Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 18:00 DT i Malax
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 113 henk. (257 lajisuoritusta)
M 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.79
Jonathan ÅstrandIF Kraft10.26 / 10.99
David BammVasa IS11.25 / 11.56
Benjamin OlliIF Femman11.70 / 11.70
Anton SandvikVasa IS11.72 / 11.72
 
M moukari (1)
Tommy LahtiIF Femman28.97 / 28.97
 
N 100m (3)
Felicia ÅbackaIF Fyren12.36 / 12.88
Madeleine GlasbergVasa IS12.56 / 12.56
Emelie SaxIF Kraft12.80 / -
 
N moukari (1)
Jennifer SöderlundMalax IF43.24 / 39.78
 
M17 100m (1)
Viktor BjörkellVasa IS14.65 / -
 
N17 100m (1)
Ellen BosVasa IS14.22 / 14.22
 
N17 moukari (3)
Ellen BosVasa IS46.48 / 46.48
Sandra HongellIF Åsarna40.30 / 37.29
Emmanuela KoomsonIF Länken54.61 / 54.61
 
P15 100m (1)
Daniel SchmidtIF Kraft15.06 / 15.56
 
T15 80m aj (4)
Mia BackmanIF Drott13.16 / 13.16
Elizabeth FogdeMalax IF11.99 / 11.99
Tilda HöglundIF Drott13.26 / 13.26
Sofia MattilaLapuan Virkiä13.83 / 13.83
 
T15 3-loikka (3)
Mia BackmanIF Drott10.00 / 10.00
Elizabeth FogdeMalax IF10.28 / -
Tilda HöglundIF Drott9.19 / 9.19
 
T15 kuula (2)
Elizabeth FogdeMalax IF9.48 / 9.48
Molly ForslundVasa IS - / -
 
P13 60m aj (2)
Jens GlasbergMalax IF13.50 / 13.50
Theo GullbergVasa IS13.26 / 13.26
 
P13 3-loikka (4)
Emil FockIF Femman5.53 / 5.53
Jens GlasbergMalax IF - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Noah HoijarIF Fyren - / -
 
P13 kiekko (4)
Joel BlomqvistIF Fyren41.59 / 41.59
Emil FockIF Femman17.83 / 17.83
Theo GullbergVasa IS17.00 / 17.00
Noah HoijarIF Fyren24.92 / 24.92
 
T13 60m aj (3)
Agnes HerlinMalax IF13.16 / 13.16
Fanny KarlsMalax IF14.61 / 14.61
Ida NordkvistVasa IS - / -
 
T13 3-loikka (7)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Agnes HerlinMalax IF - / -
Fanny KarlsMalax IF7.03 / -
Emma KrookMalax IF7.55 / 7.55
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Ida NordkvistVasa IS - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 kiekko (5)
Agnes BerglundIF Fyren11.13 / 11.13
Fanny KarlsMalax IF - / -
Emma KrookMalax IF12.20 / -
Madelén PenttinenIF VOM24.32 / -
Elin VägarIF Fyren14.97 / -
 
P11 60m aj (5)
Emil AppelMalax IF11.37 / 11.37
Eeli BengsVasa IS10.89 / 10.89
Vincent BengtssonVasa IS12.76 / 12.76
Romeo RäfsbäckMalax IF15.41 / 15.41
Jacob TuufMalax IF - / -
 
P11 3-loikka (7)
Emil AppelMalax IF - / -
Vincent BengtssonVasa IS7.08 / -
Felix GästgivarMalax IF - / -
Robin PokornyMalax IF - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
Jacob TuufMalax IF - / -
 
P11 kiekko (8)
Emil AppelMalax IF22.15 / 22.15
Vincent BengtssonVasa IS11.80 / -
Einar EvijokiVasa IS26.31 / 26.31
Felix GästgivarMalax IF - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti15.24 / 15.24
Robin PokornyMalax IF12.61 / 12.61
Romeo RäfsbäckMalax IF22.19 / 22.19
Hannez SarinIF Femman28.18 / 28.18
 
T11 60m aj (16)
Eveliina AnderssonIF VOM14.15 / 14.15
Mira AspMalax IF15.01 / 15.01
Linn BergströmIF Nykarlebynejden11.67 / 11.67
Tilde BergströmIF Länken13.84 / 13.84
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM14.05 / 14.05
Alva KarlsMalax IF14.88 / 14.88
Neea KesoTampereen Pyrintö10.40 / 10.40
Elin KrookMalax IF11.80 / 11.80
Enya LönnqvistIK Falken12.11 / 12.68
Lovisa ÖlingIF VOM13.34 / 13.34
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden14.04 / 14.04
Linnea StrandvallIK Falken10.86 / 10.86
Victoria TallgrenMalax IF - / -
Ella WallinVasa IS10.44 / 10.44
 
T11 3-loikka (13)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Mira AspMalax IF - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Alva KarlsMalax IF6.50 / -
Neea KesoTampereen Pyrintö8.84 / 8.70
Elin KrookMalax IF6.39 / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden6.59 / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
 
T11 kiekko (13)
Eveliina AnderssonIF VOM13.23 / 13.23
Mira AspMalax IF13.82 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden18.46 / 18.46
Malva BjörndahlMalax IF12.73 / 12.73
Matilda FinnemanVasa IS19.72 / 19.72
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö23.33 / 23.33
Elin KrookMalax IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken18.03 / 16.52
Lovisa ÖlingIF VOM16.09 / 16.09
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden13.96 / 13.96
Linnea StrandvallIK Falken10.96 / -
 
P9 40m (13)
Leo AspMalax IF - / -
Måns CederbergMalax IF 7.66 / 7.66
Eevert EvijokiVasa IS 6.94 / 6.94
Hugo HagmanVasa IS 7.65 / 7.65
Alex HermansIF VOM 7.87 / 7.87
Hugo HögbackaMalax IF 7.38 / 7.38
Anton JokelaPetalax IK 7.32 / 7.32
Alex LundforsMalax IF 7.47 / 7.47
Luie NordströmMalax IF 7.38 / 7.38
Liam NyholmVasa IS 7.43 / 7.43
Milton SandénVasa IS 6.73 / 6.73
Melker StrandvallIK Falken 7.46 / 7.46
Elliot SundstenMalax IF 8.29 / 8.91
 
P9 korkeus (12)
Leo AspMalax IF - / -
Måns CederbergMalax IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM0.85 / 0.85
Hugo HögbackaMalax IF1.10 / 1.10
Anton JokelaPetalax IK0.80 / -
Benjamin JuthnäsIF Fyren - / -
Alex LundforsMalax IF1.05 / 1.05
Luie NordströmMalax IF0.90 / 0.90
Liam NyholmVasa IS1.05 / 1.05
Milton SandénVasa IS1.05 / 1.05
Elliot SundstenMalax IF0.80 / -
 
P9 kuula (11)
Leo AspMalax IF - / -
Måns CederbergMalax IF4.57 / 4.57
Eevert EvijokiVasa IS7.12 / 7.12
Hugo HagmanVasa IS5.42 / 5.42
Alex HermansIF VOM4.41 / 4.41
Hugo HögbackaMalax IF5.30 / 5.30
Benjamin JuthnäsIF Fyren - / -
Alex LundforsMalax IF4.99 / 4.99
Luie NordströmMalax IF4.30 / 4.30
Liam NyholmVasa IS5.33 / 5.33
Elliot SundstenMalax IF4.72 / 4.72
 
