Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
27.08. klo 18:00 Dt i Smedsby 7-15 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 88 henk. (214 lajisuoritusta)
P15 seiväs (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Max BodbackaIK Falken - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 seiväs (5)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit270 / 270
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
 
P13 200m (5)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Emil FockIF Femman - / -
Noah HoijarIF Fyren - / -
Alec IsaacsIF Femman - / -
Zacharias SöderqvistIF Femman - / -
 
P13 3-loikka (4)
Emil FockIF Femman - / -
Noah HoijarIF Fyren - / -
Alec IsaacsIF Femman - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
 
P13 keihäs (5)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Einar EvijokiVasa IS - / -
Emil FockIF Femman - / -
Noah HoijarIF Fyren - / -
Alec IsaacsIF Femman - / -
 
T13 200m (7)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Isabel HannaIF Femman - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
 
T13 3-loikka (7)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
 
T13 keihäs (5)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
 
P11 150m (8)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Emil AppelMalax IF - / -
Felix GästgivarMalax IF - / -
Walter HäggblomIF Fyren - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Viggo RabbIF Femman - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Milton SandénVasa IS - / -
 
P11 pituus (7)
Walter BackaVasa IS - / -
Felix GästgivarMalax IF - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Robin PokornyMalax IF - / -
Viggo RabbIF Femman - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
 
P11 kuula (9)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Emil AppelMalax IF - / -
Jakob BlomqvistIF Fyren - / -
Einar EvijokiVasa IS8,28 / 8,28
Felix GästgivarMalax IF - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Robin PokornyMalax IF - / -
Viggo RabbIF Femman - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
 
T11 150m (15)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Meya KastrénVasa IS - / -
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Wendela SalonsaariMalax IF - / -
Linnéa StåhlIF Femman - / -
 
T11 pituus (16)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Meya KastrénVasa IS350 / 350
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Wendela SalonsaariMalax IF - / -
Linnéa StåhlIF Femman - / -
Ella WallinVasa IS400 / -
 
T11 kuula (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Linnéa StåhlIF Femman - / -
 
P9 40m (20)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Måns CederbergMalax IF - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS6,69 / 6,69
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu6,91 / 6,91
Alex LundforsMalax IF - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Elias SalovaaraVaasan Toverit - / -
Milton SandénVasa IS6,70 / 6,70
Elliot SundstenMalax IF - / -
 
P9 korkeus (17)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Måns CederbergMalax IF - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS95 / 95
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu98 / 98
Alex LundforsMalax IF - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Elliot SundstenMalax IF - / -
 
P9 pallo (17)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Måns CederbergMalax IF - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS33,41 / 33,41
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Elliot SundstenMalax IF - / -
 
T9 40m (20)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Melina EdsvikIF Femman08,80 / -
Ella ForsbergMalax IF - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Alwa KinnunenMalax IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Elin NyforsMalax IF - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Ellen SarinIF Femman - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Edith WinbergIF Femman - / -
 
T9 korkeus (17)
Ella BerglundIF Fyren - / -
Melina EdsvikIF Femman85 / -
Ella ForsbergMalax IF - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Alwa KinnunenMalax IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Elin NyforsMalax IF - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Ellen SarinIF Femman - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden95 / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Edith WinbergIF Femman - / -
 
T9 pallo (17)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Melina EdsvikIF Femman07,72 / -
Ella ForsbergMalax IF - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Alwa KinnunenMalax IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Elin NyforsMalax IF - / -
Ellen SarinIF Femman - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden10,50 / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Edith WinbergIF Femman - / -