Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.08. klo 13:00 Varstakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 221 henk. (419 lajisuoritusta)
M 100m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville KiviniemiSotkamon Jymy10.94 / -
Jari KonolaValkeakosken Haka11.37 / -
Jermu KonolaValkeakosken Haka14.47 / 14.47
Marko PetäjäForssan Salama11.55 / 12.04
Juuso PetäjäsuoLempäälän Kisa Yleisurheilu11.59 / -
Joel TurkkaTampereen Pyrintö11.03 / 11.03
 
M 3000m (13)
Lassi HopeasaloTeivo Stayers 9:31.87 / 9:31.87
Sakari KoivuniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu 9:43.94 / -
Tuomas KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Joonas KuismaTampereen Maratonklubi ry 9:50.29 / -
Oskari LepistöLiedon Luja - / -
Juha LöppönenHelsingin Jyry 9:27.41 / 9:43.02
Aimo MäkinenVammalan seudun Voima11:16.78 / -
Tuukka MäkinenLauttakylän Luja - / -
Riku-Antti NaskaliKylmäkosken Veikot 9:55.09 / 10:02.39
Antti ReimanSalon Vilpas - / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu 9:22.16 / 9:22.16
Teppo SyrjäläTampereen Pyrintö 8:17.38 / 9:09.17
Valtteri VirtanenTurun Weikot Yleisurheilu 9:57.35 / 9:57.35
 
M kuula (4)
Olli JuvonenJanakkalan Jana11.06 / 10.91
Olli NiemiKangasalan Kisa15.03 / 14.88
Marko PetäjäForssan Salama11.06 / 10.01
Jani SeppäläEspoon Tapiot12.31 / 12.19
 
M kiekko (6)
Olli JuvonenJanakkalan Jana35.96 / 35.96
Timo MalinenForssan Salama43.12 / 38.04
Olli NiemiKangasalan Kisa45.94 / 45.94
Tommi PalmForssan Salama43.05 / 42.17
Juuso PetäjäsuoLempäälän Kisa Yleisurheilu31.31 / -
Jani SeppäläEspoon Tapiot44.60 / 44.60
 
M keihäs (5)
Joonatan KiviöTurun Urheiluliitto55.59 / -
Henri-Jussi KurvinenVehmaisten Urheilijat68.58 / 68.58
Pyry MäkinenVeikkolan Veikot66.75 / 66.75
Marko PetäjäForssan Salama44.07 / -
Juuso PetäjäsuoLempäälän Kisa Yleisurheilu46.91 / -
 
M 3000m kävely (4)
Akseli LeinoUrjalan Urheilijat16:24.74 / 16:24.74
Aleksi OjalaUrjalan Urheilijat12:35.14 / -
Juuso OksanenUrjalan Urheilijat - / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
 
N 100m (7)
Aino EnoLauttakylän Luja12.92 / 12.92
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat12.29 / 12.29
Sanni KettunenSalon Vilpas12.60 / 12.77
Ilona LuomaTampereen Pyrintö12.49 / 12.54
Olivia MäkinenTampereen Pyrintö12.38 / 12.38
Titta MehtänenTampereen Pyrintö12.51 / 12.86
Noora ToivoToijalan Vauhti12.28 / 12.58
 
N 3000m (4)
Anna HyvärinenTurun Urheiluliitto10:47.06 / -
Sara JukkoIkaalisten Urheilijat12:03.21 / 12:03.21
Saara MalinenRunners Club11:02.95 / 11:28.44
Alisa PennanenForssan Salama11:24.62 / -
 
N pituus (2)
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.33 / 5.33
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -385.28 / 5.28
 
N kiekko (4)
Emilia EskolaUrjalan Urheilijat28.80 / 26.28
Inka JuvonenJanakkalan Jana19.87 / 19.87
Mette KarppanenUrjalan Urheilijat30.85 / 30.85
Jenni VuoriSomeron Esa37.74 / -
 
N 3000m kävely (6)
Aliina KoivulaUrjalan Urheilijat - / -
Jonna KorpiIkurin Vire15:58.20 / 17:09.8h
Salla KorpiIkurin Vire21:38.15 / 21:38.15
Jenni LahtinenIkurin Vire14:49.13 / 17:44.0h
Sanna RajalaVihdin Viesti15:06.21 / 15:50.5h
Aava SevonkariKeravan Urheilijat18:07.1h / 18:07.1h
 
M19 100m (1)
Aleksi HakanenLauttakylän Luja11.63 / 11.63
 
M19 seiväs (2)
Joni UolamoToijalan Vauhti4.48 / 4.48
Niko UolamoToijalan Vauhti2.95 / 2.90
 
M19 pituus (1)
Aleksi HakanenLauttakylän Luja6.42 / -
 
M19 kuula (1)
Miikka OinonenVammalan seudun Voima16.37 / 16.37
 
M19 kiekko (1)
Markus AlajokiVammalan seudun Voima45.75 / -
 
N19 100m (2)
Jemina KonolaValkeakosken Haka13.57 / 13.94
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu13.32 / 13.39
 
N19 seiväs (3)
Veera KarjalainenValkeakosken Haka2.65 / 2.65
Aino SuorsaOriveden Ponnistus3.00 / 2.70
Jonna UolamoToijalan Vauhti2.50 / 2.50
 
N19 keihäs (2)
Elina KauranenHelsingin Kisa-Veikot35.24 / 32.78
Olivia MäkinenTampereen Pyrintö36.17 / -
 
M17 100m (4)
Otto HärkönenValkeakosken Haka11.99 / 12.09
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat11.61 / 11.61
Robert SilenkoLauttakylän Luja11.40 / 11.40
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat11.51 / 11.51
 
M17 800m (1)
Samuli KeroVammalan seudun Voima2:13.0h / 2:13.0h
 
M17 pituus (4)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat5.00 / 5.00
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat6.00 / 5.84
Teemu PalonenTampereen Pyrintö5.12 / 5.12
Niko UolamoToijalan Vauhti5.14 / 5.14
 
M17 kuula (4)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys13.53 / 13.53
Leevi LampénLempäälän Kisa Yleisurheilu12.29 / 12.29
Juho LeveelahtiVirtain Urheilijat12.99 / 12.99
Teemu PalonenTampereen Pyrintö10.13 / 10.13
 
M17 kiekko (4)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys40.74 / 40.74
Leevi LampénLempäälän Kisa Yleisurheilu36.84 / 36.84
Juho LeveelahtiVirtain Urheilijat45.15 / 45.15
Teemu PalonenTampereen Pyrintö28.80 / 28.80
 
N17 100m (9)
Veera KarjalainenValkeakosken Haka14.08 / 14.08
Henna KaunistolaLauttakylän Luja13.94 / -
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot13.21 / 13.21
Emma KuikkaJanakkalan Jana13.60 / 13.66
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat13.77 / 13.77
Emmi NieminenTammelan Ryske13.78 / -
Vilma ReunanenYläneen Kiri13.08 / 13.08
Senja RoosLahden Ahkera12.52 / 12.52
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu13.75 / 13.93
 
N17 800m (4)
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat2:27.99 / 2:27.99
Nora KytäjäLempäälän Kisa Yleisurheilu2:23.29 / 2:23.29
Venla MarjanenKaipolan Vire2:18.00 / 2:21.86
Suvi RantalaHämeenlinnan Tarmo2:32.15 / 2:33.24
 
N17 100m aj (4)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko15.61 / 15.61
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot14.85 / 14.85
Vilma ReunanenYläneen Kiri15.62 / 15.62
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu17.36 / 17.36
 
N17 pituus (8)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko4.72 / 4.72
Veera KarjalainenValkeakosken Haka4.17 / 4.06
Henna KaunistolaLauttakylän Luja4.53 / 4.45
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot5.11 / 5.11
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat4.86 / 4.86
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat4.83 / 4.83
Emmi NieminenTammelan Ryske4.40 / -
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu4.48 / -
 
N17 kuula (5)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko8.56 / 8.56
Siiri LaukkanenTammelan Ryske10.33 / 10.32
Henna SalminenTammelan Ryske11.35 / 11.35
Liinu SaloValkeakosken Haka12.14 / 12.10
Inka VatkaToijalan Vauhti9.52 / 9.52
 
N17 moukari (7)
Roosa HaanpääViialan Valtti41.36 / 41.36
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat18.65 / -
Arlea KoskenniemiTampereen Urheilijat -3845.74 / 45.74
Henna SalminenTammelan Ryske48.66 / 48.66
Liinu SaloValkeakosken Haka50.80 / 50.80
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko35.44 / 35.44
Birgit TuomolaLahden Ahkera35.81 / 35.81
 
P15 100m (10)
Aleksi JokelaTammelan Ryske13.12 / 13.12
Samu KauppiTammelan Ryske14.16 / -
Jermu KonolaValkeakosken Haka14.47 / 14.47
Jani LaaksoTammelan Ryske13.22 / 13.22
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus13.20 / 13.20
Veeti SaarinenTammelan Ryske13.13 / 13.13
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.81 / 11.81
Juho TouruForssan Salama - / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske12.87 / 12.87
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P15 800m (3)
Akseli LeinoUrjalan Urheilijat2:34.50 / 2:34.50
Konsta UutteraTampereen Pyrintö2:16.59 / 2:20.13
Mikael ViitanenLempäälän Kisa Yleisurheilu2:25.87 / 2:25.87
 
P15 100m aj (2)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat18.10 / 18.10
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus15.77 / 15.77
 
P15 korkeus (2)
Samu KauppiTammelan Ryske1.65 / 1.65
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus1.76 / 1.76
 
P15 seiväs (1)
Teemu LaurikainenOriveden Ponnistus2.40 / -
 
P15 keihäs (5)
Samu KauppiTammelan Ryske47.37 / 47.37
Eetu KoskinenViialan Valtti30.77 / 30.77
Mikael SalmelaPunkalaitumen Kunto - / -
Juho TouruForssan Salama29.11 / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske44.94 / 44.94
 
T15 100m (8)
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.25 / 13.87
Lotta LeanderUrjalan Urheilijat14.79 / 14.79
Sanni NiskanenViialan Valtti14.56 / 14.56
Anna OksaViialan Valtti14.35 / 14.35
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja13.78 / 13.78
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö13.46 / 13.46
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat13.22 / 13.30
Laura TouruForssan Salama14.07 / 14.07
 
T15 800m (12)
Helmi HujanenViialan Valtti3:08.87 / -
Julia KaasalainenLauttakylän Luja2:51.38 / 2:51.38
Annika LaulumaaLaitilan Jyske2:34.15 / 2:34.15
Lotta LeanderUrjalan Urheilijat2:53.01 / 2:53.01
Sanni NiskanenViialan Valtti2:53.59 / 3:03.74
Maija OksaViialan Valtti2:38.58 / 2:38.58
Siiri PohjamiesUrjalan Urheilijat2:42.64 / 2:42.64
Selene RossiEspoon Tapiot2:26.75 / 2:27.00
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu2:31.38 / 2:31.38
Erica SyrjäläTammelan Ryske2:51.51 / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama2:22.82 / 2:27.01
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:26.62 / 2:26.62
 
T15 80m aj (4)
Emmi LampioKeravan Urheilijat14.58 / 14.58
Lotta LeanderUrjalan Urheilijat16.92 / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja12.61 / 12.61
Amanda RontuKeravan Urheilijat12.68 / 12.68
 
T15 korkeus (5)
Helmi HujanenViialan Valtti1.30 / 1.30
Sanni NiskanenViialan Valtti1.16 / -
Elsa NisulaValkeakosken Haka1.25 / -
Nea NotkolaValkeakosken Haka1.20 / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja1.50 / 1.50
 
T15 kuula (3)
Elsa NisulaValkeakosken Haka6.68 / 6.68
Nea NotkolaValkeakosken Haka8.70 / 8.70
Amanda RontuKeravan Urheilijat9.84 / 9.84
 
P13 60m (3)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.27 / 8.27
Juuso OksanenUrjalan Urheilijat 8.47 / 8.47
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat 8.68 / 8.68
 
P13 1000m (5)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat4:24.41 / -
Joona KoskinenViialan Valtti3:13.88 / 3:13.88
Arto MäkeläNokian Urheilijat3:44.52 / 3:48.57
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat3:17.50 / 3:17.50
Arttu ViljanenToijalan Vauhti3:30.67 / 3:30.67
 
P13 60m aj (5)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat14.03 / 14.03
Aleksi JokelaTammelan Ryske 9.84 / 9.84
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 9.30 / 9.30
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö11.74 / 11.74
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat10.63 / 10.63
 
