Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.07. klo 17:00 Motonet kuukausikisa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 54 henk. (81 lajisuoritusta)
M 200m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Lauri HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry22,88 / 23,12
Viljami HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry22,77 / 22,77
 
M kuula (2)
Ville HalonenPyhäselän Urheilijat - / -
Pekka PeltoniemiJoensuun Kataja - / -
 
N 200m (2)
Jessica PappinenJoensuun Kataja - / -
Annina WallingKuopion Reipas - / -
 
N19 200m (1)
Lumi KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
 
N19 kuula (1)
Lumi KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
 
M17 200m (1)
Matias AhtinenJoensuun Kataja - / -
 
N17 200m (5)
Veera HäkkinenJoensuun Kataja - / -
Veera HolopainenKaavin Kaiku - / -
Veera KauhanenHeinäveden Yleisurheilijat - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja - / -
 
P15 300m aj (1)
Aatu HolopainenJoensuun Kataja - / -
 
P15 3-loikka (2)
Aatu HolopainenJoensuun Kataja11,36 / 11,36
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
 
P15 kuula (1)
Eeli KinnunenJoensuun Kataja - / -
 
T15 300m aj (2)
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Netta KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
 
T15 3-loikka (7)
Minja KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Netta KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja - / -
Tiia SädeJoensuun Kataja - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P13 200m aj (3)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Anton KettunenJoensuun Kataja - / -
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
 
P13 kuula (5)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Anton KettunenJoensuun Kataja - / -
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
Viljami TuunanenPolvijärven Urheilijat - / -
 
T13 200m aj (8)
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Minja KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T13 kuula (14)
Aida AhlholmEspoon Tapiot - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Minja KorhonenSiilinjärven Ponnistus - / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Erin NykyriJoensuun Kataja - / -
Eena PesonenLiperin Taimi9,66 / 9,66
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi7,02 / 7,02
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P11 150m (1)
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
 
P11 korkeus (4)
Ville LainePolvijärven Urheilijat - / -
Leevi PartanenJoensuun Kataja - / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Matias PietarinenLiperin Taimi - / -
 
T11 150m (7)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja - / -
Aada HolopainenLiperin Taimi - / -
Aada KauhanenHeinäveden Yleisurheilijat - / -
Inna NykyriJoensuun Kataja - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja - / -
Venla PyykköLiperin Taimi - / -
 
T11 korkeus (4)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja - / -
Josefiina KauhanenJoensuun Kataja - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
 
P9 150m (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
 
P9 korkeus (1)
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
 
T9 150m (3)
Liisa KeskisaloJoensuun Kataja - / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Milja PyykköLiperin Taimi - / -
 
T9 korkeus (1)
Ida PelliPolvijärven Urheilijat - / -