Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.09. klo 18:00 Seuraottelu HKV-LahdA-TP-TuUL
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 273 henk. (365 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 300m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Iivo KalajokiTurun Urheiluliitto44.59 / -
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto38.31 / -
 
M17 pituus (11)
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto6.12 / 6.06
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto6.27 / 6.27
 
N17 300m (10)
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto - / -
Edit NurminenTurun Urheiluliitto42.76 / -
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 pituus (12)
Ellen BrusilaTurun Urheiluliitto4.40 / 4.40
Edit NurminenTurun Urheiluliitto5.17 / 5.17
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto5.18 / -
 
P15 800m (13)
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto2:53.75 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto2:24.83 / 2:24.83
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto2:07.36 / 2:07.36
 
P15 100m aj (13)
Vilho AhtinenTurun Urheiluliitto - / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto14.94 / 14.94
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Jonathan LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
 
P15 kuula (12)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto6.60 / 6.60
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 800m (15)
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:28.90 / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto2:32.04 / 2:32.04
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto2:22.78 / 2:22.78
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto2:27.38 / 2:27.38
 
T15 80m aj (13)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto15.53 / 15.53
Salma KrauseTurun Urheiluliitto - / -
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto - / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 kuula (15)
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto10.02 / 10.02
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto9.62 / 9.62
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto12.37 / 12.37
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto13.68 / 13.68
 
P13 200m (14)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto29.51 / 29.51
Sulo MellanenTurun Urheiluliitto - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 600m (14)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto2:06.23 / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 korkeus (12)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Sulo MellanenTurun Urheiluliitto1.31 / 1.31
 
T13 200m (16)
Saara FahlbomTurun Urheiluliitto29.42 / 29.90
Maija MännistöTurun Urheiluliitto29.10 / 29.10
Maria RanneTurun Urheiluliitto28.21 / 28.21
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto27.79 / 27.79
 
T13 600m (15)
Linnea KeroTurun Urheiluliitto1:48.47 / 1:48.47
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:00.42 / 2:00.42
 
T13 korkeus (14)
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto1.40 / 1.40
Erika LehtiTurun Urheiluliitto1.39 / 1.39
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
 
P11 60m (14)
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 8.68 / 8.68
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 8.99 / 8.99
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
 
P11 600m (15)
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto2:01.92 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto2:01.99 / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
 
P11 keihäs (14)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto28.64 / 28.64
Max KostamoTurun Urheiluliitto19.15 / 19.15
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto25.66 / 25.66
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto18.07 / 16.23
 
T11 60m (15)
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto 9.79 / 9.79
Malin SaartoTurun Urheiluliitto 9.75 / 10.02
 
T11 600m (14)
Lotta KeroTurun Urheiluliitto2:16.95 / 2:16.95
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto2:05.25 / 2:05.25
 
T11 3-loikka (15)
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto7.61 / 7.61
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto8.30 / 8.30
 
P9 40m (12)
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto 6.88 / 6.88
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto 6.85 / 6.85
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 6.60 / 6.60
Roope SäkkinenTurun Urheiluliitto 7.01 / 7.01
 
P9 600m (11)
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto2:06.05 / 2:06.05
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2:21.74 / 2:21.74
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto2:11.28 / 2:11.28
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 kuula (13)
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto6.22 / 6.22
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto5.18 / 5.18
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto7.06 / 7.06
Leo PriewertTurun Urheiluliitto6.06 / 6.06
 
T9 40m (13)
Lilja AhtiainenTurun Urheiluliitto 7.98 / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 6.69 / 6.69
Ilona TuominenTurun Urheiluliitto 7.70 / 7.70
 
T9 600m (10)
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Nora LagrariTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 kuula (9)
Elena HöglundTurun Urheiluliitto5.07 / 5.07
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto3.65 / 3.65