero HelppolainenPorin Tarmo22,16 / 22,16
Eelis HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Eero HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Viljami KaasalainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry21,92 / 21,92
Joakim KarmitsaEspoon Tapiot - / -
Niko KekkiNoormarkun Nopsa - / -
Teemu KeronenJyväskylän Kenttäurheilijat ry22,64 / -
Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Eemil KosoTampereen Pyrintö - / -
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3822,72 / -
Oskari LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuli LosoiTampereen Pyrintö - / -
Tommi MäkinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksi NieminenPorin Tarmo24,07 / 24,07
Arttu PaananenEsbo IF22,83 / -
Ilari RyyppöTampereen Urheilijat -3822,20 / -
Harald SpoofTurun Urheiluliitto - / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo - / -
 
M 400m (13)
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK50,05 / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Markku JokinenHyvinkään seudun Urheilijat52,31 / -
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot51,58 / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat52,17 / 52,17
Matias LinkoahoHelsingin Kisa-Veikot49,68 / 49,74
Samuli LosoiTampereen Pyrintö - / -
Kalle RaitalaTampereen Pyrintö50,63 / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö - / -
Julius UutelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Asseri VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
Eemeli VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
 
M 800m (23)
Olli AhlgrenLahden Ahkera1.58,85 / -
Ville HarjuKenttäurheilijat-58 - / -
Jussi HuuskonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.55,95 / 1.58,61
Jukka JännetyinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksi KiveläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.54,17 / -
Antton KoivistoKenttäurheilijat-582.04,53 / 2.04,53
Lassi KuvaLahden Ahkera1.57,40 / 1.57,40
Jaakko LehtiläTampereen Pyrintö1.55,10 / 1.55,10
Daniel LundmarkHelsingfors IFK1.56,77 / 1.56,77
Justus LuonelaLahden Ahkera2.01,50 / -
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö - / -
Atte NevalaKenttäurheilijat-581.55,34 / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Jussi RaittinenKurikan Ryhti - / -
Valtteri SillanpääNoormarkun Nopsa - / -
Joona SointuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Lauri SyvärantaLahden Ahkera1.59,80 / 2.01,60
Roni TirkkonenJoensuun Kataja1.58,68 / 1.58,68
Elias TuominenNaantalin Löyly - / -
Sakari VatunenPorin Tarmo - / -
Otto VilpponenJoensuun Kataja - / -
Kerkko VisuriHelsingfors IFK2.01,77 / 2.01,77
Okko VuorikoskiLahden Ahkera - / 2.06,50
 
M 1500m (17)
Frej ForsénVasa IS - / -
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Niklas HeikkiläKuusankosken Urheiluseura - / -
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Ossi KekkiLahden Ahkera - / -
Samuli KeroVammalan seudun Voima - / -
Rasmus LerstrandVasa IS - / -
Matias MononenLahden Ahkera - / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat - / -
Juha NyyssönenKylmäkosken Veikot - / -
Tuomas PuputtiIF Raseborg3.57,30 / -
Vincent QuednauHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera4.06,29 / -
Teppo SyrjäläTampereen Pyrintö - / -
Miika TenhunenNivalan Urheilijat3.59,72 / -
Otto VilpponenJoensuun Kataja - / -
 
M 3000m (6)
Juuso HavaKenttäurheilijat-58 - / -
Samu HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet8.44,18 / 8.49,29
Severi KymäläinenTampereen Pyrintö - / -
Antti-Pekka NiinistöLahden Ahkera - / -
Juha NyyssönenKylmäkosken Veikot - / -
Teppo SyrjäläTampereen Pyrintö - / -
 
M 60m aj (6)
Eelis HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit - / -
Tuomas MäättäTurun Urheiluliitto - / -
Pyry SantahuhtaKankaanpään Seudun Leisku8,33 / 8,33
Otto SeppäläLamminpään Korpi - / 8,50
Miska SundbergJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
 
M 300m aj (16)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonni BlomqvistBorgå Akilles - / -
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Markus HurriLiedon Parma40,39 / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Tuomas LehtonenLiedon Parma37,65 / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna38,87 / -
Samuli RaikunenLiedon Parma40,29 / 40,29
Pekka SinkkonenHelsingfors IFK - / -
Kalle StylmanLiedon Parma - / -
Iiro SurkkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Anton TallbackaHelsingfors IFK - / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna - / -
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö - / -
 
M korkeus (5)
Jesse HuttunenSavitaipaleen Urheilijat - / -
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Valtteri MattilaÄänekosken Urheilijat - / -
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Valtteri VälimäkiUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
 
M seiväs (12)
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna420 / 420
Konsta KankainenTampereen Pyrintö430 / 430
Urho KujanpääTampereen Pyrintö556 / -
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna522 / 480
Marcus KytöläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Petri LaitinenKangasniemen Kalske - / -
Pietari OutinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Aleksi SaarelainenEspoon Tapiot - / -
Jami SiiraTampereen Pyrintö - / -
Iiro SuutarinenÄhtärin Urheilijat - / -
Einari VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
 
