Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.07. klo 18:30 DT i Kristinestad
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 73 henk. (170 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10,67 / 10,79
 
N kuula (1)
Leila HellströmKaskö IK - / -
 
M19 kuula (1)
Adam Ziazikov (entinen Mereskov)IF Länken - / -
 
M17 100m (2)
Henrik NylundLappajärven Veikot - / -
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
M17 300m (2)
Henrik NylundLappajärven Veikot - / -
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
M17 pituus (1)
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
N17 100m (4)
Marika ÅstrandIF Länken - / -
Ida SvedmanIF Kraft - / -
Johanna TikkalaIF Kraft - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N17 kuula (3)
Marika ÅstrandIF Länken - / -
Emmanuela KoomsonIF Länken - / -
Johanna TikkalaIF Kraft - / -
 
N17 moukari (4)
Carolina GranöIK Falken - / -
Amanda KätkänahoTeuvan Rivakka - / -
Emmanuela KoomsonIF Länken - / -
Jaana LeppinenKarijoen Tappara - / -
 
P15 100m (1)
Daniel SchmidtIF Kraft - / -
 
P15 300m (1)
Daniel SchmidtIF Kraft - / -
 
P15 pituus (1)
Daniel SchmidtIF Kraft - / -
 
T15 100m (3)
Julia GroopIF Kraft - / -
Natalie StenlundIF Kraft - / -
Mathilda WestermarkIF Kraft - / -
 
T15 300m (2)
Julia GroopIF Kraft - / -
Natalie StenlundIF Kraft - / -
 
T15 kuula (2)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka - / -
Emilia RäfsåIF Kraft - / -
 
T15 moukari (1)
Emilia RäfsåIF Kraft - / -
 
P13 60m (7)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Colin EvbidaruIF Länken - / -
Eero LehtoJalasjärven Jalas - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Kristian NylundLappajärven Veikot - / -
Felix ThomasfolkTjöck IK - / -
Liam ThomasfolkTjöck IK - / -
 
P13 300m (7)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Colin EvbidaruIF Länken - / -
Eero LehtoJalasjärven Jalas - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Felix ThomasfolkTjöck IK - / -
Liam ThomasfolkTjöck IK - / -
 
P13 pituus (4)
Colin EvbidaruIF Länken - / -
Eero LehtoJalasjärven Jalas - / -
Kristian NylundLappajärven Veikot - / -
Liam ThomasfolkTjöck IK - / -
 
T13 60m (6)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Jenna BölingIF Kraft - / -
Malva EkTjöck IK - / -
Tindra KummelIF Kraft - / -
Inez SandbergIF Kraft - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 300m (6)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Jenna BölingIF Kraft - / -
Malva EkTjöck IK - / -
Tindra KummelIF Kraft - / -
Inez SandbergIF Kraft - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 kuula (6)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malva EkTjöck IK - / -
Tindra KummelIF Kraft - / -
Inez SandbergIF Kraft - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
Mathilda WestermarkIF Kraft - / -
 
T13 moukari (3)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malva EkTjöck IK - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
P11 60m (7)
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jakob BlomqvistIF Fyren - / -
Oliver EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vincent KummelIF Kraft - / -
Waltteri LehtoJalasjärven Jalas - / -
Konrad ThomasfolkTjöck IK - / -
Theo ThomasfolkTjöck IK - / -
 
P11 150m (7)
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jakob BlomqvistIF Fyren - / -
Oliver EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vincent KummelIF Kraft - / -
Waltteri LehtoJalasjärven Jalas - / -
Konrad ThomasfolkTjöck IK - / -
Theo ThomasfolkTjöck IK - / -
 
P11 pituus (5)
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Oliver EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat393 / 393
Vincent KummelIF Kraft - / -
Konrad ThomasfolkTjöck IK - / -
Theo ThomasfolkTjöck IK - / -
 
T11 60m (12)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Mathilda AspbäckIF Fyren - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Jolanda BölingIF Kraft - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Sara NorrvikTjöck IK - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T11 150m (10)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Mathilda AspbäckIF Fyren - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Jolanda BölingIF Kraft - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Sara NorrvikTjöck IK - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T11 kuula (6)
Amanda AspbäckIF Fyren - / -
Elin BergmanIF Kraft - / -
Ruth KoomsonIF Länken - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T11 moukari (4)
Elin BergmanIF Kraft - / -
Ruth KoomsonIF Länken - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 40m (3)
Anton JokelaPetalax IK - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 150m (3)
Anton JokelaPetalax IK - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 pallo (3)
Anton JokelaPetalax IK - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
T9 40m (10)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Yasmine DurmazIF Femman - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Nea EkTjöck IK - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Elsa LehtoJalasjärven Jalas - / -
Olivia ÖstringIF Fyren - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T9 150m (10)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Yasmine DurmazIF Femman - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Nea EkTjöck IK - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Elsa LehtoJalasjärven Jalas - / -
Olivia ÖstringIF Fyren - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T9 pallo (10)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Yasmine DurmazIF Femman - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Nea EkTjöck IK - / -
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Elsa LehtoJalasjärven Jalas - / -
Olivia ÖstringIF Fyren - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
P7 40m (3)
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Leo EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Karl-Axel WiklundTjöck IK - / -
 
P7 pallo (2)
Leo EteläahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Karl-Axel WiklundTjöck IK - / -
 
T7 40m (3)
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Maja SnickarsIF Kraft - / -
 
T7 pallo (3)
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Maja SnickarsIF Kraft - / -