Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.06. klo 17:30 seuracup: Seuracup 1.osakilpailu, itäinen alue
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 167 henk. (168 lajisuoritusta)
M17 200m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miika JokelaAlavuden Urheilijat32.07 / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä23.43 / -
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa25.43 / 25.43
Ville MuhonenÄhtärin Urheilijat30.31 / -
 
M17 3-loikka (2)
Niko ÄmmäläAlavuden Urheilijat12.00 / -
Santeri YliseläLapuan Virkiä11.24 / -
 
M17 kuula (3)
Aaro KariKauhavan Wisa - / -
Erkki-Antti LaurilaLapuan Virkiä - / -
Ville ToivonenÄhtärin Urheilijat14.36 / 14.36
 
N17 200m (5)
Senja GustafssonKauhavan Wisa28.96 / -
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus28.40 / 28.40
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat25.44 / 27.30
Sofia MattilaLapuan Virkiä30.14 / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat29.60 / 29.60
 
N17 3-loikka (4)
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus10.29 / 10.29
Sanni PynttäriAlavuden Urheilijat - / -
Heta VeikkolaLapuan Virkiä8.52 / -
Iiris ViitanenÄhtärin Urheilijat8.38 / -
 
N17 kuula (4)
Viola GustafssonKauhavan Wisa6.52 / 6.52
Ria KangasluomaLapuan Virkiä - / -
Eucabeth KivikangasAlajärven Ankkurit15.02 / 15.02
Viivi MäenpääAlavuden Urheilijat - / -
 
P15 100m (4)
Juho KallioLapuan Virkiä12.46 / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa12.43 / 12.43
Arttu RajalahtiÄhtärin Urheilijat13.83 / -
Samuel SaloAlavuden Urheilijat - / -
 
P15 2000m (5)
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat 6:50.26 / 6:50.26
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat 8:33.01 / 8:33.01
Mika KärkkäinenKauhavan Wisa 7:21.0h / 7:21.0h
Niko LahdenmäkiAlavuden Urheilijat - / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat 6:55.63 / -
 
P15 seiväs (1)
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat2.40 / -
 
P15 kuula (4)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat14.08 / 14.08
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat7.43 / -
Iiro PollariKauhavan Wisa12.04 / 12.04
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit12.12 / 12.12
 
T15 100m (6)
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa13.03 / 13.03
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit14.27 / 14.27
Sari RantojaAlavuden Urheilijat13.91 / 13.91
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat15.53 / -
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat14.53 / 14.64
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.66 / 12.66
 
T15 2000m (4)
Fanni IsomäkiAlavuden Urheilijat 7:34.02 / 7:49.47
Sofia LatvanenÄhtärin Urheilijat10:14.58 / -
Peppi SikkiläLapuan Virkiä - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä 8:14.81 / -
 
T15 seiväs (3)
Silja KeisalaÄhtärin Urheilijat - / -
Taru KillinenLapuan Virkiä2.30 / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit2.50 / 2.50
 
T15 kuula (5)
Noora LahdenmäkiAlavuden Urheilijat9.10 / 8.50
Viivi LoukoLapuan Virkiä10.78 / 10.78
Anni PeltoniemiAlavuden Urheilijat - / -
Roosa SalmelaKauhavan Wisa - / -
Ilona YltiöÄhtärin Urheilijat8.47 / -
 
P13 60m (6)
Juho HietalaAlavuden Urheilijat - / -
Venni KankaanpääLapuan Virkiä - / -
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat 9.20 / 9.36
Nikolai RenkoKauhavan Wisa 9.45 / 9.99
Antto SyrjänenÄhtärin Urheilijat 9.55 / -
Elmeri TuomelaAlajärven Ankkurit 9.09 / -
 
P13 1000m (3)
Alvar AutioKauhavan Wisa3:45.80 / -
Eetu EeliAlavuden Urheilijat3:32.80 / 3:34.71
Miko NortunenÄhtärin Urheilijat3:59.64 / -
 
P13 korkeus (3)
Eetu JärvinenAlavuden Urheilijat1.21 / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat1.14 / 1.10
Mikael SalomaaKauhavan Wisa1.20 / -
 
P13 keihäs (8)
Miro AhlKauhavan Wisa17.58 / 17.58
Aaro JärvinenAlavuden Urheilijat30.76 / 30.76
Samu KankaanpääKauhavan Wisa - / -
Aaro KarhuLapuan Virkiä26.55 / -
Ossi LuomaKauhavan Wisa - / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit38.81 / 37.30
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat30.51 / 24.90
Rasmus ViitanenLapuan Virkiä15.35 / 15.35
 
T13 60m (6)
Linnea HirveläLapuan Virkiä 8.58 / 8.58
Selina HirvilampiÄhtärin Urheilijat 9.71 / 9.72
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat 9.37 / 9.37
Neea Raja-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Selja SiukolaKuortaneen Kunto 9.07 / -
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat10.24 / 10.58
 