T9 40m (15)
Erinna BaggeIF VOM 7.54 / 7.54
Elin BengtssonVasa IS 8.06 / 8.06
Linn BengtssonVasa IS 7.95 / 7.95
Ella BerglundIF Fyren 8.13 / 8.13
Ella ForsbergMalax IF 8.22 / 8.22
Alexia GästgivarMalax IF 7.50 / 7.50
Ida HavulehtoMalax IF 8.59 / -
Ida KarlssonIF Fyren 7.48 / 7.48
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Ellen KrookMalax IF 7.01 / 7.01
Mathilda LindholmVasa IS 7.97 / 8.07
Agnes NordmanMalax IF 8.18 / 8.18
Fannie NordmanMalax IF 8.09 / 8.09
Elin NyforsMalax IF 7.99 / 7.99
Emma VägarIF Fyren 7.58 / 7.58
 
T9 korkeus (14)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Elin BengtssonVasa IS0.80 / 0.80
Linn BengtssonVasa IS0.90 / 0.90
Ella ForsbergMalax IF0.70 / -
Alexia GästgivarMalax IF1.05 / 1.05
Ida HavulehtoMalax IF0.70 / -
Ida KarlssonIF Fyren0.65 / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Agnes NordmanMalax IF0.80 / 0.80
Fannie NordmanMalax IF0.80 / 0.80
Elin NyforsMalax IF0.75 / -
Ellen SarinIF Femman0.85 / -
Emma VägarIF Fyren0.95 / 0.95
 
T9 kuula (16)
Erinna BaggeIF VOM4.36 / 4.36
Elin BengtssonVasa IS3.44 / 3.44
Linn BengtssonVasa IS3.92 / 3.92
Ella BerglundIF Fyren3.41 / 3.41
Ella ForsbergMalax IF4.01 / 3.91
Alexia GästgivarMalax IF2.90 / 2.90
Ida HavulehtoMalax IF3.46 / -
Ida KarlssonIF Fyren3.38 / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Ellen KrookMalax IF4.30 / 4.30
Mathilda LindholmVasa IS4.23 / 4.23
Agnes NordmanMalax IF4.25 / 4.25
Fannie NordmanMalax IF4.40 / 4.40
Elin NyforsMalax IF3.33 / -
Ellen SarinIF Femman4.82 / 4.82
Emma VägarIF Fyren4.36 / 4.36
 
P7 40m (11)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Eric AspMalax IF - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Egon HögbackaMalax IF - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Ebbot NorströmMalax IF - / -
Noah ÖstersundVasa IS - / -
Alfred PellfolkMalax IF - / -
Ivar TallgrenMalax IF - / -
Alex TuureMalax IF - / -
 
P7 korkeus (10)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Eric AspMalax IF - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Egon HögbackaMalax IF - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Ebbot NorströmMalax IF - / -
Noah ÖstersundVasa IS - / -
Alfred PellfolkMalax IF - / -
Ivar TallgrenMalax IF - / -
 
P7 kuula (10)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Eric AspMalax IF - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Egon HögbackaMalax IF - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Ebbot NorströmMalax IF - / -
Noah ÖstersundVasa IS - / -
Alfred PellfolkMalax IF - / -
Ivar TallgrenMalax IF - / -
 
T7 40m (11)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Olivia BengtssonVasa IS 9.40 / 9.40
Molly ForsbergMalax IF - / -
Wilma ForsbergMalax IF - / -
Linnéa HagmanVasa IS 9.76 / 9.76
Alva LindholmVasa IS - / -
Edith NordbergMalax IF - / -
Alva NordmanMalax IF - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Olivia SundstenMalax IF - / -
 
T7 korkeus (11)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Molly ForsbergMalax IF - / -
Wilma ForsbergMalax IF - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Aino MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Edith NordbergMalax IF - / -
Alva NordmanMalax IF - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Olivia SundstenMalax IF - / -
 
T7 kuula (11)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Molly ForsbergMalax IF - / -
Wilma ForsbergMalax IF - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Alva LindholmVasa IS - / -
Edith NordbergMalax IF - / -
Alva NordmanMalax IF - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Olivia SundstenMalax IF - / -