Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.05. klo 17:30 Lahden piirin heitto-cupin osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 59 henk. (132 lajisuoritusta)
M kiekko (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N kuula (1)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
 
N kiekko (2)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Salla TanskanenAsikkalan Raikas - / -
 
N keihäs (1)
Katja HautaniemiLahden Ahkera - / -
 
M19 kuula (2)
Lauri EskolaIitin Pyrintö - / -
Marcus KytöläNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M19 kiekko (1)
Marcus KytöläNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 kuula (1)
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
 
M17 kiekko (2)
Tuukka IngersLahden Ahkera - / -
Kalle PalolaEspoon Tapiot - / -
 
M17 keihäs (1)
Kalle PalolaEspoon Tapiot - / -
 
N17 kuula (1)
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
N17 kiekko (2)
Patricia KellgrenHelsingfors IFK - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
N17 keihäs (2)
Pauliina PuhakkaVehkalahden Veikot - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
P15 kuula (1)
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
 
P15 kiekko (4)
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Joona NieminenEspoon Tapiot - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Pyry SelinLahden Ahkera - / -
 
P15 keihäs (1)
Ville VihertöIitin Pyrintö - / -
 
T15 800m (2)
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
T15 kuula (5)
Tiina JärvinenLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
T15 kiekko (4)
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Pinja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
 
T15 keihäs (5)
Sinja JohanssonLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera - / -
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö - / -
Jenna TapioIitin Pyrintö - / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
P13 1000m (1)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
 
P13 kuula (4)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
 
P13 kiekko (5)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo - / -
 
P13 keihäs (5)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Juho SoikkeliValkealan Kajo - / -
 
T13 1000m (3)
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva - / -
 
T13 kuula (6)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T13 kiekko (5)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T13 keihäs (6)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
P11 1000m (3)
Jaakko LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 kuula (8)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Jaakko LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 kiekko (8)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Pyry IngersIitin Pyrintö - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Jaakko LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 keihäs (7)
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Roope MäenpääLahden Ahkera - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
T11 kuula (6)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T11 kiekko (5)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T11 keihäs (7)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
P9 600m (3)
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Arttu JärvinenIitin Pyrintö - / -
 
P9 kuula (1)
Roni HynninenHartolan Voima - / -
 
P9 kiekko (1)
Roni HynninenHartolan Voima - / -
 
P9 keihäs (4)
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö - / -
 
T9 600m (1)
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
 
T9 kuula (1)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
 
T9 kiekko (1)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
 
T9 keihäs (2)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy - / -