Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
29.07. klo 17:30 15- ja 14 v. aluemestaruuskilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 180 henk. (387 lajisuoritusta)
P15 100m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat11.97 / 11.97
Emil HamströmKenttäurheilijat -5813.02 / 13.02
Joonas JäppinenEspoon Tapiot11.63 / 11.63
Henri KorhonenViipurin Urheilijat11.63 / 11.63
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot13.09 / 13.09
Panu LeinonenVantaan Salamat12.32 / 12.32
Väinö LupalaIF Raseborg12.13 / 12.13
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot12.10 / 12.10
Joose PasanenHelsingin Tarmo12.81 / 12.81
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Emil StadeBorgå Akilles12.07 / 12.07
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot12.50 / 12.50
 
P15 300m (10)
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat39.31 / 39.31
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat43.99 / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot36.86 / 36.86
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö39.53 / 39.53
Henri KorhonenViipurin Urheilijat38.08 / 38.08
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat43.26 / -
Joose PasanenHelsingin Tarmo - / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat44.03 / -
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu36.94 / 36.94
 
P15 800m (4)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö2:01.94 / 2:01.94
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:06.75 / 2:06.75
Miska KoponenViipurin Urheilijat2:07.06 / 2:07.06
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet2:10.58 / 2:10.58
 
P15 2000m (9)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö 6:09.35 / -
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat 6:36.22 / 6:36.22
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö 6:20.32 / -
Eemeli KatajalaaksoKannuksen Ura 6:07.06 / 6:11.61
Miska KoponenViipurin Urheilijat 6:34.58 / 6:34.58
Ilmari LehmusJoensuun Kataja 6:23.78 / 6:23.78
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat 6:41.17 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles 6:26.8h / 6:26.8h
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet 6:07.93 / 6:20.23
 
P15 100m aj (11)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö14.62 / 14.62
Johannes HakalaEspoon Tapiot15.18 / 15.18
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat15.33 / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot14.09 / 14.09
Ilmari LehmusJoensuun Kataja - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat15.51 / 15.51
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot14.49 / 14.49
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot14.02 / 14.02
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.84 / 15.84
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna15.60 / 15.60
 
P15 300m aj (10)
Johannes HakalaEspoon Tapiot43.90 / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat44.13 / 44.13
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat45.44 / -
Joonas JäppinenEspoon Tapiot41.15 / 41.15
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot46.96 / 46.96
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat44.58 / 44.58
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot42.18 / 42.18
Nikolay RinasViipurin Urheilijat48.83 / 48.83
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu40.13 / 40.13
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna46.50 / 46.50
 
P15 korkeus (1)
Oliver ForsmanIF Raseborg1.63 / 1.63
 
P15 seiväs (5)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.01 / 4.01
Eerik MäkeläLahden Ahkera3.90 / 3.90
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot3.50 / 3.50
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.50 / 3.50
 
P15 pituus (11)
Sami BärlundTapanilan Erä4.85 / -
Oliver ForsmanIF Raseborg5.37 / 5.37
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot4.65 / 4.62
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot5.53 / 5.53
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna5.36 / 5.36
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot5.28 / 5.28
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -585.84 / 5.66
Emil StadeBorgå Akilles5.70 / 5.70
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot6.36 / 6.36
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna4.94 / 4.94
 
P15 3-loikka (9)
Sami BärlundTapanilan Erä12.54 / 12.54
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö9.43 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot10.24 / 10.24
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot11.14 / 11.14
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna11.25 / 11.25
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5811.71 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot12.92 / 12.92
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna10.69 / 10.69
 
P15 kuula (1)
Väinö LupalaIF Raseborg12.50 / 12.50
 
P15 kiekko (1)
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5839.82 / -
 
P15 moukari (1)
Aron JohanssonBorgå Akilles44.02 / 44.02
 
P15 keihäs (3)
Johannes HakalaEspoon Tapiot31.43 / 27.32
Väinö LupalaIF Raseborg42.52 / 42.52
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot48.08 / 48.08
 
P15 3000m kävely (1)
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat13:58.64 / 13:58.64
 
T15 100m (14)
Takwa AdamVantaan Salamat13.59 / 13.59
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu12.45 / 12.45
Ellen AunoEspoon Tapiot14.21 / 14.21
Elina HaanpääKimito SF14.68 / -
Lina HelminenVantaan Salamat14.68 / 14.68
Peppiina HiltunenVantaan Salamat14.65 / -
Henna HyvönenKajaanin Kipinä13.96 / 13.96
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot14.68 / -
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot13.94 / 13.94
Vilma NieminenVantaan Salamat14.15 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat13.71 / 13.71
Ella PaukkuEsbo IF13.05 / 13.05
Inka PöyryHelsingfors IFK12.55 / 12.55
Anniina VaittinenEspoon Tapiot12.91 / 13.65
 
T15 300m (13)
Takwa AdamVantaan Salamat45.89 / 45.89
Laura EinamoHelsingfors IFK42.54 / 42.54
Helmi IsometsäHelsingfors IFK40.77 / 40.77
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot48.02 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK44.93 / 44.93
Carla LiukkonenEspoon Tapiot42.83 / -
Emma LooPargas IF44.24 / 44.24
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Emma NyströmHelsingfors IFK - / -
Ella PaukkuEsbo IF42.67 / 42.67
Petranella PoranenKeravan Urheilijat45.01 / 45.01
Inka PöyryHelsingfors IFK40.80 / 40.80
Viivi VäriläHeinolan Isku53.17 / -
 
T15 800m (5)
Carla JalkanenBorgå Akilles2:28.50 / 2:33.53
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:35.92 / 2:47.59
Adiel MekonenTapanilan Erä2:53.48 / 2:53.48
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo2:48.70 / 2:48.70
Merianna RantakokkoViipurin Urheilijat - / -
 
T15 2000m (3)
Carla JalkanenBorgå Akilles 7:02.15 / 7:28.41
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo 7:44.86 / 7:44.86
Sini RajaniemiLahden Ahkera 6:42.39 / -
 
T15 80m aj (8)
Takwa AdamVantaan Salamat13.37 / 13.37
Emmi HietanenRiihimäen Kisko12.20 / 12.20
Peppiina HiltunenVantaan Salamat13.08 / 13.08
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK13.31 / 13.31
Carla LiukkonenEspoon Tapiot11.68 / 11.68
Anna NummikoskiEspoon Tapiot12.93 / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat13.14 / 13.14
Ella PaukkuEsbo IF15.26 / -
 
T15 300m aj (7)
Laura EinamoHelsingfors IFK47.66 / 47.66
Helmi IsometsäHelsingfors IFK - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK49.04 / 49.04
Carla LiukkonenEspoon Tapiot45.56 / 45.73
Emma NyströmHelsingfors IFK - / -
Ella PaukkuEsbo IF47.36 / 47.36
Melissa SarjalaVantaan Salamat - / -
 
T15 korkeus (4)
Julia BymanKimito SF1.47 / 1.47
Sara HeiskanenEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Helmi IsometsäHelsingfors IFK1.57 / 1.53
Gerli KumarViipurin Urheilijat1.60 / 1.60
 
T15 seiväs (3)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2.90 / 2.90
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.21 / 3.15
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.24
 
T15 pituus (8)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu5.74 / 5.74
Gisela BergströmBorgå Akilles5.18 / 4.98
Julia BymanKimito SF4.19 / -
Henna HyvönenKajaanin Kipinä4.41 / 4.41
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.76 / 4.76
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot5.00 / 5.00
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.32 / 4.32
Anniina VaittinenEspoon Tapiot4.50 / -
 
T15 3-loikka (5)
Gisela BergströmBorgå Akilles10.15 / 10.15
Lilja KoskelaHelsingin Kisa-Veikot10.86 / 10.86
Gerli KumarViipurin Urheilijat - / -
Emma LooPargas IF10.24 / 10.24
Kia WirenRekolan Raikas9.66 / 9.66
 
T15 kuula (5)
Annina DoktarVantaan Salamat6.64 / 6.64
Carla LiukkonenEspoon Tapiot11.67 / 11.67
Vilma NieminenVantaan Salamat6.76 / 6.76
Jonna VirénLiljendal IK11.92 / 11.92
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana9.25 / 9.25
 
T15 kiekko (7)
Elina HaanpääKimito SF24.42 / 22.03
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu28.75 / 28.75
Carla LiukkonenEspoon Tapiot31.94 / 31.94
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat49.43 / 49.43
Jonna VirénLiljendal IK30.45 / 30.45
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana25.52 / 25.52
 
T15 moukari (3)
Sara PuustinenBorgå Akilles47.04 / 46.78
Jonna VirénLiljendal IK43.83 / 43.83
Sofia WahlstedtBorgå Akilles36.71 / 36.71
 
T15 keihäs (2)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko46.61 / 46.61
Carla LiukkonenEspoon Tapiot36.70 / -
 
T15 3000m kävely (1)
Taika NurroRekolan Raikas17:32.58 / 17:32.58
 
P14 100m (10)
Tuomas AhokasVantaan Salamat13.39 / 13.39
Alec EkblomHelsingfors IFK - / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat12.39 / 12.39
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot12.25 / 12.25
Rado LindbergEsbo IF12.32 / 12.32
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -5814.02 / 14.02
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot13.93 / 13.93
Elias SalminiittyVantaan Salamat13.35 / 13.35
Matias TapanainenEspoon Tapiot - / -
 
P14 300m (7)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Aapo IkolaKenttäurheilijat -58 - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles52.21 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot39.74 / 39.74
Rado LindbergEsbo IF - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset46.01 / 46.01
 
P14 800m (3)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot2:26.79 / 2:26.79
Jaakko KaksonenHelsingin Kisa-Veikot2:24.47 / -
Jaakko SiltalaHelsingin Kisa-Veikot2:20.89 / 2:20.89
 
P14 2000m (6)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot 6:51.99 / 6:51.99
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -58 7:00.49 / 7:00.49
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Jaakko KaksonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Janne OinonenJoensuun Kataja - / -
Anton PackalenHelsingin Kisa-Veikot 6:23.01 / 6:23.01
 
P14 100m aj (5)
Linus HenrikssonBorgå Akilles17.54 / 17.54
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rado LindbergEsbo IF15.32 / 15.32
Elliot SchmidtBorgå Akilles15.58 / 15.58
Einari TiainenVantaan Salamat18.32 / 18.32
 
P14 300m aj (1)
Linus HenrikssonBorgå Akilles - / -
 
P14 korkeus (4)
Maximilian BergholmEsbo IF1.50 / -
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot1.65 / -
Elias SalminiittyVantaan Salamat1.61 / 1.61
Einari TiainenVantaan Salamat1.38 / 1.38
 
P14 seiväs (5)
Simon EkholmIF Raseborg2.80 / 2.80
Eelis HynninenHartolan Voima2.60 / 2.60
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot2.73 / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko2.30 / 2.30
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset3.50 / 3.50
 
P14 pituus (14)
Tuomas AhokasVantaan Salamat4.28 / 4.21
Maximilian BergholmEsbo IF5.68 / 5.68
Alec EkblomHelsingfors IFK4.30 / 4.28
Linus HenrikssonBorgå Akilles4.54 / 4.54
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat5.52 / 5.52
Thomas IsakssonBorgå Akilles4.85 / 4.85
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot4.75 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot5.02 / 4.87
Rado LindbergEsbo IF5.04 / 5.04
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -584.66 / 4.66
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot4.43 / 4.43
Samuel PuustinenBorgå Akilles4.79 / 4.79
Matias TapanainenEspoon Tapiot5.04 / 5.04
Einari TiainenVantaan Salamat4.53 / 4.53
 
