Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
28.08. klo 18:00 DM för 14/15/17/19 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 106 henk. (237 lajisuoritusta)
M19 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mattias AspVasa IS11.71 / 11.71
Mahance MuisaVasa IS12.58 / 12.58
Lucas MuldersVasa IS12.00 / -
Anton SandvikVasa IS11.64 / 11.64
Alfons SödermanIF Drott12.11 / -
Kabongu TshibanguVasa IS12.42 / 12.42
Antti VornanenIF Drott12.19 / 12.24
 
M19 200m (4)
Mahance MuisaVasa IS25.95 / 25.95
Anton SandvikVasa IS24.22 / 24.22
Alfons SödermanIF Drott24.49 / 24.49
Antti VornanenIF Drott24.80 / -
 
M19 400m (1)
Alexander RönnskärIK Falken 52.22 / 54.68
 
M19 800m (2)
Santeri LeikasJurvan Urheilijat2:19.08 / 2:19.08
Alexander RönnskärIK Falken1:58.71 / 2:07.23
 
M19 1500m (1)
Petteri MattilaKauhajoen Karhu 4:23.63 / -
 
M19 pituus (1)
Antti VornanenIF Drott6.15 / 6.14
 
M19 kuula (2)
Alfons SödermanIF Drott - / -
Adam Ziazikov (entinen Mereskov)IF Länken - / -
 
M19 keihäs (3)
Mahance MuisaVasa IS - / -
Alfons SödermanIF Drott42.13 / 42.13
Antti VornanenIF Drott62.04 / 58.90
 
N19 100m (2)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama12.17 / 12.36
Erica KolehmainenVasa IS12.59 / -
 
N19 200m (1)
Erica KolehmainenVasa IS26.19 / -
 
N19 pituus (2)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama5.76 / 5.56
Victoria MynttiIF Drott4.90 / 4.90
 
N19 3-loikka (1)
Victoria MynttiIF Drott10.96 / 10.96
 
M17 100m (6)
Johannes ÅhmanIF Drott11.95 / 11.95
Adrian BjörkgrenIF Drott11.94 / 11.94
Alexander BjörkgrenIF Drott11.31 / 11.32
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna11.42 / 11.54
Sebastian NordbergIF Kraft11.78 / -
Nioel PallawalaIF Länken12.68 / 12.68
 
M17 200m (5)
Johannes ÅhmanIF Drott23.54 / 23.54
Adrian BjörkgrenIF Drott24.19 / 24.19
Alexander BjörkgrenIF Drott22.90 / 22.90
Sebastian NordbergIF Kraft27.88 / -
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
M17 400m (4)
Johannes ÅhmanIF Drott 53.28 / 53.28
Josef HöglundIK Falken 52.71 / 52.71
Sebastian NordbergIF Kraft 54.93 / 55.46
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
M17 800m (3)
Viktor BjörkellVasa IS2:11.15 / 2:11.15
Josef HöglundIK Falken2:03.27 / 2:03.27
Axel NorrbackaIK Falken2:13.27 / 2:13.27
 
M17 1500m (1)
Viktor BjörkellVasa IS 4:36.33 / 4:36.33
 
M17 3000m (1)
Rasmus LerstrandVasa IS10:34.98 / -
 
M17 110m aj (3)
Adrian BjörkgrenIF Drott15.06 / 15.06
Alexander BjörkgrenIF Drott14.20 / 14.20
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna14.52 / 14.52
 
M17 400m aj (1)
Johannes ÅhmanIF Drott 60.31 / 60.31
 
M17 seiväs (1)
Albin LundbergVasa IS4.50 / 4.20
 
M17 pituus (4)
Adrian BjörkgrenIF Drott6.49 / 6.49
Oskari MelenderVaasan Vasama5.29 / 5.29
Nioel PallawalaIF Länken5.62 / 5.62
Michael RännarIF VOM5.08 / -
 