M pituus (11)
Karim EchahidLahden Ahkera - / -
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto725 / 713
Frans HäggblomIK Falken653 / 653
Esa HakalaTampereen Pyrintö600 / 547
Juho KahelinTampereen Pyrintö - / -
Ari MahmoudianTampereen Pyrintö - / -
Miika MäkinenRiihimäen Kisko - / -
Leo RautiainenKenttäurheilijat-58 - / -
Tuomas RouvaliJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Mikko RummukainenRistiinan Urheilijat - / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M kuula (3)
Eetu KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit - / -
Ville SiiskonenKangasniemen Kalske15,32 / 14,38
 
N 60m (39)
Lotta Alasaukko-OjaTampereen Pyrintö - / -
Olivia Ben KhalifaTampereen Pyrintö - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot7,86 / 7,86
Viivi HellmanTampereen Pyrintö - / -
Helmi IsometsäHelsingfors IFK7,97 / -
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat7,80 / 7,80
Petra KallionpääJanakkalan Jana - / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot - / -
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat - / -
Emma KuikkaJanakkalan Jana - / -
Petra-Sofia LaaksoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna8,26 / -
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Nea LentoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö - / -
Ilona LuomaTampereen Pyrintö - / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot - / -
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa7,69 / -
Sanni MahonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry7,60 / 7,75
Olivia MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Nea-Mari NeziriJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Sonja NousiainenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Laura OllikainenVarkauden Kenttä-Veikot - / -
Eeva PaavilainenTurun Weikot Yleisurheilu7,64 / 7,78
Hanna PeltolaTampereen Pyrintö - / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK7,72 / 7,76
Anna PursiainenEspoon Tapiot7,52 / 7,52
Maria RäsänenLapinlahden Veto7,39 / 7,61
Martta RautalaViipurin Urheilijat - / -
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat ry8,19 / 8,19
Netta SaloSavonlinnan Riento7,68 / 7,84
Jasmin ShowlahHelsingfors IFK7,43 / -
Anni SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot7,69 / 7,79
Saara SuonpääSomeron Esa - / -
Tiia TammisaloEsbo IF7,75 / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö8,00 / 8,00
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö7,85 / 7,85
Kristiina VuorvirtaEspoon Tapiot - / -
 
N 200m (23)
Pinja HirvilahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto - / -
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat25,79 / 25,79
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat - / -
Anni LaaksonenEurajoen Veikot - / -
Nea LaineTurun Urheiluliitto - / -
Emilia MäättäEurajoen Veikot - / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot - / -
Sanni MahonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Nea MattilaHelsingfors IFK24,35 / 24,84
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Miina PalonenViitasaaren Viesti - / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK25,52 / 25,52
Anna PursiainenEspoon Tapiot24,62 / 24,71
Maria RäsänenLapinlahden Veto24,04 / 25,09
Martta RautalaViipurin Urheilijat - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat ry27,87 / 27,87
Netta SaloSavonlinnan Riento24,68 / 25,30
Jasmin ShowlahHelsingfors IFK24,34 / -
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Saara SuonpääSomeron Esa - / -
 
N 400m (11)
Jemina ForssTampereen Pyrintö58,66 / -
Vilma HakalaHelsingfors IFK - / -
Nea HyvärinenTurun Urheiluliitto - / -
Elisa JuntunenÄänekosken Urheilijat - / -
Kira KruutiHelsingin Kisa-Veikot - / 57,86
Sara KuivistoBorgå Akilles - / -
Veera MattilaVammalan seudun Voima - / -
Nea-Mari NeziriJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Johanna NieminenVammalan seudun Voima - / -
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Riika TirkkonenJoensuun Kataja - / -
 
N 800m (21)
Marika AarnioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Milla Ala-LahtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet2.15,23 / 2.16,93
Nea HyvärinenTurun Urheiluliitto - / -
Enni JarvalaKenttäurheilijat-58 - / -
Emilia JousimaaEsbo IF2.16,13 / 2.16,13
Sara KuivistoBorgå Akilles - / -
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Viivi LankinenTurun Urheiluliitto2.17,49 / -
Moona LatvalaHelsingin Kisa-Veikot2.13,78 / -
Ninni LöfKalajoen Junkkarit2.24,63 / 2.24,63
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Elina MettäläHelsingin Kisa-Veikot2.14,79 / -
Janette NiemiJyväskylän Kenttäurheilijat ry2.12,84 / -
Sunna PenttinenTurun Urheiluliitto2.16.99 / 2.20.36
Ilona PulkkinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sani RajalaEurajoen Veikot - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera2.16,50 / -
Heidi VoutilainenEspoon Tapiot2.12,70 / 2.18,05
Ea VuoriLahden Ahkera - / -
Helmi VuorimaaLahden Ahkera2.17,96 / -
 
N 1500m (20)
Katri GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Heidi HaapamäkiJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Anna HaatajaOulun Pyrintö4:47.43 / -
Iida HaatajaOulun Pyrintö4:45.03 / -
Oona-Mari HakulinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Mona JäppinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Milla KasurinenRunners Club - / -
Kiia KeinonenTampereen Pyrintö - / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera - / -
Roosa LahtinenYlöjärven Urheilijat - / -
Katariina LiipoEsbo IF - / -
Andrea LiljaVasa IS - / -
Lotta-Maria MaineLauttakylän Luja - / -
Ilona MononenLahden Ahkera4.52,61 / -
Anne-Marika PartanenKuopion Reipas - / -
Alisa PennanenForssan Salama - / -
Satu RautiainenÄänekosken Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Lotta TarvainenJoensuun Kataja - / -
Alisa VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
 
N 3000m (6)
Linnea HaralaSomeron Esa - / -
Laura HeikkiläRunners Club - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Sofie LövdahlVasa IS9.59,25 / -
Katarina SkräddarHelsingin Jyry - / -
Venla TurakainenHelsingin Tarmo - / -
 
N 60m aj (20)
Olivia Ben KhalifaTampereen Pyrintö - / -
Jenni ElorantaVihdin Viesti - / -
Julia EnarviJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Nora-Julia IsoluomaJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot - / -
Sanni KettunenSalon Vilpas - / -
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Petra-Sofia LaaksoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Veera MöttönenRaahen Vesa ry - / -
Edit NurminenTurun Urheiluliitto - / -
Janika PulkkinenSavonlinnan Riento8,95 / 8,95
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Janette RinneHelsingin Kisa-Veikot8,66 / -
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Anni SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot8,28 / 8,48
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö9,05 / 9,05
Lotta VentoTurun Urheiluliitto8,65 / 8,65
 
N 300m aj (14)
Frida HämäläinenTampereen Pyrintö42,22 / -
Annika HannolaHelsingin Kisa-Veikot42,07 / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö44,01 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Vilma ItälinnaTampereen Pyrintö - / -
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu - / -
Mathilda KvistVasa IS42,45 / -
Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42,43 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna43,77 / -
Heidi SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Meeri SalomaaEsbo IF45,10 / -
Noora ToivoToijalan Vauhti41,62 / -
Sini VäliläPorin Yleisurheilu - / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden43,78 / -
 
N korkeus (7)
Gabriela KosonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry181 / 173
Sini LälläJyväskylän Kenttäurheilijat ry184 / 179
Miia LindholmHelsingfors IFK181 / -
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -38 - / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö - / -
Salla TuominenTampereen Pyrintö - / -
Saga VanninenTampereen Pyrintö - / -
 
N seiväs (9)
Lotta Alasaukko-OjaTampereen Pyrintö - / -
Ilona JärvenpääKeuruun Kisailijat - / -
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja - / -
Iida KujanpääTampereen Pyrintö - / -
Laura OllikainenVarkauden Kenttä-Veikot - / -
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Minttu PeltonenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Oosa SiukonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
 
N pituus (21)
Katriina AaltoToijalan Vauhti - / -
Heta HaapalaTampereen Urheilijat -38 - / -
Petra KallionpääJanakkalan Jana - / -
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot - / -
Merette KoskenniemiTampereen Urheilijat -38 - / -
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna498 / -
Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat-58 - / -
Nea LentoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö - / -
Tilda LipastiHelsingfors IFK601 / -
Olivia MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Oona NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Eeva PaavilainenTurun Weikot Yleisurheilu599 / -
Hanna PeltolaTampereen Pyrintö - / -
Kaisa PousiTampereen Pyrintö - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna - / -
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Paula VihtalahtiNoormarkun Nopsa - / -
Kristiina VuorvirtaEspoon Tapiot - / -
 
N 3-loikka (6)
Jessica KähäräMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Roosa MähönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Veera MöttönenRaahen Vesa ry - / -
Pinja RintamaaLiedon Parma - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
 
N kuula (7)
Suvi ArvelaVehmaan Kiisto - / -
Ingrid JalasHelsingin Tarmo - / -
Vilma PaakkalaEspoon Tapiot - / -
Vera RäsänenIitin Pyrintö - / -
Nilla RättyäJanakkalan Jana - / -
Jessica RautelinEsbo IF - / -
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö - / -
 
M19 60m aj (2)
Eero HirvinenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Eero IlomäkiHelsingfors IFK7,86 / 7,86
 
M17 300m (4)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
 
M17 60m aj (7)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö8,73 / 8,73
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot8,69 / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
 
N17 300m (8)
Linne-Maria KallioEurajoen Veikot - / -
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Linda LeveelahtiHelsingfors IFK40,77 / 42,30
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu41,75 / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK40,43 / 40,70
Aada PuosiEurajoen Veikot - / -
Vivian TranHelsingfors IFK40,75 / 40,75
 
N17 60m aj (5)
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -