Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
25.06. klo 18:30 Föreningscup I
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 293 henk. (300 lajisuoritusta)
M17 200m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Josef HöglundIK Falken - / -
David MbelaIF Femman - / -
 
M17 3-loikka (4)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Nico HakalaIF Femman - / -
Albin LundbergVasa IS - / -
Michael RännarIF VOM - / -
 
M17 kuula (4)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden - / -
Younes ElberkennouVasa IS - / -
Rasmus LerstrandVasa IS - / -
Johan NygårdIF Drott - / -
 
N17 200m (8)
Fina BackholmVasa IS - / -
Laura ByströmIK Falken - / -
Ana CiorneiIF Åsarna - / -
Nora FinholmLarsmo IF - / -
Suzette FinneIK Falken - / -
Lova ForsmanIF Drott - / -
Tilda GripenbergIF Drott - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 3-loikka (6)
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
Ida BackmanIF Drott - / -
Moa ParkkinenIF Drott - / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
Janna SiegfridsVasa IS - / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat - / -
 
N17 kuula (9)
Erica ÅminneIF Åsarna - / -
Christina DahlIF Drott - / -
Fanny ForsmanVasa IS - / -
Carolina GranöIK Falken - / -
Wilma HautamäkiIK Falken - / -
Elin KällbergVasa IS - / -
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie NybackIF Nykarlebynejden - / -
Anna VillförIF Femman - / -
 
P15 100m (14)
Matias ÅbergGamlakarleby IF - / -
Sel DwayLarsmo IF - / -
Davin FloccoGamlakarleby IF - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Nico KällbergVasa IS - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Rufus NylundIF Drott - / -
Benjamin OlliIF Femman - / -
Kasper PaulinIF Femman - / -
Gustaf StorbjörkIF Åsarna - / -
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF - / -
Edward WikarIF Drott - / -
 
P15 2000m (10)
Elias ÅbrantVasa IS - / -
Jakob EhrsIF VOM - / -
Anton ForsströmIF Åsarna - / -
Isak LiljeqvistIK Falken - / -
Viktor LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Kevin PaulinIF Femman - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Mico SjölundLarsmo IF - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 seiväs (4)
Alex LövsundIF Åsarna - / -
Conrad MannströmIK Falken - / -
Samuel SvartsjöVasa IS - / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 kuula (5)
Alvin BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
Oscar GrannasIF Drott - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Anton SabelIF Femman - / -
 
T15 100m (14)
Emmi BengsVasa IS - / -
Amanda BertulaVasa IS - / -
Nicolina BjörkskogLarsmo IF - / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Amanda ForssIF Femman - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Tilda HöglundIF Drott - / -
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Elin JakobssonIF Åsarna - / -
Ciia KarlssonIF Femman - / -
Lina LithénVasa IS - / -
Clarine MutigandaVasa IS - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 2000m (6)
Julia EnlundVasa IS - / -
Emma ForsIK Falken - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
T15 seiväs (7)
Mia BackmanIF Drott - / -
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Edith CarlssonVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
T15 kuula (7)
Ester HjulforsLarsmo IF - / -
Emma LillasIF Drott - / -
Saara ManniVasa IS - / -
Kiira NordströmIF Drott - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna - / -
Ida StoorIF Femman - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 60m (14)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Sami AlataloIF Drott - / -
Samuel BergVasa IS - / -
Filip DahlnäsIF Åsarna - / -
Valter EhnvallIK Falken - / -
Dennis FinneIF Femman - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Liam GäddaVasa IS - / -
Damien GrannasIF Drott - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Aaro KangasKälviän Tarmo - / -
Hugo MäkeläIF Nykarlebynejden - / -
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 1000m (12)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Elias EhrsIF VOM - / -
Isak FinskasIF Femman - / -
Emil ForsströmIF Åsarna - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Samuel NilsströmIF Nykarlebynejden - / -
Noah SjöblomIF Femman - / -
Zacharias SöderqvistIF Femman - / -
Eddie WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 korkeus (10)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Emil AppelMalax IF - / -
Hampus BerglundIF VOM - / -
Frank GranholmIF Åsarna - / -
Noel GranholmLarsmo IF - / -
Emiro GrannasIF Drott - / -
Alec IsaacsIF Femman - / -
Veeti MoilanenIK Falken - / -
Teemu SimoinenHalsuan Toivo - / -
Harald SmulterVasa IS - / -
 
P13 keihäs (10)
Sebastian ÅbrantVasa IS - / -
Max ByströmIK Falken - / -
Tobias EdströmIK Falken - / -
Emil FinnilaIF Åsarna - / -
Emil FockIF Femman - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
William OlliVasa IS - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
Teemu SimoinenHalsuan Toivo - / -
Noel WälivaaraLarsmo IF - / -
 
T13 60m (16)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Nellie ByggmästarLarsmo IF - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Isabel HannaIF Femman - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
Ida NordkvistVasa IS - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Mathilda ParkkinenLarsmo IF - / -
Lina SvenlinLarsmo IF - / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit - / -
Mollie WikmanIF Drott - / -
 
T13 1000m (12)
Ellen AinasojaIF Åsarna - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Felicia EnaLarsmo IF - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Melia KäldmanIF VOM - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 korkeus (11)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Elvira BjörklundIF Drott - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Nellie LindbergIF Femman - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Louisa NygårdIF VOM - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T13 keihäs (7)
Malva BrännbackaLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Oona SandellIK Falken - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P11 60m (12)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Max GäddnäsIK Falken - / -
Damien GrannasIF Drott - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Noah HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Leo KäldmanIF VOM - / -
Jacy KoterecVasa IS - / -
Christian LövsundIF Åsarna - / -
Theo NordlingIK Falken - / -
Hannes SundbergIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 1000m (9)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Emil AnderssénIK Falken - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Kevin KlemetsIK Falken - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 pituus (12)
Eeli BengsVasa IS - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Hugo CarlssonVasa IS - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Benjamin FordLarsmo IF - / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Milton NymanIF Nykarlebynejden - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 kiekko (9)
Jonas BackmanIF Drott - / -
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Einar EvijokiVasa IS - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Melwin NygårdLarsmo IF - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
Arne SöderlundVasa IS - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
T11 60m (22)
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Selma BertulaVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Filippa EleniusIK Falken - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Iduna HöglundIF VOM - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Silja PulkkinenIF Åsarna - / -
Matilda SandströmIF Åsarna - / -
Olivia SmedlundIF Drott - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Hilda SvenlinIF Drott - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Ella WallinVasa IS - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 1000m (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Viivi FageruddLarsmo IF - / -
Tilde FinskasIF Femman - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T11 pituus (16)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Agnes BerglundIF VOM - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Selma BertulaVasa IS - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
 
T11 kiekko (14)
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Jemina LepolaLarsmo IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Stella NorrlinIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Ellen SarinIF Femman - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Santra SuarezIF Drott - / -