M17 3-loikka (3)
Adrian BjörkgrenIF Drott12.78 / 12.78
Oskari MelenderVaasan Vasama10.82 / 10.82
Michael RännarIF VOM12.18 / 12.18
 
M17 kuula (1)
Nioel PallawalaIF Länken - / -
 
M17 kiekko (1)
Younes ElberkennouVasa IS28.80 / -
 
N17 100m (8)
Fina BackholmVasa IS12.85 / 12.85
Ellen BosVasa IS14.07 / 14.07
Ana CiorneiIF Åsarna13.58 / 13.58
Elin KällbergVasa IS13.84 / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden13.13 / 13.13
Ida SvedmanIF Kraft14.59 / 14.59
Emma VikmanIF Åsarna13.80 / 13.80
Ida WiklundVasa IS13.69 / 13.69
 
N17 200m (4)
Fina BackholmVasa IS26.36 / 26.36
Ellen BosVasa IS - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden27.38 / 27.38
Ida WiklundVasa IS27.90 / 27.90
 
N17 800m (3)
Justiina JuntunenGamlakarleby IF2:23.68 / 2:27.95
Venla KankainenGamlakarleby IF2:42.38 / -
Michelle NybackIF Nykarlebynejden2:51.62 / 3:24.96
 
N17 1500m (1)
Justiina JuntunenGamlakarleby IF 5:10.72 / 5:24.95
 
N17 400m aj (1)
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 korkeus (1)
Hanna BackIF Nykarlebynejden1.40 / 1.37
 
N17 pituus (5)
Hanna BackIF Nykarlebynejden4.02 / 3.99
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden4.38 / -
Wilma SundqvistIF Kraft4.69 / -
Ida SvedmanIF Kraft3.84 / 3.84
Emma VikmanIF Åsarna4.34 / 4.34
 
N17 3-loikka (3)
Hanna BackIF Nykarlebynejden9.20 / 9.18
Ida BackmanIF Drott10.48 / 10.48
Ida SvedmanIF Kraft8.71 / 8.71
 
N17 kuula (5)
Fina BackholmVasa IS10.86 / 10.86
Elin KällbergVasa IS12.60 / 12.58
Emmanuela KoomsonIF Länken9.24 / 8.81
Michelle NybackIF Nykarlebynejden8.28 / 8.28
Johanna TikkalaIF Kraft13.99 / 13.99
 
N17 kiekko (3)
Sofia HagmanIK Falken25.89 / 25.89
Michelle KarlssonVasa IS27.22 / 27.22
Michelle NybackIF Nykarlebynejden23.20 / 23.20
 
N17 moukari (3)
Ellen BosVasa IS50.35 / 50.35
Sofia HagmanIK Falken33.90 / 33.90
Emmanuela KoomsonIF Länken54.61 / 54.61
 
N17 keihäs (3)
Elin KällbergVasa IS49.67 / 47.17
Michelle KarlssonVasa IS30.21 / 30.21
Wilma SundqvistIF Kraft44.97 / 44.97
 
P15 100m (5)
Isak HöglundIF Drott12.05 / 12.05
Ive NtumbaVasa IS11.41 / 11.41
Benjamin OlliIF Femman11.70 / 11.70
Elias RintanenIF VOM11.66 / 11.66
William WesterlundIF Drott12.41 / 12.41
 
P15 300m (4)
Isak HöglundIF Drott38.92 / 38.92
Ive NtumbaVasa IS36.76 / 36.76
Elias RintanenIF VOM37.85 / 37.85
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 800m (1)
Jeremias BengsIF Kraft2:30.54 / -
 
P15 2000m (1)
Jakob EhrsIF VOM 7:06.65 / 7:06.65
 
P15 100m aj (1)
Benjamin OlliIF Femman - / -
 
P15 korkeus (1)
William WesterlundIF Drott1.71 / 1.71
 
P15 pituus (1)
Benjamin OlliIF Femman6.32 / 6.32
 
P15 3-loikka (2)
Isak HöglundIF Drott11.76 / 11.76
William WesterlundIF Drott11.63 / 11.63
 
P15 kuula (3)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden10.46 / 10.46
Lucas NordgrenIF Kraft10.19 / -
Mustafa OtajagicKaskö IK10.77 / 10.77
 
P15 kiekko (2)
Lucas NordgrenIF Kraft33.28 / -
Mustafa OtajagicKaskö IK26.66 / 26.66
 
T15 100m (6)
Hanna GranbäckIF Kraft14.24 / -
Tilda HöglundIF Drott14.33 / -
Fanny ÖstmanIF Drott14.31 / 14.31
Charlotta SandkullaIF Åsarna13.48 / 13.48
Natalie StenlundIF Kraft14.57 / 14.57
Josefina TotoIF Kraft - / -
 
T15 300m (2)
Hanna GranbäckIF Kraft46.28 / -
Natalie StenlundIF Kraft49.11 / 49.93
 
T15 800m (1)
Hanna GranbäckIF Kraft2:32.38 / -
 
T15 2000m (1)
Hanna GranbäckIF Kraft 7:50.84 / 8:28.39
 
T15 80m aj (2)
Tilda HöglundIF Drott13.24 / 13.24
Teodora WesterlundIF Drott13.39 / 13.39
 
T15 300m aj (1)
Teodora WesterlundIF Drott52.93 / -
 
T15 korkeus (1)
Teodora WesterlundIF Drott1.49 / 1.49
 
T15 seiväs (1)
Teodora WesterlundIF Drott2.90 / 2.80
 
T15 pituus (2)
Tilda HöglundIF Drott4.61 / 4.61
Fanny ÖstmanIF Drott4.31 / 4.31
 
T15 3-loikka (1)
Tilda HöglundIF Drott9.64 / 9.64
 
T15 kuula (1)
Charlotta SandkullaIF Åsarna10.57 / 10.57
 
T15 kiekko (1)
Felicia LindströmIF Femman33.24 / 32.57
 
T15 moukari (3)
Sandra HongellIF Åsarna43.21 / 43.21
Anna VillförIF Femman36.52 / 36.52
Teodora WesterlundIF Drott24.91 / -
 
T15 keihäs (2)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka39.21 / 39.21
Teodora WesterlundIF Drott26.02 / 25.05
 
P14 100m (8)
Oscar GrannasIF Drott12.86 / 12.86
Emil GroopIF Kraft - / -
Nico KällbergVasa IS12.66 / 12.66
Marius MalmIF Kraft14.87 / -
Oliver NordbergIF Kraft13.5h / 13.5h
Daniel SchmidtIF Kraft15.06 / 15.56
Noah SjöblomIF Femman - / -
Sebastian VägarIF Kraft - / -
 
P14 300m (4)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Nico KällbergVasa IS - / -
Daniel SchmidtIF Kraft49.57 / 49.57
Albin SödermanIF Drott44.81 / 44.81
 
P14 800m (4)
Oliver NordbergIF Kraft2:27.40 / 2:27.40
Anton SabelIF Femman2:15.39 / 2:15.39
Noah SjöblomIF Femman2:55.53 / -
Albin SödermanIF Drott2:32.46 / 2:32.46
 
P14 2000m (2)
Lauri HiisvirtaVaasan Vasama 7:05.61 / 7:05.61
Oliver NordbergIF Kraft - / -
 
P14 100m aj (1)
Oscar GrannasIF Drott15.53 / 15.53
 
P14 300m aj (1)
Oscar GrannasIF Drott - / -
 
P14 pituus (4)
Oscar GrannasIF Drott5.39 / 5.39
Anton SabelIF Femman4.97 / 4.97
Daniel SchmidtIF Kraft4.68 / 4.68
Albin SödermanIF Drott4.15 / 4.15
 
P14 3-loikka (3)
Oscar GrannasIF Drott10.64 / 10.64
Nico HakalaIF Femman9.24 / 9.24
Anton SabelIF Femman10.71 / 10.71
 
P14 kuula (2)
Emil GroopIF Kraft - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna12.85 / 12.85
 
P14 kiekko (3)
Oscar GrannasIF Drott23.90 / 23.90
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Anton SabelIF Femman28.52 / 28.52
 
P14 keihäs (1)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna36.90 / 36.90
 
T14 100m (12)
Amanda BertulaVasa IS14.22 / 14.22
Elizabeth FogdeMalax IF13.11 / 13.11
Julia GroopIF Kraft14.57 / 14.57
Nea HassilaIF Drott13.99 / 13.99
Elin JakobssonIF Åsarna13.88 / 13.88
Ciia KarlssonIF Femman13.21 / 13.21
Tindra KummelIF Kraft - / -
Lina LithénVasa IS14.02 / 14.02
Clarine MutigandaVasa IS - / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna14.46 / 14.46
Milla StrömIF Nykarlebynejden14.54 / 14.54
Jamira SuarezIF Drott13.55 / 13.55
 
T14 300m (7)
Amanda BertulaVasa IS48.03 / 48.03
Julia GroopIF Kraft50.73 / 58.57
Nea HassilaIF Drott44.74 / 44.74
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden48.77 / 48.77
Tindra KummelIF Kraft - / -
Hanna LindbergIF Femman46.71 / 46.71
Lina LithénVasa IS45.60 / 45.60
 
T14 800m (6)
Jenna BölingIF Kraft2:52.83 / 2:52.83
Emma KorhonenIF Femman2:27.59 / 2:27.59
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:27.34 / 2:27.34
Milla StrömIF Nykarlebynejden3:28.63 / -
Jamira SuarezIF Drott2:29.07 / 2:29.07
Adéle ZittraIF Åsarna3:01.51 / -
 
T14 2000m (4)
Jenna BölingIF Kraft - / -
Emma KorhonenIF Femman 7:19.08 / 7:19.08
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden 7:23.93 / 7:23.93
Jamira SuarezIF Drott 7:14.54 / 7:14.54
 
T14 80m aj (4)
Mia BackmanIF Drott13.13 / 13.13
Elizabeth FogdeMalax IF11.99 / 11.99
Julia GroopIF Kraft17.76 / 17.76
Nea HassilaIF Drott13.81 / 13.81
 
T14 korkeus (3)
Elizabeth FogdeMalax IF1.68 / 1.68
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden1.45 / 1.42
Milla StrömIF Nykarlebynejden1.44 / 1.40
 
T14 seiväs (1)
Hanna LindbergIF Femman2.30 / 2.30
 
T14 pituus (5)
Elizabeth FogdeMalax IF5.20 / 5.20
Nea HassilaIF Drott4.45 / 4.45
Elin JakobssonIF Åsarna4.83 / 4.83
Hanna LindbergIF Femman5.02 / 4.86
Vilhelmina SjölindIF Åsarna4.27 / 4.27
 
T14 3-loikka (1)
Mia BackmanIF Drott10.00 / 10.00
 
T14 kuula (3)
Tindra KummelIF Kraft - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Emilia RäfsåIF Kraft - / -
 
T14 kiekko (5)
Elin BergmanIF Kraft - / -
Amelie BystedtIF Femman26.69 / 26.69
Fanni KätkänahoTeuvan Rivakka28.78 / 28.78
Emma KorhonenIF Femman - / -
Hanna LindbergIF Femman38.19 / 38.19
 
T14 moukari (3)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden24.46 / 24.46
Ezekiela KoomsonIF Länken42.78 / 42.78
Emilia RäfsåIF Kraft - / -
 
T14 keihäs (3)
Fanni KätkänahoTeuvan Rivakka28.31 / 28.31
Cecilia ÖsterbergIF Femman40.05 / 40.05
Ida StoorIF Femman34.29 / 34.29