Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.09. klo 10:00 Tapanilan Erän avoimet mest kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 113 henk. (225 lajisuoritusta)
M 100m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Teemu AaltonenHelsingin Kisa-Veikot12.36 / 12.68
Pekka BjörklundHelsingin Kisa-Veikot14.16 / 16.30
Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo12.91 / 13.34
Seppo TenitzViipurin Urheilijat14.64 / -
 
M 800m (7)
Oliver AristilBorgå Akilles - / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat2:21.21 / -
Robin LaintoTurun Urheiluliitto1:54.47 / 1:54.47
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto1:59.29 / -
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto1:58.40 / 1:58.80
Harri ParkkinenPyhäjärven Pohti2:13.87 / 2:13.87
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot1:51.95 / 1:51.95
 
M keihäs (3)
Pekka BjörklundHelsingin Kisa-Veikot32.08 / 24.87
Samuli ErikssonSalon Vilpas64.09 / 64.09
Sami VirtoSalon Vilpas55.75 / 55.75
 
N 100m (1)
Iida KalliomäkiEsbo IF12.06 / 13.35
 
N kiekko (1)
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu49.15 / 39.47
 
M19 100m (1)
Akim RaufHelsingin Kisa-Veikot11.77 / -
 
M19 800m (2)
Samu LaaksoTapanilan Erä2:06.7h / -
Niko ViljolaHelsingin Kisa-Veikot1:51.95 / 1:51.95
 
M19 pituus (1)
Samu LaaksoTapanilan Erä6.17 / -
 
M17 100m (1)
Tomas JatskoTapanilan Erä12.02 / 12.02
 
M17 800m (1)
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:04.74 / 2:04.74
 
M17 pituus (3)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat5.54 / 5.54
Tomas JatskoTapanilan Erä - / -
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -584.71 / 4.71
 
M17 keihäs (2)
Micke BärlundTapanilan Erä - / -
Samu FribergViipurin Urheilijat49.58 / 49.58
 
N17 100m (2)
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Oona VasilevTapanilan Erä13.36 / 13.36
 
N17 800m (2)
Essi HietulaTapanilan Erä2:37.27 / 2:37.75
Oona VasilevTapanilan Erä3:06.82 / -
 
N17 pituus (3)
Essi HietulaTapanilan Erä3.09 / -
Venla LindroosKeravan Urheilijat4.39 / 4.39
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.88 / 4.88
 
N17 kuula (1)
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK13.05 / 13.05
 
P15 100m (4)
Micke BärlundTapanilan Erä12.95 / 12.95
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat12.28 / 12.28
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -5813.54 / 13.54
Luka VeselinovicEspoon Tapiot13.99 / 13.99
 
P15 800m (2)
Micke BärlundTapanilan Erä3:08.4h / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat2:10.08 / 2:10.08
 
T15 100m (7)
Takwa AdamVantaan Salamat13.59 / 13.59
Aava LajunenVantaan Salamat13.04 / 13.04
Minea LindénLoimaan Leisku13.80 / 13.80
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot13.76 / 13.76
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat14.21 / 14.21
Sanja SiuralaEspoon Tapiot14.51 / -
 
T15 800m (3)
Adiel MekonenTapanilan Erä2:48.01 / 2:48.01
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot2:50.29 / 2:50.29
Sanja SiuralaEspoon Tapiot2:43.31 / -
 
T15 korkeus (1)
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
 
T15 pituus (5)
Aava LajunenVantaan Salamat4.37 / 4.37
Minea LindénLoimaan Leisku4.51 / 4.51
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.52 / 4.52
Emma SimonenKenttäurheilijat -583.84 / 3.84
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.06 / 4.06
 
T15 kuula (1)
Adiel MekonenTapanilan Erä7.83 / 7.83
 
T15 3000m kävely (1)
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat18:45.58 / 18:45.58
 
P13 100m (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.96 / 15.03
Joonia MielityinenTapanilan Erä - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat14.30 / 14.30
 
P13 800m (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:57.65 / 2:57.65
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat2:30.25 / 2:30.25
 
P13 korkeus (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot1.10 / 1.10
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.37 / 1.37
 
P13 kuula (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.66 / 7.66
Joonia MielityinenTapanilan Erä - / -
Jasper VilénEsbo IF10.33 / 10.33
 
P13 2000m kävely (2)
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto13:42.64 / -
Niko RaevuoriHelsingin Tarmo14:48.57 / -
 
T13 100m (5)
Olivia BacklundKenttäurheilijat -58 - / -
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK15.57 / -
Tara HatakkaVantaan Salamat15.52 / 15.52
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö13.94 / 13.94
Emma SimonenKenttäurheilijat -5815.43 / 15.43
 
T13 800m (1)
Emmi PiispanenNastolan Naseva2:52.01 / -
 
T13 korkeus (3)
Olivia BacklundKenttäurheilijat -581.30 / 1.30
Helmi BerndtsonHelsingfors IFK1.37 / 1.37
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.49 / 1.49
 
T13 kuula (4)
Eeva ForsmanTapanilan Erä6.65 / 6.65
Tara HatakkaVantaan Salamat7.79 / 7.79
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.91 / 10.91
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 2000m kävely (1)
Sara PuiroKenttäurheilijat -5812:27.40 / 12:27.40
 
P11 60m (5)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.88 / 8.88
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat 8.55 / 8.55
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.05 / 9.05
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.30 / 9.30
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 8.92 / 8.92
 
P11 800m (2)
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:49.48 / -
 
P11 pituus (7)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot4.08 / 4.08
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat5.05 / 5.05
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.18 / 4.18
Nikolas LindénLoimaan Leisku4.25 / 4.25
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.71 / 3.71
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.05 / 4.05
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot4.14 / 4.14
 
P11 kuula (5)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot6.85 / 6.85
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat9.79 / 9.79
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuomas ViroVantaan Salamat8.43 / 8.43
 
P11 1000m kävely (2)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 6:13.89 / 6:13.89
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 5:51.52 / 5:51.52
 
T11 60m (17)
Olivia AaltonenHelsingin Kisa-Veikot 9.40 / 9.40
Frida BlomfeltEsbo IF 9.30 / 9.32
Suvi FagerholmJoutsan Pommi10.32 / 10.32
Lily-Ann GöösTapanilan Erä11.00 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / 9.74
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.45 / 10.45
Jessi JärvinenHelsingin Kisa-Veikot 9.70 / 9.70
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -58 9.82 / 9.82
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5810.01 / 10.01
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.95 / 9.95
Jenna LindbergTapanilan Erä10.11 / 10.11
Ingela NevalainenTapanilan Erä - / -
Favour NtuisonTapanilan Erä 8.98 / 8.98
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.68 / 9.68
Beata SippelHelsingfors IFK - / -
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot10.60 / 10.60
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.33 / 9.33
 
T11 800m (7)
Frida BlomfeltEsbo IF2:55.24 / 2:55.24
Suvi FagerholmJoutsan Pommi3:12.31 / 3:12.31
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot2:59.06 / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Favour NtuisonTapanilan Erä3:03.05 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot2:47.38 / 2:47.38
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3:18.2h / -
 
T11 pituus (16)
Olivia AaltonenHelsingin Kisa-Veikot3.82 / 3.82
Frida BlomfeltEsbo IF4.11 / 4.11
Suvi FagerholmJoutsan Pommi3.69 / 3.69
Lily-Ann GöösTapanilan Erä2.16 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.66 / 3.66
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot2.80 / 2.80
Helmi KuitunenKenttäurheilijat -583.90 / 3.90
Katariina LaihoTapanilan Erä2.60 / 2.60
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.61 / 3.61
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot3.63 / 3.63
Jenna LindbergTapanilan Erä3.51 / 3.51
Ingela NevalainenTapanilan Erä - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.89 / 3.88
Beata SippelHelsingfors IFK3.01 / -
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3.46 / 3.46
Piitu TourunenLahden Ahkera4.27 / 4.27
 
T11 kuula (7)
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot5.45 / 5.45
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot5.13 / 5.13
Jenna LindbergTapanilan Erä5.62 / 5.57
Favour NtuisonTapanilan Erä8.32 / 8.32
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot7.09 / 7.09
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot5.89 / 5.89
Piitu TourunenLahden Ahkera7.84 / 7.84
 
T11 1000m kävely (3)
Saana KoivistoKeravan Urheilijat 7:37.11 / 7:37.11
Jenna LindbergTapanilan Erä - / -
Nea PuiroKenttäurheilijat -58 6:24.26 / 6:24.26
 
P9 60m (9)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / 9.74
Joakim AittolaTapanilan Erä - / -
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto 9.77 / 9.77
Thomas KöivTapanilan Erä - / -
Akseli LaihoTapanilan Erä - / -
Elmo LaihoTapanilan Erä - / -
Rony LindbergTapanilan Erä12.20 / -
Anton LindénLoimaan Leisku - / -
Otto MaisalmiTapanilan Erä11.40 / 11.40
 
P9 400m (5)
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Elmo LaihoTapanilan Erä - / -
Vili LehtopolkuTapanilan Erä - / -
Anton LindénLoimaan Leisku - / -
Otto MaisalmiTapanilan Erä - / -
 
P9 pituus (7)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot3.99 / 3.99
Thomas KöivTapanilan Erä3.03 / 3.03
Akseli LaihoTapanilan Erä3.32 / 3.32
Elmo LaihoTapanilan Erä3.15 / 3.15
Rony LindbergTapanilan Erä2.43 / -
Anton LindénLoimaan Leisku2.82 / 2.82
Otto MaisalmiTapanilan Erä2.55 / 2.55
 
P9 kuula (7)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot5.91 / 5.91
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto6.27 / 6.27
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.02 / 7.02
Akseli LaihoTapanilan Erä4.39 / 4.39
Elmo LaihoTapanilan Erä6.57 / 6.57
Jesse LindbergTapanilan Erä2.03 / 2.03
Rony LindbergTapanilan Erä5.63 / 5.63
 
T9 60m (6)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.76 / 9.76
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu - / -
Oona MarttinenTapanilan Erä10.58 / 10.58
Delight NtuisonTapanilan Erä 9.87 / 9.87
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot 9.90 / 9.90
 
T9 400m (5)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 73.77 / 73.77
Oona MarttinenTapanilan Erä103.03 / -
Delight NtuisonTapanilan Erä - / -
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 80.95 / 80.95
 
T9 pituus (6)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.73 / 3.73
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu3.59 / 3.59
Oona MarttinenTapanilan Erä3.23 / 3.23
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot3.66 / 3.66
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.54 / 3.54
 
T9 kuula (5)
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu6.29 / 6.29
Oona MarttinenTapanilan Erä3.95 / 3.95
Delight NtuisonTapanilan Erä5.76 / 5.76
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.07 / 4.07
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
 
T9 600m kävely (1)
Ella PetrellTapanilan Erä - / -
 
P7 40m (3)
Anton AholaTapanilan Erä - / -
Konsta KemppiTapanilan Erä - / -
Jesse LindbergTapanilan Erä - / -
 
P7 pituus (3)
Anton AholaTapanilan Erä - / -
Konsta KemppiTapanilan Erä - / -
Jesse LindbergTapanilan Erä - / -
 
T7 40m (5)
Minea GöösTapanilan Erä - / -
Ronja HuuskonenTapanilan Erä - / -
Ines KöivTapanilan Erä - / -
Sara PetrellTapanilan Erä - / -
Erika VilhunenTapanilan Erä - / -
 
T7 pituus (5)
Minea GöösTapanilan Erä - / -
Ronja HuuskonenTapanilan Erä - / -
Ines KöivTapanilan Erä - / -
Sara PetrellTapanilan Erä - / -
Erika VilhunenTapanilan Erä - / -