Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
30.07. klo 18:00 Seuracup II osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 92 henk. (128 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Oulun Pyrintö ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 800m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Emil HuomoOulun Pyrintö - / -
Antti JuvonenOulun Pyrintö - / -
Juha NiemeläOulun Pyrintö - / -
 
M17 pituus (4)
Anton KahmaOulun Pyrintö - / -
Kristian KahmaOulun Pyrintö - / -
Otto TurunenOulun Pyrintö - / -
 
M17 keihäs (2)
Juho KeränenOulun Pyrintö - / -
 
N17 800m (2)
Meeri KorhonenOulun Pyrintö - / -
Soyoung TeatiniOulun Pyrintö - / -
 
N17 pituus (8)
Sofia HärkönenOulun Pyrintö - / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö - / -
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö - / -
Ella NiskalaOulun Pyrintö - / -
 
N17 keihäs (3)
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö - / -
 
P15 300m (2)
Antti KinnunenOulun Pyrintö - / -
 
P15 100m aj (3)
Veeti SaarelaOulun Pyrintö - / -
 
P15 3-loikka (2)
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö - / -
 
P15 moukari (1)
Onni KukkonenOulun Pyrintö - / -
 
T15 300m (5)
Venla LaukkaOulun Pyrintö - / -
Laura LoponenOulun Pyrintö - / -
 
T15 80m aj (3)
Bettina SiltalaOulun Pyrintö12,86 / 12,86
 
T15 3-loikka (8)
Milla KangasOulun Pyrintö - / -
Minja KurttiOulun Pyrintö - / -
Meri SundströmOulun Pyrintö10,10 / 10,10
 
T15 moukari (2)
Meri SundströmOulun Pyrintö - / -
 
P13 200m (4)
Topi TimonenOulun Pyrintö - / -
 
P13 60m aj (3)
Armas UusitaloOulun Pyrintö - / -
 
P13 seiväs (1)
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
 
P13 1000m kävely (2)
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
 
T13 200m (10)
Aino-Maisa JärvenpääOulun Pyrintö - / -
Milla KangasOulun Pyrintö - / -
 
T13 60m aj (5)
Hilda ErholtzOulun Pyrintö - / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö9,85 / -
 
T13 seiväs (2)
Kaisa KeränenOulun Pyrintö - / -
 
T13 kuula (6)
Emma-Tuulia ErikssonOulun Pyrintö - / -
 
T13 1000m kävely (1)
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö - / -
 
P11 150m (6)
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö - / -
 
P11 60m aj (2)
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö - / -
 
P11 korkeus (2)
Väinö KekkonenOulun Pyrintö - / -
 
P11 kuula (4)
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö - / -
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
 
P11 1000m kävely (2)
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
 
T11 150m (11)
Ilona KauppilaOulun Pyrintö - / -
Aava KekkonenOulun Pyrintö - / -
 
T11 korkeus (7)
Anni NiskalaOulun Pyrintö - / -
 
T11 kuula (6)
Ilona KauppilaOulun Pyrintö - / -
Aava KekkonenOulun Pyrintö - / -