Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.05. klo 18:00 Pm-sisukävelyt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 60 henk. (60 lajisuoritusta)
T15 3000m kävely (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Anni VälimäkiPorin Yleisurheilu - / -
Amanda Yli-FutkaNakkilan Vire - / -
 
P14 3000m kävely (1)
Janne PajunenPorin Yleisurheilu - / -
 
T14 3000m kävely (3)
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu - / -
Ella SalminenPorin Yleisurheilu - / -
Melisa TaimiolaPorin Yleisurheilu - / -
 
P13 2000m kävely (6)
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu - / -
Niklas RannePorin Yleisurheilu - / -
Onni RuusunenPorin Yleisurheilu - / -
Veeti TolmunenPorin Yleisurheilu - / -
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu - / -
 
T13 2000m kävely (7)
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu - / -
Aino AnttilaNakkilan Vire - / -
Vilma LaaksonenPorin Yleisurheilu - / -
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu - / -
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team - / -
Milja PeräläPorin Yleisurheilu - / -
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu - / -
 
P12 2000m kävely (3)
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa - / -
Onni PapinahoUlvila Sport Team - / -
Joel PeltonenPorin Tarmo - / -
 
T12 2000m kävely (5)
Petra BromanPorin Yleisurheilu - / -
Ella KausePorin Yleisurheilu - / -
Moona KivitieUlvila Sport Team - / -
Emilia PalomäkiUlvila Sport Team - / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa - / -
 
P11 1000m kävely (6)
Antti HaukioPorin Yleisurheilu - / -
Aapo MäkeläUlvila Sport Team - / -
Onni MäkeläUlvila Sport Team - / -
Aapo MannerNoormarkun Nopsa - / -
Robert PalmrothPorin Yleisurheilu - / -
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa - / -
 
T11 1000m kävely (4)
Pihla AnkeloPorin Yleisurheilu - / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Eerika TuovinenPorin Yleisurheilu - / -
 
P10 1000m kävely (3)
Jesse HernbergUlvila Sport Team - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Onni UnkuriNakkilan Vire - / -
 
T10 1000m kävely (6)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire - / -
Kiira BromanPorin Yleisurheilu - / -
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa - / -
Venla MurtoNakkilan Vire - / -
Elea NieminenNakkilan Vire - / -
Jenny SköldNakkilan Vire - / -
 
P9 600m kävely (4)
Jonne HernbergUlvila Sport Team - / -
Lenni KorpelaNoormarkun Nopsa - / -
Oliver MikkolaNakkilan Vire - / -
Aapeli MyllymaaPorin Yleisurheilu - / -
 
T9 600m kävely (10)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire - / -
Milja AnttilaNakkilan Vire - / -
Stella HjerppePorin Yleisurheilu - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team - / -
Alisa OikkonenPorin Yleisurheilu - / -
Peppi-Inkeri SeppänenNakkilan Vire - / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa - / -