Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.12. klo 17:00 Motonet kuukausikisat / Hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 36 henk. (55 lajisuoritusta)
N 1000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jenni KiviojaIisalmen Visa - / -
 
M17 korkeus (1)
Eetu PaasikiviJoensuun Kataja - / -
 
P15 1000m (1)
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
 
T15 1000m (1)
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
 
T15 korkeus (1)
Reetta RyynänenJoensuun Kataja - / -
 
P13 1000m (6)
Eino EskelinenLiperin Taimi - / -
Eeli HäikiöLiperin Taimi - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
 
P13 korkeus (6)
Eino EskelinenLiperin Taimi - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Ville KeronenOutokummun Partio - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
 
T13 1000m (6)
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T13 korkeus (8)
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja - / -
Anna-Katariina KeronenOutokummun Partio - / -
Elina KiiskinenKuopion Reipas - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P11 1000m (2)
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
Toivo ParkkinenJoensuun Kataja - / -
 
P11 3-loikka (1)
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
 
T11 1000m (5)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja - / -
Elli HalonenLiperin Taimi - / -
Venla JuvonenSavonlinnan Riento - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
Venla PyykköLiperin Taimi - / -
 
T11 3-loikka (6)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja - / -
Elli HalonenLiperin Taimi - / -
Venla JuvonenSavonlinnan Riento - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja - / -
Venla PyykköLiperin Taimi - / -
 
P9 1000m (4)
Ate JokinenLiperin Taimi - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja - / -
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P9 3-loikka (2)
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja - / -
 
T9 1000m (3)
Sara NoponenLiperin Taimi - / -
Hilma ParkkinenJoensuun Kataja - / -
Milja PyykköLiperin Taimi - / -
 
T9 3-loikka (1)
Sara NoponenLiperin Taimi - / -