Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
25.06. klo 18:30 IK Falkens Dt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 54 henk. (90 lajisuoritusta)
M 100m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mattias AspVasa IS11.71 / 11.71
Christoffer EnvallIK Falken10.75 / 11.32
Rasmus EnvallIK Falken11.64 / 12.04
Tha TaLarsmo IF11.15 / 11.15
 
M 400m (2)
Christoffer EnvallIK Falken 47.90 / 48.04
Josef HöglundIK Falken 54.04 / 54.73
 
M 1500m (2)
Rasmus LerstrandVasa IS 4:57.81 / -
Jani SimoinenHalsuan Toivo - / -
 
M korkeus (1)
Jani SimoinenHalsuan Toivo1.76 / 1.76
 
M kuula (2)
Jonas SolvinIK Falken15.49 / 15.49
Kalle YrjänäHimangan Urheilijat12.20 / 12.20
 
M moukari (2)
Tommy LahtiIF Femman28.51 / 26.88
Simon SolvinIK Falken61.92 / 60.18
 
N 400m (6)
Karoliina BogdanoffKuivasjärven Aura 60.87 / 60.87
Justiina JuntunenGamlakarleby IF 65.39 / -
Jeanine NygårdIF Drott 55.07 / -
Nathalie NystrandIF Fyren 57.21 / 62.00
Elina PaavolaLohtajan Veikot 63.64 / 63.64
Simone WiklundIF Nykarlebynejden 56.20 / -
 
N 1500m (1)
Suzette FinneIK Falken 5:12.75 / 5:33.69
 
N kuula (7)
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat14.19 / 14.19
Anna MalinowskaIK Falken11.17 / 10.30
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden10.04 / 10.04
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat12.23 / 12.23
Emma SjölindIF Drott12.01 / 11.83
Linn SundVasa IS11.79 / 11.79
Simone WidnerIF Nykarlebynejden8.86 / 8.86
 
N moukari (3)
Tilda BorgmästarsIK Falken - / -
Sofia HagmanIK Falken - / -
Jennifer SöderlundMalax IF43.24 / -
 
P9 40m (15)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Max BodbackaIK Falken 8.19 / 8.19
Alex FuruGamlakarleby IF 6.78 / 6.78
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Anton JokelaPetalax IK 7.32 / 7.32
Jacob JungarIF Drott 7.63 / 7.63
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Robin KlemetsIK Falken - / -
Axel LaurénIF Åsarna 6.95 / 6.95
Leon SandellIK Falken 7.65 / 7.65
Milton SandénVasa IS - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Melker StrandvallIK Falken 7.55 / 7.55
Elias SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Melvin WiikIK Falken 7.44 / 7.44
 
P9 600m (12)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Max BodbackaIK Falken3:01.56 / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna2:33.14 / 2:33.14
Alex FuruGamlakarleby IF2:07.78 / 2:07.78
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Anton JokelaPetalax IK - / -
Jacob JungarIF Drott2:09.57 / 2:09.57
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Robin KlemetsIK Falken - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Melker StrandvallIK Falken2:40.98 / 2:40.98
Melvin WiikIK Falken2:32.39 / 2:32.39
 
P9 pituus (14)
Colin AhlvikIK Falken3.35 / 3.35
Max BodbackaIK Falken2.76 / 2.76
Ronnie ForsstrandIF Åsarna2.65 / 2.65
Alex FuruGamlakarleby IF3.56 / 3.56
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Anton JokelaPetalax IK2.87 / 2.87
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Robin KlemetsIK Falken - / -
Axel LaurénIF Åsarna3.30 / 3.30
Leon SandellIK Falken2.66 / 2.66
Milton SandénVasa IS - / -
Melker StrandvallIK Falken3.12 / 3.12
Eddie WallinVasa IS - / -
Melvin WiikIK Falken3.48 / 3.48
 
T9 40m (8)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden 7.55 / 7.55
Frida HäggblomVasa IS - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna 7.08 / 7.08
Silja PulkkinenIF Åsarna 7.63 / 7.63
Amanda RönngårdIF Drott 8.29 / -
Elin WiklundIF Drott 7.37 / 7.37
Edith WinbergIF Femman 7.34 / 7.34
 
T9 600m (6)
Linn EnrothIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden2:07.88 / 2:11.53
Minea HjulforsIK Falken - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna2:17.08 / 2:17.08
Silja PulkkinenIF Åsarna2:47.82 / 2:47.82
Elin WiklundIF Drott2:24.74 / 2:24.74
 
T9 pituus (5)
Linn EnrothIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden2.95 / 2.95
Frida HäggblomVasa IS2.83 / -
Elin WiklundIF Drott3.10 / 3.10
Edith WinbergIF Femman2.71 / 2.71