T13 1000m (7)
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat4:04.24 / 4:13.58
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit3:28.97 / 3:28.97
Siiri MäenpääAlavuden Urheilijat3:49.98 / -
Mirva NäykkiLapuan Virkiä3:29.46 / 3:42.37
Annu RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Miia SaariKauhavan Wisa3:54.2h / 3:54.2h
Saana YritysAlavuden Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (9)
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat1.30 / 1.30
Teea HärsiläLapuan Virkiä - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä1.24 / 1.24
Aina JaakkolaLapuan Virkiä1.20 / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat1.39 / 1.39
Minttu PerttuKauhavan Wisa1.05 / -
Emmi SänttiLapuan Virkiä1.15 / -
Vilma TuomelaKauhavan Wisa1.10 / 1.10
Anniina ViitasaariAlajärven Ankkurit1.45 / 1.45
 
T13 keihäs (5)
Neea HakalaLapuan Virkiä14.60 / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat18.69 / 18.69
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit27.07 / 26.50
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit29.56 / 29.56
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat37.61 / 37.61
 
P11 60m (9)
Tuomas JärvinenKauhavan Wisa - / -
Viljami KeisalaLapuan Virkiä - / -
Topi KeskinenLapuan Virkiä 9.89 / 9.89
Juho MattilaAlavuden Urheilijat - / -
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat 9.91 / 9.91
Veeti PaalanenÄhtärin Urheilijat10.92 / -
Roni RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Sisu SuutarinenÄhtärin Urheilijat 9.60 / 9.60
Miro TemonenÄhtärin Urheilijat - / -
 
P11 1000m (4)
Antto KivimäkiKauhavan Wisa4:14.03 / 4:14.03
Manu MäenpääAlavuden Urheilijat3:50.90 / -
Joonas RantanenAlavuden Urheilijat - / -
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat3:44.34 / -
 
P11 pituus (9)
Ossi KallioAlavuden Urheilijat3.50 / -
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit2.85 / -
Eetu MäkeläLapuan Virkiä2.84 / 2.84
Peetu MattilaÄhtärin Urheilijat3.42 / 3.42
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat3.91 / 3.87
Joona SarjeantLapuan Virkiä - / -
Iiro SoiniKauhavan Wisa4.16 / 4.16
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.77 / 3.77
Juuso SuokkoLapuan Virkiä2.94 / 2.94
 
P11 kiekko (6)
Taavetti KivistöAlavuden Urheilijat15.99 / 15.99
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat19.49 / 19.49
Vilho SuutalaLapuan Virkiä - / -
Veeti TuomelaKauhavan Wisa - / -
Toivo UlvinenLapuan Virkiä12.73 / -
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat11.42 / -
 
T11 60m (13)
Hilda EeliAlavuden Urheilijat - / -
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat11.39 / -
Helmi HietalaLapuan Virkiä 9.64 / 9.64
Sara HirvilampiÄhtärin Urheilijat 9.78 / 9.78
Noora KallionpääKauhavan Wisa 9.84 / 9.84
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat - / -
Viivi NiemeläLapuan Virkiä - / -
Pinja NiemistöLapuan Virkiä - / -
Ella PeltoniemiAlavuden Urheilijat10.73 / -
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat - / -
Anniina SalomäkiKauhavan Wisa10.80 / 10.80
Rebecca SöderholmLapuan Virkiä10.21 / 10.25
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat11.89 / -
 
T11 1000m (6)
Enni Ala-FossiLapuan Virkiä4:16.40 / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat4:16.83 / -
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat3:40.04 / -
Iines SikkiläLapuan Virkiä4:08.54 / -
Maija TietäväinenKauhavan Wisa - / -
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
 
T11 pituus (14)
Siiri HautalaÄhtärin Urheilijat3.64 / 3.64
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä3.22 / 3.22
Silva HynönenAlavuden Urheilijat - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat4.04 / 4.04
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa4.32 / 4.32
Anna KoskiLapuan Virkiä3.02 / 3.01
Janika LångsjöLapuan Virkiä3.67 / 3.67
Amanda MäkeläLapuan Virkiä3.54 / 3.54
Saga PaussuKauhavan Wisa2.73 / 2.73
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat3.82 / 3.82
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat3.37 / 3.37
Viola TakalaAlajärven Ankkurit3.49 / 3.49
Alisa TakamaaLapuan Virkiä3.85 / 3.85
Saana VuorijärviKauhavan Wisa3.39 / 3.39
 
T11 kiekko (6)
Emmi KoskiLapuan Virkiä14.21 / -
Veera LuomaKauhavan Wisa - / -
Venla MäkiÄhtärin Urheilijat17.73 / 17.73
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat - / -
Niina Raja-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat14.71 / 14.71