Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.06. klo 18:00 DT i Nedervetil
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 203 henk. (377 lajisuoritusta)
M 200m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mattias AspVasa IS23.93 / -
Christoffer EnvallIK Falken21.71 / -
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.89 / -
Mikko LaaksonenKaustisen Pohjan-Veikot22.09 / 22.73
Alfons SödermanIF Drott25.28 / -
Eero-Matias ViitalaKannuksen Ura23.28 / -
Victor WistbackaGamlakarleby IF - / -
 
M 800m (4)
Johannes ÅhmanIF Drott2:16.49 / -
Josef HöglundIK Falken2:03.71 / 2:07.04
Tatu JunnoYlivieskan Kuula2:53.79 / 2:53.79
Axel NorrbackaIK Falken2:13.27 / 2:13.27
 
M korkeus (4)
Richard ÖstmanIF VOM2.13 / 2.01
Jani SimoinenHalsuan Toivo1.76 / 1.76
Christoffer WestmanGamlakarleby IF1.81 / 1.80
Sebastian WidjeskogIF Åsarna - / -
 
M 3-loikka (2)
Michael RännarIF VOM11.70 / 11.70
Daniel SjölindIF Åsarna15.49 / -
 
M kuula (1)
Jonas SolvinIK Falken14.65 / 14.65
 
M moukari (4)
Markus GranöIK Falken61.50 / -
Victor HongellIF Åsarna56.60 / 50.08
Jesse LehtoKaustisen Pohjan-Veikot73.09 / 67.39
Simon SolvinIK Falken61.92 / 59.21
 
N 200m (7)
Jenny AsplundLarsmo IF25.87 / -
Wera HuddVaasan Toverit29.22 / -
Milla HuuskoVetelin Urheilijat28.30 / 29.31
Malva NylundVasa IS25.89 / 25.97
Nathalie NystrandIF Fyren25.36 / 27.27
Eveliina OjalaSoinin Sisu25.70 / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden25.23 / -
 
N 800m (3)
Suzette FinneIK Falken2:24.25 / -
Emma JunnoYlivieskan Kuula2:55.69 / -
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat2:29.89 / 2:31.93
 
N korkeus (6)
Tiia GustafssonIF Raseborg1.69 / 1.60
Wera HuddVaasan Toverit1.53 / 1.53
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.60 / 1.60
Nea LuokkanenHimangan Urheilijat1.68 / 1.68
Emma NymanIF Kraft - / -
Jenny SkuthällaIF Åsarna1.67 / 1.62
 
N 3-loikka (3)
Victoria MynttiIF Drott10.54 / -
Ina PajunenIF Åsarna10.85 / -
Sofia StorbjörkIF Åsarna11.49 / -
 
M17 200m (4)
Johannes ÅhmanIF Drott23.54 / 23.54
Albin LundbergVasa IS26.11 / -
Henrik NylundLappajärven Veikot26.75 / -
Jani SimoinenHalsuan Toivo26.19 / 26.19
 
M17 110m aj (3)
Adrian BjörkgrenIF Drott15.11 / 15.11
Alexander BjörkgrenIF Drott14.20 / 14.20
Henrik NylundLappajärven Veikot17.32 / -
 
M17 seiväs (2)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot3.50 / 3.50
Janne JuholaKalajoen Junkkarit4.00 / 4.00
 
M17 pituus (2)
Adrian BjörkgrenIF Drott6.06 / -
Alexander BjörkgrenIF Drott6.40 / -
 
M17 moukari (1)
Jaakko TenhunenLappajärven Veikot56.32 / 56.32
 
N17 200m (13)
Fina BackholmVasa IS26.79 / -
Ana CiorneiIF Åsarna28.76 / -
Nora FinholmLarsmo IF - / -
Vilma JukkolaLohtajan Veikot28.13 / 28.42
Justiina JuntunenGamlakarleby IF29.97 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula27.62 / 28.35
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat31.87 / -
Nelli MustolaKalajoen Junkkarit26.85 / 27.11
Elina PaavolaLohtajan Veikot28.40 / 28.40
Emelie SaxIF Kraft28.09 / -
Janna SiegfridsVasa IS30.21 / -
Emma VikmanIF Åsarna31.58 / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N17 100m aj (1)
Oona KiljalaYlivieskan Kuula - / -
 
N17 seiväs (1)
Friida KivistöKalajoen Junkkarit3.40 / 3.40
 
N17 pituus (12)
Fina BackholmVasa IS4.98 / 4.98
Ida BackmanIF Drott4.87 / 4.83
Ana CiorneiIF Åsarna4.41 / 4.41
Lova ForsmanIF Drott5.08 / -
Tilda HöglundIF Drott4.27 / -
Oona KiljalaYlivieskan Kuula5.35 / -
Nea LuokkanenHimangan Urheilijat4.75 / -
Matilda NymanIF Drott4.93 / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna4.50 / -
Janna SiegfridsVasa IS5.23 / 4.98
Vilhelmina SjölindIF Åsarna - / -
Emma VikmanIF Åsarna4.20 / 4.06
 