P14 3-loikka (9)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Alec EkblomHelsingfors IFK9.77 / 9.77
Roger EklundEsbo IF - / -
Linus HenrikssonBorgå Akilles9.41 / 9.41
Thomas IsakssonBorgå Akilles10.25 / 10.25
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -588.89 / -
Janne OinonenJoensuun Kataja - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat11.57 / 11.57
Matias TapanainenEspoon Tapiot10.43 / 10.43
 
P14 kuula (4)
Simon BjörklöfIF Raseborg10.82 / 10.82
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aaron KetolainenViipurin Urheilijat6.63 / 6.63
Anton LeppäahoKenttäurheilijat -588.84 / 8.84
 
P14 kiekko (6)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Simon BjörklöfIF Raseborg32.42 / 32.42
Aaron KetolainenViipurin Urheilijat - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles30.91 / 30.91
Matias TapanainenEspoon Tapiot32.35 / 32.35
Miika TuusjärviHelsingfors IFK - / -
 
P14 moukari (3)
Aaron KetolainenViipurin Urheilijat - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles45.46 / 45.46
Filip WikholmIF Raseborg45.17 / 45.17
 
P14 keihäs (10)
Elias HietanenRiihimäen Kisko31.71 / 31.71
Tomas JärvinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aaron KetolainenViipurin Urheilijat - / -
Anton LeppäahoKenttäurheilijat -5836.98 / 36.98
Juho MantilaRiihimäen Kisko28.11 / 28.11
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot28.94 / 28.94
Samuel PuustinenBorgå Akilles32.35 / 32.35
Tiitus SiikalaKenttäurheilijat -5831.34 / 31.34
Matias TapanainenEspoon Tapiot32.44 / 32.44
Miika TuusjärviHelsingfors IFK41.61 / 41.61
 
P14 3000m kävely (1)
Eetu SalmiYläneen Kiri - / -
 
T14 100m (22)
Helmi EklundEspoon Tapiot13.77 / 13.77
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot13.45 / 13.56
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles17.66 / 17.66
Emmi HilkkuSjundeå IF14.83 / 14.83
Maggie HolloEspoon Tapiot14.04 / 14.04
Fanny KeroIF Raseborg14.08 / 14.11
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko14.09 / 14.09
Aava LajunenVantaan Salamat13.06 / 13.06
Malin LindrothEsbo IF13.64 / 13.64
Milja MajuriVantaan Salamat13.27 / 13.27
Saana NuolikoskiVantaan Salamat15.12 / 15.12
Alexandra NylundEsbo IF13.25 / 13.25
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot14.66 / 14.66
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot13.96 / 13.96
Hilla SaarinenHelsingfors IFK13.07 / 13.07
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.03 / 14.03
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot13.25 / 13.25
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot13.99 / 13.99
Vivian TranHelsingfors IFK12.81 / 12.81
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot13.47 / 13.66
Leonie WinellEsbo IF13.66 / 13.66
 
T14 300m (18)
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot47.83 / 47.83
Ida FinellBorgå Akilles44.04 / 44.04
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Maggie HolloEspoon Tapiot46.47 / 46.47
Fanny KeroIF Raseborg45.70 / 45.70
Aava LajunenVantaan Salamat46.05 / 46.05
Milka MansikkaViipurin Urheilijat45.31 / 45.31
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot44.30 / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot48.38 / 48.38
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat - / -
Hilla SaarinenHelsingfors IFK45.46 / 45.46
Valentina SeppäläEspoon Tapiot47.47 / 47.47
Vivian TranHelsingfors IFK41.16 / 41.16
Jenna VakkilainenVantaan Salamat44.50 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot48.51 / 48.51
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T14 800m (7)
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot2:42.92 / 2:42.92
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat2:26.63 / 2:26.63
Noora NiininenEspoon Tapiot2:45.18 / 2:45.18
Eva PeltopuroVantaan Salamat2:28.43 / 2:28.43
Valentina SeppäläEspoon Tapiot2:34.83 / 2:34.83
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:26.62 / 2:26.62
Ella WesterlundEsbo IF2:36.64 / 2:36.64
 