P13 pituus (8)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot4.46 / 4.46
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima4.22 / 4.22
Juuso OksanenUrjalan Urheilijat4.67 / 4.67
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö3.79 / 3.79
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat3.86 / 3.86
Arttu ViljanenToijalan Vauhti3.63 / 3.63
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat4.59 / 4.59
 
P13 kiekko (8)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat26.25 / 26.25
Aleksi JokelaTammelan Ryske36.44 / 36.44
Niilo LaukkanenTammelan Ryske25.91 / 25.91
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima28.70 / 28.70
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö14.38 / 14.38
Eemil SalmelaPunkalaitumen Kunto - / -
Joona TaipalePälkäneen Luja-Lukko26.44 / 26.44
Miro ValtonenIkurin Vire26.30 / 26.30
 
T13 60m (14)
Neea NummiKiukaisten Kisailijat 8.91 / 8.91
Harmony NwoguKeravan Urheilijat 9.40 / 9.40
Maija OksaViialan Valtti 8.81 / 8.81
Kärki OliviaLauttakylän Luja 8.48 / 8.48
Jenna PentinniemiViialan Valtti 8.96 / 8.96
Siiri PohjamiesUrjalan Urheilijat 9.72 / 9.72
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.43 / 8.43
Erika PyykköForssan Salama 8.24 / 8.24
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.39 / 8.39
Saara TallbackaUrjalan Urheilijat 9.24 / 9.24
Laura TouruForssan Salama 8.67 / 8.67
Miisa TuomolaForssan Salama 8.85 / 8.85
Viivi VälimäkiTammelan Ryske 9.01 / 9.03
Anni ViljanenToijalan Vauhti 9.92 / 9.92
 
T13 1000m (8)
Iiris IjäsKangasalan Kisa3:25.80 / 3:25.80
Julia JaloUrjalan Urheilijat4:26.12 / -
Ella KausePorin Yleisurheilu3:19.40 / 3:22.36
Helmi KoskelaIkaalisten Urheilijat3:57.08 / 4:03.88
Saara TallbackaUrjalan Urheilijat3:57.64 / -
Malla TuomolaForssan Salama3:29.72 / 3:30.12
Miisa TuomolaForssan Salama3:36.18 / -
Anni ViljanenToijalan Vauhti4:06.41 / 4:08.16
 
T13 60m aj (9)
Julia JaloUrjalan Urheilijat13.81 / 13.81
Elle KariniemiLauttakylän Luja10.21 / 10.21
Oona KokkoTampereen Pyrintö11.16 / 11.16
Neea NummiKiukaisten Kisailijat11.74 / 11.74
Maija OksaViialan Valtti10.27 / 10.27
Kärki OliviaLauttakylän Luja10.03 / 10.03
Miina PaijaUrjalan Urheilijat12.09 / 12.09
Saara TallbackaUrjalan Urheilijat12.55 / 12.80
Malla TuomolaForssan Salama10.89 / 10.89
 
T13 pituus (16)
Leena HakalaUrjalan Urheilijat4.04 / 4.04
Vilja HujanenViialan Valtti3.34 / 3.34
Iiris IjäsKangasalan Kisa3.92 / 3.92
Ella KausePorin Yleisurheilu3.98 / 3.98
Neea NummiKiukaisten Kisailijat4.40 / 4.40
Kärki OliviaLauttakylän Luja4.88 / 4.88
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.59 / 4.59
Erika PyykköForssan Salama4.96 / 4.96
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat3.89 / 3.89
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.98 / 4.98
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu4.42 / 4.41
Erica SyrjäläTammelan Ryske3.79 / -
Saara TallbackaUrjalan Urheilijat3.79 / 3.79
Malla TuomolaForssan Salama4.36 / 4.36
Viivi VälimäkiTammelan Ryske4.38 / 4.34
Anni ViljanenToijalan Vauhti3.70 / 3.70
 
T13 keihäs (10)
Leena HakalaUrjalan Urheilijat - / -
Ella KausePorin Yleisurheilu37.23 / 37.23
Nea KokkoTampereen Pyrintö18.46 / 18.46
Oona KokkoTampereen Pyrintö23.36 / 23.36
Miina PaijaUrjalan Urheilijat29.47 / 29.47
Erica SyrjäläTammelan Ryske42.10 / 42.10
Miisa TuomolaForssan Salama30.36 / 30.36
Viivi VälimäkiTammelan Ryske34.66 / 34.66
Eevi VatkaToijalan Vauhti29.64 / 29.64
Anni ViljanenToijalan Vauhti39.00 / 39.00
 
P12 60m (6)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat10.14 / 10.32
Niilo LaukkanenTammelan Ryske 9.56 / 9.56
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima 9.24 / 9.24
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö 9.40 / 9.40
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat 9.76 / 9.76
Arttu ViljanenToijalan Vauhti 9.82 / 9.89
 
T12 60m (9)
Roosa HaanpääViialan Valtti 9.31 / 9.31
Leena HakalaUrjalan Urheilijat 9.06 / 9.06
Vilja HujanenViialan Valtti 9.49 / 9.49
Elle KariniemiLauttakylän Luja 8.51 / 8.51
Aliina KoivulaUrjalan Urheilijat 9.39 / 9.39
Adanne NwoseForssan Salama 8.94 / 8.94
Miina PaijaUrjalan Urheilijat 9.32 / 9.32
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat 8.97 / 8.97
Julia ViitanenViialan Valtti 9.34 / 9.34
 
P11 60m (4)
Eero KorvenojaTammelan Ryske 8.97 / 8.97
Paavo PuolakkaVantaan Salamat10.16 / 10.16
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat 8.93 / 8.93
Olavi TuomistoVammalan seudun Voima10.17 / 10.17
 
P11 1000m (5)
Rasmus IjäsKangasalan Kisa4:28.00 / 4:28.00
Jyri MäkeläNokian Urheilijat3:36.86 / 3:39.79
Paavo PuolakkaVantaan Salamat4:12.70 / 4:12.70
Hugo SalmiVammalan seudun Voima3:47.41 / -
Olavi TuomistoVammalan seudun Voima3:37.96 / 3:37.96
 
P11 pituus (5)
Eero KorvenojaTammelan Ryske4.27 / 4.27
Samuel SalmelaPunkalaitumen Kunto3.67 / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima4.09 / 4.09
Joose TiensuuVammalan seudun Voima3.37 / -
Olavi TuomistoVammalan seudun Voima3.50 / 3.50
 
P11 kuula (7)
Rasmus IjäsKangasalan Kisa - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 - / -
Jyri MäkeläNokian Urheilijat7.16 / 7.16
Samuel SalmelaPunkalaitumen Kunto - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima - / -
Eetu TaipalePälkäneen Luja-Lukko5.27 / 5.27
Joose TiensuuVammalan seudun Voima5.36 / -
 
T11 60m (9)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö10.26 / 10.26
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat 8.99 / 8.99
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö10.83 / 10.83
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 8.99 / 8.99
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat10.77 / 10.77
Netta NummiKiukaisten Kisailijat 9.71 / 9.71
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat 9.09 / 9.09
Seela TurunenToijalan Vauhti 9.70 / 9.70
 
T11 1000m (4)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö4:44.04 / -
Nia KytäjäForssan Salama3:56.23 / 3:56.23
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat4:42.08 / -
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat3:51.86 / 3:52.94
 
T11 pituus (12)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö3.55 / 3.55
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat4.36 / 4.36
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima4.08 / 4.08
Emma KorvenojaForssan Salama3.46 / 3.46
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat4.22 / 4.15
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat3.28 / 3.28
Netta NummiKiukaisten Kisailijat3.80 / 3.80
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat3.38 / 3.38
Iina PoussuNoormarkun Nopsa3.98 / 3.98
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat4.09 / 4.09
Seela TurunenToijalan Vauhti3.53 / 3.39
 
T11 kuula (12)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö7.92 / 7.92
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat7.76 / 7.76
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima6.50 / 6.50
Emma KorvenojaForssan Salama7.45 / 7.45
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat6.27 / 6.25
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat6.48 / 6.48
Netta NummiKiukaisten Kisailijat8.49 / 8.49
Leela ReunanenTammelan Ryske8.19 / 8.19
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat7.40 / 7.40
Seela TurunenToijalan Vauhti5.89 / 5.89
Vilja VälimäkiTammelan Ryske8.23 / 8.23
 
P10 60m (3)
Jyri MäkeläNokian Urheilijat10.14 / 10.14
Samuel SalmelaPunkalaitumen Kunto - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima 9.51 / 9.51
 
T10 60m (4)
Essi KinnanenVammalan seudun Voima 9.27 / 9.27
Emma KorvenojaForssan Salama10.29 / 10.29
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat 9.68 / 9.68
Iina PoussuNoormarkun Nopsa 9.79 / 9.79
 
P9 40m (10)
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 7.37 / 7.37
Onni MäkinenUrjalan Urheilijat 7.43 / 7.43
Veikka MäkinenVammalan seudun Voima - / -
Joel Mehtonen-MagnussonUrjalan Urheilijat - / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat 7.31 / 7.31
Antti OksaViialan Valtti 6.92 / 6.92
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat 7.78 / 7.78
Antti TuomistoVammalan seudun Voima 8.28 / -
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat 7.83 / 7.83
Matias ViitanenViialan Valtti 6.92 / 6.92
 
P9 1000m (6)
Rasmus HaanpääViialan Valtti3:57.12 / 3:57.12
Onni MäkinenUrjalan Urheilijat4:06.78 / 4:06.78
Jami NummiKiukaisten Kisailijat3:48.90 / 3:48.90
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat3:59.88 / 3:59.88
Antti TuomistoVammalan seudun Voima - / -
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat - / -
 
P9 pituus (11)
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat3.08 / 3.08
Kerkko KinnanenVammalan seudun Voima - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -682.96 / 2.96
Onni MäkinenUrjalan Urheilijat3.11 / 3.11
Veikka MäkinenVammalan seudun Voima - / -
Joel Mehtonen-MagnussonUrjalan Urheilijat - / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat3.14 / 3.14
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat2.88 / 2.88
Antti TuomistoVammalan seudun Voima2.92 / 2.92
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat2.56 / 2.56
Matias ViitanenViialan Valtti3.61 / 3.61
 
P9 kiekko (5)
Valtteri HaanpääViialan Valtti - / -
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 - / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat - / -
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat - / -
 
T9 40m (13)
Anni KalevaUrjalan Urheilijat 7.51 / 7.51
Minja KaunisharjuForssan Salama 7.04 / 7.04
Iina KausePorin Yleisurheilu 7.08 / 7.08
Alisa OikkonenPorin Yleisurheilu 7.30 / 7.30
Viia OjalaUrjalan Urheilijat 7.51 / 7.51
Aino OksaViialan Valtti 7.43 / 7.43
Moona PärssinenTampereen Pyrintö 7.33 / 7.33
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat 7.20 / 7.20
Saana TähtinenVampulan Urheilijat 7.83 / 7.83
Salla TähtinenVampulan Urheilijat 7.48 / 7.48
Enia TaipaleUrjalan Urheilijat 7.70 / 7.70
Tiuku TiensuuVammalan seudun Voima 8.60 / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat 7.46 / 7.46
 
T9 1000m (4)
Iina KausePorin Yleisurheilu3:39.01 / 3:39.01
Viia OjalaUrjalan Urheilijat4:39.06 / -
Salla TähtinenVampulan Urheilijat - / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat4:09.88 / 4:09.88
 
T9 pituus (12)
Anni KalevaUrjalan Urheilijat2.83 / 2.83
Minja KaunisharjuForssan Salama3.63 / 3.63
Iina KausePorin Yleisurheilu3.75 / 3.75
Alisa OikkonenPorin Yleisurheilu3.18 / 3.18
Viia OjalaUrjalan Urheilijat2.95 / 2.95
Moona PärssinenTampereen Pyrintö3.31 / 3.31
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat3.26 / 3.26
Saana TähtinenVampulan Urheilijat3.25 / 3.25
Salla TähtinenVampulan Urheilijat2.79 / 2.79
Enia TaipaleUrjalan Urheilijat2.57 / 2.57
Tiuku TiensuuVammalan seudun Voima - / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat3.12 / 3.12
 
T9 kuula (9)
Anni KalevaUrjalan Urheilijat3.81 / 3.81
Minja KaunisharjuForssan Salama6.35 / 6.35
Iina KausePorin Yleisurheilu7.07 / 7.07
Alisa OikkonenPorin Yleisurheilu5.06 / 5.06
Saana TähtinenVampulan Urheilijat6.26 / 6.26
Salla TähtinenVampulan Urheilijat5.21 / 5.21
Enia TaipaleUrjalan Urheilijat2.77 / 2.77
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko5.30 / 5.30
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat4.84 / 4.84