N17 moukari (4)
Carolina GranöIK Falken51.32 / 51.32
Sofia HagmanIK Falken33.90 / 33.90
Veera KoskinenKaustisen Pohjan-Veikot55.74 / 52.47
Aliisa SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot51.48 / 47.72
 
P15 200m (8)
Sel DwayLarsmo IF - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna29.31 / -
Ive NtumbaVasa IS27.33 / -
Rufus NylundIF Drott - / -
Elias RintanenIF VOM24.67 / 24.67
Albin SödermanIF Drott30.59 / -
Edward WikarIF Drott27.17 / -
 
P15 100m aj (2)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot16.02 / -
Oscar GrannasIF Drott16.55 / 16.55
 
P15 korkeus (3)
Oscar GrannasIF Drott1.55 / 1.55
Isak HöglundIF Drott1.60 / 1.60
Albin SödermanIF Drott1.30 / 1.30
 
P15 3-loikka (1)
Isak HöglundIF Drott10.23 / -
 
T15 200m (14)
Amanda BertulaVasa IS30.91 / -
Priscilla BoatengIF Drott27.94 / -
Malva BrännbackaLarsmo IF30.70 / -
Nea HassilaIF Drott28.72 / -
Tilda HöglundIF Drott31.17 / -
Terhi JunnoYlivieskan Kuula31.63 / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat - / -
Emma LillasIF Drott31.10 / -
Lina LithénVasa IS29.35 / -
Fanny ÖstmanIF Drott33.43 / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna32.75 / -
Jamira SuarezIF Drott29.06 / -
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot30.61 / -
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula28.14 / 28.14
 
T15 80m aj (2)
Mia BackmanIF Drott13.67 / 13.67
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat - / -
 
T15 3-loikka (3)
Mia BackmanIF Drott - / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat9.10 / -
Fanny ÖstmanIF Drott8.34 / -
 
T15 moukari (5)
Josefina KackurLarsmo IF25.71 / -
Emma LillasIF Drott - / -
Kiira NordströmIF Drott - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna51.05 / 51.05
Anna VillförIF Femman35.79 / 35.79
 
P13 600m (5)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden1:49.44 / -
Sami AlataloIF Drott1:58.33 / 1:58.33
Filip DahlnäsIF Åsarna - / -
Theo GullbergVasa IS1:58.92 / -
Paul HjulforsLarsmo IF1:48.68 / 1:48.68
 
P13 60m aj (1)
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot12.67 / 12.67
 
P13 seiväs (1)
Alex LövsundIF Åsarna1.80 / -
 
P13 pituus (8)
Sami AlataloIF Drott4.02 / 4.02
Filip DahlnäsIF Åsarna - / -
Theo GullbergVasa IS3.85 / 3.85
Paul HjulforsLarsmo IF4.55 / 4.55
Kristian NylundLappajärven Veikot - / -
Matias NymanTurun Urheiluliitto3.14 / 3.14
Arttu SaariEvijärven Urheilijat3.74 / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot4.23 / 4.23
 
T13 600m (13)
Carolina ÅhmanIF Drott2:30.16 / -
Ellen AinasojaIF Åsarna2:12.80 / -
Elsie BjörkforsIF Åsarna2:20.19 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF1:49.85 / 1:49.85
Malva BrännbackaLarsmo IF1:55.99 / 1:55.99
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:07.23 / 2:07.23
Vilma KnutarKokkolan Veikot2:15.91 / -
Angelina LaurénIF Åsarna1:59.61 / 1:59.61
Wilma NybergIF Åsarna1:53.67 / 1:53.67
Ines ÖstmanIF Drott2:10.19 / -
Agnes SkytteIF Drott2:05.90 / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Hanna VornanenIF Drott2:28.58 / -
 
T13 60m aj (10)
Ellen AinasojaIF Åsarna12.68 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF11.58 / 11.77
Yasmine BodbackaIK Falken13.87 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.72 / 10.72
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat11.40 / 11.40
Vilma KnutarKokkolan Veikot10.98 / -
Ronja LjungbergIF Åsarna12.49 / 12.49
Wilma NybergIF Åsarna10.60 / 10.92
Agnes SkytteIF Drott - / -
Julia SödergårdIF Drott13.14 / 13.14
 
T13 seiväs (4)
Yasmine BodbackaIK Falken1.90 / -
Ines ÖstmanIF Drott1.70 / -
Agnes SkytteIF Drott1.70 / -
Hanna VornanenIF Drott2.02 / 2.02
 
T13 pituus (11)
Carolina ÅhmanIF Drott3.60 / 3.60
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.43 / 4.43
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.13 / 4.13
Elin HolmIF Åsarna - / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot4.71 / 4.71
Angelina LaurénIF Åsarna4.18 / 4.18
Ronja LjungbergIF Åsarna4.09 / 4.09
Wilma NybergIF Åsarna4.38 / 4.18
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Agnes SkytteIF Drott - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
P11 60m (12)
Vilgot BacklundLarsmo IF10.40 / -
Eeli BengsVasa IS 9.25 / 9.25
Max GäddnäsIK Falken - / -
Robert GranbackaIF Åsarna - / -
Niko HassilaIF Drott10.14 / 10.14
Arvid KockIK Falken 9.36 / 9.36
Elias KujalaEvijärven Urheilijat10.84 / 10.84
Melvin LindqvistIK Falken11.37 / 11.37
Alex LjungbergIF Åsarna10.65 / 11.35
Christian LövsundIF Åsarna 9.58 / -
Theo NordlingIK Falken 9.61 / 9.61
William StrandvallIF Åsarna 9.37 / 9.37
 
P11 600m (2)
Niko HassilaIF Drott2:10.91 / 2:11.7h
William StrandvallIF Åsarna2:04.08 / -
 
P11 pituus (9)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Eeli BengsVasa IS3.93 / 3.93
Robert GranbackaIF Åsarna - / -
Niko HassilaIF Drott3.60 / 3.60
Arvid KockIK Falken3.62 / -
Elias KujalaEvijärven Urheilijat3.07 / -
Melvin LindqvistIK Falken2.95 / 2.95
Alex LjungbergIF Åsarna3.17 / 3.05
William StrandvallIF Åsarna3.57 / 3.57
 
P11 kuula (8)
Robert GranbackaIF Åsarna - / -
Niko HassilaIF Drott5.14 / -
Melvin LindqvistIK Falken5.33 / -
Alex LjungbergIF Åsarna5.56 / 5.55
Christian LövsundIF Åsarna6.91 / -
Aaro SaariEvijärven Urheilijat - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna7.61 / 7.61
Arttu SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot4.60 / -
 
T11 60m (29)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden 9.84 / -
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.83 / 8.83
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Carla BjörkgrenIF Drott 9.99 / 9.99
Milla ByströmIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.69 / 9.69
Filippa EleniusIK Falken10.05 / 10.32
Jeanessa FinneIK Falken10.14 / 10.14
Wilma GrannasIF Drott 9.40 / 9.40
Tessa HerronenKokkolan Veikot 9.65 / 9.65
Emma KaikkonenGamlakarleby IF 9.45 / 9.45
Tessa KarppinenVetelin Urheilijat11.21 / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF 9.84 / 9.84
Ellen KockIK Falken 8.98 / 8.98
Julia LindellIF Åsarna - / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Enya LönnqvistIK Falken 9.83 / 9.83
Lovisa ÖlingIF VOM 9.86 / 9.86
Ebba SandbackaIK Falken11.13 / 11.13
Matilda SandströmIF Åsarna - / -
Helmiina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot 9.62 / 9.62
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Linnea StrandvallIK Falken 9.45 / 9.45
Anni SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.56 / 9.56
Ella WallinVasa IS 9.45 / 9.45
 
T11 600m (12)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden2:05.45 / -
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden2:23.32 / 2:30.76
Sara CederholmIF Nykarlebynejden2:13.59 / 2:13.59
Jeanessa FinneIK Falken2:12.26 / 2:13.35
Tessa HerronenKokkolan Veikot2:12.20 / -
Ellen NybergIF Åsarna2:17.05 / 2:17.05
Lovisa ÖlingIF VOM2:28.41 / -
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot2:00.59 / 2:00.59
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden2:25.81 / 2:28.71
Linnea StrandvallIK Falken2:10.40 / 2:10.40
 
T11 pituus (27)
Siri AhlskogIF Åsarna2.19 / -
Moa AinasojaIF Åsarna3.16 / -
Dayna AustenGamlakarleby IF3.50 / 2.89
Lydia BackmanIF Drott3.50 / 3.50
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3.80 / 3.80
Carla BjörkgrenIF Drott3.41 / 3.41
Milla ByströmIK Falken2.90 / 2.90
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3.83 / 3.83
Filippa EleniusIK Falken2.93 / 2.84
Wilma GrannasIF Drott4.15 / 4.15
Tessa HerronenKokkolan Veikot3.51 / 3.51
Jennifer HolmbäckIF Åsarna2.40 / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF3.53 / 3.45
Tessa KarppinenVetelin Urheilijat3.13 / 3.13
Tessa KastrénGamlakarleby IF3.55 / 3.50
Ellen KockIK Falken4.08 / 4.08
Julia LindellIF Åsarna3.31 / 3.31
Enya LönnqvistIK Falken3.86 / 3.86
Ellen NybergIF Åsarna3.31 / 3.31
Lovisa ÖlingIF VOM3.32 / 3.32
Ebba SandbackaIK Falken3.08 / -
Helmiina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Joanna SilvennoinenKokkolan Veikot3.36 / -
Josefine SödergårdIF Drott3.00 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden3.17 / 3.04
Linnea StrandvallIK Falken3.74 / 3.68
Ella WallinVasa IS4.00 / 4.00
 
T11 kuula (18)
Siri AhlskogIF Åsarna4.05 / -
Moa AinasojaIF Åsarna - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden6.81 / 6.81
Sara CederholmIF Nykarlebynejden8.31 / 8.31
Jeanessa FinneIK Falken6.86 / 6.86
Wilma GrannasIF Drott7.82 / 7.82
Jennifer HolmbäckIF Åsarna5.39 / 5.19
Julia LindellIF Åsarna6.04 / 6.04
Enya LönnqvistIK Falken5.84 / 5.84
Ellen NybergIF Åsarna6.22 / -
Lovisa ÖlingIF VOM6.84 / 6.84
Ebba SandbackaIK Falken4.90 / -
Helmiina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Josefine SödergårdIF Drott4.52 / 4.29
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden6.05 / 5.90
Linnea StrandvallIK Falken6.39 / 6.39
Anni SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot7.71 / 7.71
Izabelle ViitasaloIF Åsarna4.78 / 4.78
 
P9 40m (16)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF 6.92 / 6.92
Ben BjörklundIF Drott 7.73 / 7.73
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 6.88 / 6.88
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF 7.03 / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot 7.33 / 7.33
Jacob JungarIF Drott 8.05 / -
Axel LaurénIF Åsarna 7.06 / 7.06
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Leevi NissiläLohtajan Veikot 7.29 / 7.29
Kasper NymanIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Leon SandellIK Falken 8.03 / 8.03
Melker StrandvallIK Falken 7.55 / 7.55
Melvin WiikIK Falken - / -
 
P9 600m (13)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF2:05.8h / 2:05.8h
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden2:12.71 / 2:12.71
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot2:17.89 / 2:17.89
Jacob JungarIF Drott2:12.11 / 2:12.11
Axel LaurénIF Åsarna2:23.22 / 2:23.22
Leevi NissiläLohtajan Veikot - / -
Kasper NymanIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Melker StrandvallIK Falken2:48.51 / 2:48.51
Melvin WiikIK Falken - / -
 
P9 pituus (17)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3.19 / 3.19
Ben BjörklundIF Drott2.91 / 2.91
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden3.75 / 3.75
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF3.52 / 3.52
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot3.10 / 3.10
Axel LaurénIF Åsarna3.19 / 3.19
Isac LindellIF Åsarna2.39 / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Leevi NissiläLohtajan Veikot3.01 / 3.01
Kasper NymanIF Åsarna - / -
Pawat NymanIF Åsarna - / -
Leon SandellIK Falken2.66 / 2.66
Walter SödergårdIF Drott - / -
Melker StrandvallIK Falken3.12 / 3.12
Melvin WiikIK Falken - / -
 
T9 40m (15)
Saga CainbergIF Åsarna 9.96 / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna 8.13 / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden 7.74 / -
Milla HansénIF Åsarna - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF 7.82 / 7.82
Vilda LiljekvistLarsmo IF 7.08 / 7.08
Maja NymanIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna 7.20 / -
Silja PulkkinenIF Åsarna 8.19 / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna 7.14 / 7.14
Elin WiklundIF Drott 7.64 / 7.64
Milla YrjänäLohtajan Veikot 7.90 / -
 
T9 600m (11)
Saga CainbergIF Åsarna3:10.71 / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden2:07.88 / 2:12.90
Milla HansénIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Inka KähköläLohtajan Veikot2:29.88 / -
Maja NymanIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna2:22.91 / -
Silja PulkkinenIF Åsarna3:06.61 / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna2:26.48 / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 pituus (13)
Saga CainbergIF Åsarna1.78 / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden2.86 / -
Milla HansénIF Åsarna - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF2.68 / 2.68
Vilda LiljekvistLarsmo IF3.34 / 3.34
Maja NymanIF Åsarna - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna3.11 / -
Silja PulkkinenIF Åsarna2.32 / -
Julia StrandvallIF Åsarna3.30 / 3.30
Elin WiklundIF Drott3.06 / 3.06
Milla YrjänäLohtajan Veikot2.89 / -