T14 2000m (4)
Eva PeltopuroVantaan Salamat 6:57.30 / 6:57.30
Selene RossiEspoon Tapiot 6:41.30 / 6:45.23
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat 7:27.99 / 7:27.99
Heidi VakkilainenVantaan Salamat 8:32.78 / -
 
T14 80m aj (9)
Milja MajuriVantaan Salamat14.01 / 14.01
Milka MansikkaViipurin Urheilijat13.35 / 13.35
Saana NuolikoskiVantaan Salamat15.45 / 15.45
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot15.25 / 15.25
Hilla SaarinenHelsingfors IFK12.17 / 12.17
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot12.13 / 12.13
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot13.44 / 13.44
Jenna VakkilainenVantaan Salamat12.38 / 12.38
Martta ValtonenEspoon Tapiot14.68 / 14.68
 
T14 300m aj (6)
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Cassandra NynäsIF Raseborg50.70 / 50.70
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot50.36 / 50.36
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat53.81 / 53.81
Jenna VakkilainenVantaan Salamat48.92 / 48.92
Martta ValtonenEspoon Tapiot53.21 / 53.21
 
T14 korkeus (3)
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot1.25 / -
Cassandra NynäsIF Raseborg1.57 / 1.57
Ella WesterlundEsbo IF1.45 / 1.45
 
T14 seiväs (5)
Helmi EklundEspoon Tapiot3.25 / 3.25
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko2.85 / 2.80
Selma LepistöBorgå Akilles2.35 / 2.35
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.80 / 2.80
Heidi VakkilainenVantaan Salamat1.90 / 1.90
 
T14 pituus (18)
Eeva EisanenHelsingin Tarmo4.26 / 4.26
Helmi EklundEspoon Tapiot4.20 / 3.95
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot4.40 / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko4.50 / 4.45
Malin LindrothEsbo IF4.61 / 4.61
Noora NiininenEspoon Tapiot3.62 / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.62 / 3.60
Alexandra NylundEsbo IF4.04 / 3.92
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot3.34 / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat4.24 / 4.09
Teresa PerttiläHelsingfors IFK5.42 / 5.12
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat3.49 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot4.52 / 4.52
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.90 / 4.90
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Martta ValtonenEspoon Tapiot3.84 / 3.84
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot4.27 / -
Leonie WinellEsbo IF3.79 / -
 
T14 3-loikka (5)
Ida FinellBorgå Akilles10.18 / 10.18
Aava LajunenVantaan Salamat10.17 / 10.17
Teresa PerttiläHelsingfors IFK11.46 / -
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat9.36 / -
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat - / -
 
T14 kuula (7)
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot7.87 / 7.87
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles6.27 / 6.27
Aava HolopainenViipurin Urheilijat7.23 / 7.23
Lumo KeisanenVantaan Salamat8.16 / 8.16
Fanny KeroIF Raseborg8.91 / 8.91
Lilli LehtoViipurin Urheilijat8.60 / 8.60
Jenna VakkilainenVantaan Salamat10.76 / 10.76
 
T14 kiekko (4)
Ida FinellBorgå Akilles28.33 / 28.33
Aava HolopainenViipurin Urheilijat - / -
Amalia LindénBorgå Akilles34.16 / 34.16
Noora NiininenEspoon Tapiot21.26 / 21.26
 
T14 moukari (4)
Amalia LindénBorgå Akilles50.27 / 50.27
Ylva SivaroSjundeå IF - / -
Vanessa VäriläHeinolan Isku - / -
Bodil WikholmIF Raseborg35.47 / 35.47
 
T14 keihäs (7)
Malin KarellSjundeå IF39.38 / 39.38
Lilli LehtoViipurin Urheilijat16.99 / 16.99
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset39.20 / 37.60
Saana NuolikoskiVantaan Salamat22.27 / 22.27
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat30.90 / 29.80
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot27.61 / 27.61
Ylva SivaroSjundeå IF14.77 / -
 
T14 3000m kävely (3)
Pinja SundströmKarkkilan Pojat17:56.00 / 17:56.00
Annu ToikkanenVantaan Salamat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat19:05.80 / 19:05.80