Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
15.02. klo 11:00 Malja Sprintit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 113 henk. (127 lajisuoritusta)
M 60m (13)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli AlppirantaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Samir DemnatiIkaalisten Urheilijat 6.91 / 7.07
Tommi EerolaTurun Urheiluliitto 7.11 / -
Heimo ElonenSalon Vilpas 8.42 / 8.57
Juuso KosonenTurun Weikot Yleisurheilu 7.61 / 7.82
Janne LiimatainenTurun Urheiluliitto 7.91 / 8.01
Jarmo LipastiSomeron Esa 8.44 / -
Tomi MustonenTurun Weikot Yleisurheilu 7.24 / 7.56
Jarkko PesolaHelsingin Kisa-Veikot 7.39 / -
Marko PetäjäForssan Salama 7.35 / 7.66
Tommi TauriainenMietoisten Maununpojat 7.63 / 7.67
Jouko TeiniläPerniön Urheilijat10.19 / 10.46
Petteri UusitaloTurun Urheiluliitto 8.09 / 8.09
 
N 60m (3)
Enni HenttonenTurun Urheiluliitto 8.04 / 8.04
Riikka HonkanenRaision Kuula 8.68 / 9.22
Ella SavonenLoimaan Leisku 8.30 / 8.64
 
M19 60m (2)
Mikael SalminenNaantalin Löyly 7.66 / 7.78
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske 7.39 / 7.39
 
N19 60m (3)
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto 8.05 / 8.05
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot 8.23 / 8.23
Nea RekolaTurun Toverit 8.35 / 8.35
 
N19 kuula (2)
Silja KosonenSomeron Esa11.85 / 11.85
Ilona VuoriMarttilan Murto12.03 / 12.03
 
M17 60m (3)
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.75 / 8.75
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.49 / 7.49
Aleksi TauriainenPerniön Urheilijat 7.55 / 7.55
 
M17 kuula (1)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys14.58 / 14.58
 
N17 60m (19)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu 8.05 / 8.08
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto 8.85 / -
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto 8.02 / 8.02
Janette JussilaUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.66 / 8.66
Matlena KarvonenTurun Urheiluliitto 8.35 / 8.35
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.40
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK 8.46 / 8.50
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.03 / 9.03
Silja KoukonenMietoisten Maununpojat 8.12 / 8.12
Hilla LeväniemiPorin Yleisurheilu 8.30 / 8.30
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.59 / 8.59
Viveka LoukolaRaision Kuula 8.11 / 8.16
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto 8.07 / 8.07
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.57
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.53
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja 8.70 / 8.71
Sini SalmiTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.32
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma 8.27 / 8.27
Oona SyyriForssan Salama 8.42 / 8.42
 
N17 kuula (4)
Liinu JokelaPerniön Urheilijat10.44 / 10.44
Henni LiimattaMaskun Kataja11.26 / 11.26
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.12
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja12.85 / 12.85
 
P15 60m (8)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 8.36 / 8.36
Julius AaltonenNaantalin Löyly 8.46 / 8.46
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto 8.00 / 8.00
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.43 / 7.43
Wiljam SöderholmNaantalin Löyly 8.13 / 8.13
Lenni TorkkelForssan Salama 8.57 / 8.57
René-Peter VuorioMaarian Mahti 8.80 / 8.80
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu 7.68 / 7.68
 
P15 kuula (4)
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto15.91 / 15.91
Niklas VäliläMaarian Mahti - / -
Niilo VirtaForssan Salama11.56 / 11.56
René-Peter VuorioMaarian Mahti6.50 / 6.50
 
T15 60m (18)
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto 8.60 / 8.60
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 8.85 / 8.85
Lily GrönroosTurun Weikot Yleisurheilu 9.49 / 9.49
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 8.99 / 8.99
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.76 / 8.76
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat 8.11 / 8.11
Salla MäkipereLiedon Parma 8.55 / 8.55
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 8.65 / 8.65
Maria RanneTurun Urheiluliitto 8.47 / 8.47
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.53
Elviira TarvainenMaskun Kataja 8.79 / 8.79
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto 8.47 / 8.47
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.54 / 8.58
Unnaveera UnadikeTurun Weikot Yleisurheilu 8.12 / 8.12
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu 8.83 / 8.83
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.08 / 8.08
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.49 / 8.49
 
T15 kuula (8)
Saima KossaSauvon Urheilijat9.87 / 9.87
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat10.02 / 10.02
Maija MännistöTurun Urheiluliitto7.85 / 7.85
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja10.79 / 10.79
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto - / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut11.55 / 11.55
Carmen WellingTurun Urheiluliitto12.01 / 12.01
 
P13 60m (15)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.71 / 8.71
Eero HakolaLiedon Parma 9.08 / 9.08
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 8.61 / 8.61
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly 9.86 / 9.86
Noah LaapioTurun Toverit 9.71 / 9.71
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.08 / 9.08
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 8.87 / 8.87
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.25 / 8.25
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 8.75 / 8.75
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.32
Rasmus SalminenForssan Salama 9.90 / 9.90
Max SjöströmIF Raseborg 8.14 / 8.14
Niklas VäliläMaarian Mahti 9.50 / 9.50
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
 
T13 60m (7)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 8.77 / 8.77
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.26 / 9.26
Aada KalliolaRaision Kuula 8.76 / 8.76
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat 9.43 / 9.43
Ida MäkiLoimaan Leisku 8.77 / 8.77
Vanessa SalminenForssan Salama 8.86 / 8.86
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.54
 
P11 60m aj (6)
Lauri HeinonenMaarian Mahti - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto11.39 / -
Joona LintulaKaarinan Ura - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto12.30 / -
 
T11 60m aj (11)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske11.76 / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu12.11 / 12.11
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima13.86 / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -