Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
24.11. klo 13:00 EPUn eliittifinaali-hallikilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 165 henk. (205 lajisuoritusta)
P15 60m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat - / -
Otto LaukasVähänkyrön Viesti - / -
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sebastian SzantoKauhajoen Karhu - / -
Topias Yli-SikkiläAlajärven Ankkurit - / -
 
P15 800m (2)
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat - / -
Sebastian SzantoKauhajoen Karhu - / -
 
P15 3-loikka (3)
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat - / -
 
P15 kuula (7)
Matias HyytiäinenAlajärven Ankkurit - / -
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Riku KankaanpääIlmajoen Kisailijat - / -
Iisakki KiviniemiJalasjärven Jalas - / -
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti - / -
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 60m (7)
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat - / -
Ronja KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat - / -
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä - / -
 
T15 800m (8)
Laura-Kaisa AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Fanni IsomäkiAlavuden Urheilijat - / -
Emma KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Siiri LeppäharjuKauhajoen Karhu - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
 
T15 3-loikka (7)
Laura-Kaisa AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Ronja KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Taru KillinenLapuan Virkiä - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sari RantojaAlavuden Urheilijat - / -
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
 
T15 kuula (8)
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Emilia Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat - / -
Siiri LeppäharjuKauhajoen Karhu - / -
Viivi LoukoLapuan Virkiä - / -
Ella-Maria MarttilaVähänkyrön Viesti - / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit - / -
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat - / -
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat - / -
 
P13 1000m (7)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niilo IsokangasAlajärven Ankkurit - / -
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Joona MaaninkaKauhajoen Karhu - / -
Oskari RaiskiAlavuden Urheilijat - / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
 
P13 60m aj (6)
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Eetu JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
Antto SyrjänenÄhtärin Urheilijat - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Verneri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P13 korkeus (6)
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Valtteri HerttolaAlajärven Ankkurit - / -
Eetu JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P13 kuula (8)
Eemeli KallioAlavuden Urheilijat - / -
Sisu LaitalaJalasjärven Jalas - / -
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat - / -
Eetu YlinenKauhajoen Karhu - / -
 
T13 1000m (7)
Liinu JärvinenAlajärven Ankkurit - / -
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat - / -
Olivia KumaraVähänkyrön Viesti - / -
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Annu RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
 
T13 60m aj (7)
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Olivia KumaraVähänkyrön Viesti - / -
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (7)
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat - / -
Siiri KvistSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat - / -
Anniina ViitasaariAlajärven Ankkurit - / -
 
T13 kuula (7)
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ria KangasluomaLapuan Virkiä - / -
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat - / -
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat - / -
 
P11 1000m (8)
Niilo KeskinenVähänkyrön Viesti - / -
Daniel KilponenÄhtärin Urheilijat - / -
Justus LehtinenKauhajoen Karhu - / -
Ilmari LevijokiAlajärven Ankkurit - / -
Eetu MuhonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Joonas RantanenAlavuden Urheilijat - / -
Arvo Yli-PeltolaJalasjärven Jalas - / -
 
P11 60m aj (7)
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat - / -
Helmeri LonkainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat - / -
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P11 pituus (8)
Niilo KeskinenVähänkyrön Viesti - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Rasmus KoskiJalasjärven Jalas - / -
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Matti MäkeläIlmajoen Kisailijat - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
P11 kuula (8)
Petteri AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Aamos KivikangasAlajärven Ankkurit - / -
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Toivo UlvinenLapuan Virkiä - / -
Arttu YlinenKauhajoen Karhu - / -
 
T11 1000m (8)
Elli HakkariVähänkyrön Viesti - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat - / -
Sofia PaavolaIlmajoen Kisailijat - / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu - / -
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iines SikkiläLapuan Virkiä - / -
 
T11 60m aj (8)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Hanna LaturiVähänkyrön Viesti - / -
Venla PäivärintaIlmajoen Kisailijat - / -
Viola TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä - / -
Lotta UittoAlavuden Urheilijat - / -
 
T11 pituus (9)
Helmi-Sofia KulmalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä - / -
Hanna LaturiVähänkyrön Viesti - / -
Jade Luoma-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu - / -
 
T11 kuula (9)
Elli HakkariVähänkyrön Viesti - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vilhelmiina KoivulaAlavuden Urheilijat - / -
Emmi KoskiLapuan Virkiä - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Jade Luoma-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit - / -
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -
 
P9 40m (9)
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juuso AutioVähänkyrön Viesti - / -
Ossi KallioAlavuden Urheilijat - / -
Topi KeskinenLapuan Virkiä - / -
Veikko KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
 
P9 junnukeihäs (9)
Daniel KetoAlavuden Urheilijat - / -
Eino KivimäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veikko KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä - / -
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
Juho TaittonenVähänkyrön Viesti - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
 
T9 40m (9)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iina HurinVähänkyrön Viesti - / -
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Alma SaariJalasjärven Jalas - / -
Nelly SillanpääAlajärven Ankkurit - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 junnukeihäs (8)
Silva HynönenAlavuden Urheilijat - / -
Katariina KankaanpääIlmajoen Kisailijat - / -
Nella KokkoKauhajoen Karhu - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alma SaariJalasjärven Jalas - / -
Nelly SillanpääAlajärven Ankkurit - / -