Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
20.07. klo 11:00 DM i knattemångkamp
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 118 henk. (118 lajisuoritusta)
P15 5-ottelu (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot1986 / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
T15 5-ottelu (1)
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
P14 5-ottelu (2)
Oscar GrannasIF Drott1954 / 1954
Albin SödermanIF Drott - / -
 
T14 5-ottelu (5)
Mia BackmanIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
P13 4-ottelu (1)
Hampus BerglundIF VOM - / -
 
T13 4-ottelu (12)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malva BrännbackaLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Oona SandellIK Falken - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P12 4-ottelu (3)
Emil FockIF Femman - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T12 4-ottelu (10)
Carolina ÅhmanIF Drott541 / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden488 / -
Annie LundénIF Drott954 / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Mella SnellmanLarsmo IF - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Meyah ThylinLarsmo IF - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
P11 3-ottelu (4)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 3-ottelu (17)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Tilda HåkansVasa IS - / -
Livia KähtäväAlavieskan Viri - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin ÖsterholmLarsmo IF - / -
Reetta PeltoniemiIF Drott - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Lea SundelinLarsmo IF - / -
Cajsa SvenlinIF Drott - / -
 
P10 3-ottelu (9)
Emil AppelMalax IF - / -
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Melwin NygårdLarsmo IF - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
 
T10 3-ottelu (16)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Olivia SmedlundIF Drott - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 3-ottelu (17)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Hugo HögbackaMalax IF - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Oliwer NygårdLarsmo IF - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Birk TunérIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
T9 3-ottelu (19)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Linn LatvalaVasa IS - / -
Vilda LiljekvistLarsmo IF - / -
Michelle MäenpääIF Drott - / -
Tilde StenmanIF Drott - / -
Frida SundholmIF Drott - / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Elin WiklundIF Drott - / -