Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.07. klo 18:00 Heinäkuun nuorisokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 94 henk. (181 lajisuoritusta)
M19 3-loikka (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kristian PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat14.03 / 14.03
Heikki VuorinenÄänekosken Urheilijat11.78 / -
 
N19 100m (1)
Laura KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat12.52 / 12.52
 
N19 800m (1)
Nea LiljaJyväskylän Kenttäurheilijat2:36.62 / -
 
N17 100m (4)
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat13.65 / -
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat13.26 / 13.26
Aino PikkiPihtiputaan Tuisku14.08 / 14.08
Nita RasiPihtiputaan Tuisku14.02 / -
 
N17 3-loikka (4)
Varpu-Sofia HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat10.43 / -
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat10.84 / 10.38
Nita RasiPihtiputaan Tuisku10.22 / 9.88
Beda SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat10.66 / 10.66
 
N17 kiekko (1)
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti44.24 / 44.24
 
P15 100m (5)
Henri HiironenPihtiputaan Tuisku - / -
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat12.54 / 12.54
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat12.12 / 12.12
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat13.50 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat14.30 / 14.30
 
P15 800m (3)
Anssi MustonenKoiviston Kipinä2:21.19 / 2:21.19
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat2:30.25 / 2:30.25
 
P15 3-loikka (3)
Aksu KauppinenSuolahden Urho - / -
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat11.94 / 11.94
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat9.86 / -
 
P15 kiekko (2)
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat36.19 / -
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat28.77 / 28.77
 
T15 100m (6)
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat14.46 / 14.46
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat14.16 / 14.21
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat14.31 / 14.31
Silja PeltolaJämsänkosken Ilves14.74 / 14.74
Peppi PerkiöSaarijärven Pullistus14.05 / 14.05
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat12.82 / 12.82
 
T15 800m (3)
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat2:52.06 / 2:52.06
Sani NiskanenÄänekosken Urheilijat2:49.51 / 2:49.51
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat2:33.09 / -
 
T15 3-loikka (5)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK10.53 / -
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat9.67 / 9.67
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat8.95 / -
Silja PeltolaJämsänkosken Ilves9.33 / 9.33
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T15 kiekko (2)
Emilia ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat31.91 / 31.91
Tiisa PaukkuPihtiputaan Tuisku30.25 / -
 
P13 60m (6)
Valtteri KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.64 / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat10.19 / -
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.22 / 9.22
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat 9.31 / 9.31
Mikko TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.08 / 9.08
 
P13 1000m (4)
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4:01.46 / -
Patrik RautiainenÄänekosken Urheilijat3:21.92 / 3:21.92
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat3:17.47 / -
Mikko TurpeinenLaukaan Urheilijat3:55.70 / 3:55.70
 
P13 korkeus (4)
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat1.40 / 1.40
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat1.14 / 1.13
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat1.30 / 1.30
Arsi NiskanenÄänekosken Urheilijat1.25 / 1.25
 
P13 kiekko (4)
Antto-Ville HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat29.58 / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat18.69 / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat23.92 / -
Max LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T13 60m (9)
Anni FeodoroffSuolahden Urho - / -
Siiri GolaÄänekosken Urheilijat 9.04 / 9.04
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat 9.97 / -
Iita KononenÄänekosken Urheilijat 9.42 / 9.42
Juulia NyholmÄänekosken Urheilijat 9.97 / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus 9.20 / 9.20
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat 8.73 / 8.89
Vilma PykälinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.94 / 8.94
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat 9.84 / 9.84
 
T13 1000m (4)
Emilia MarkusbackaSuolahden Urho - / -
Juulia NyholmÄänekosken Urheilijat - / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat3:37.51 / 3:37.51
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:28.75 / 3:28.75
 
T13 korkeus (4)
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat1.28 / -
Emilia MarkusbackaSuolahden Urho - / -
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.53 / 1.53
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat1.01 / -
 
T13 kiekko (5)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat21.07 / 21.07
Anni FeodoroffSuolahden Urho - / -
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat16.16 / -
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat23.31 / 23.31
Menna TurpeinenPihtiputaan Tuisku24.79 / 24.79
 
P11 60m (4)
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat10.13 / 10.13
Miska HokajärviViitasaaren Viesti12.74 / 12.74
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.42 / 9.42
Matias NiiranenToivakan Rivakka10.50 / 10.50
 
P11 1000m (3)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti4:42.22 / -
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:27.27 / 3:27.27
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat3:50.96 / 3:50.96
 
P11 korkeus (4)
Miska HokajärviViitasaaren Viesti0.95 / -
Joel LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat1.00 / 1.00
Matias NiiranenToivakan Rivakka - / -
Daniel PollariJyväskylän Kenttäurheilijat1.10 / 1.10
 
P11 keihäs (6)
Erkka-Voitto HeinonenJyväskylän Kenttäurheilijat27.05 / 27.05
Miska HokajärviViitasaaren Viesti15.01 / 15.01
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat19.41 / -
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat33.84 / 33.84
Valtteri MontonenPihtiputaan Tuisku20.42 / -
Daniel PollariJyväskylän Kenttäurheilijat28.58 / 28.58
 
T11 60m (11)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat10.87 / 10.87
Kristina KuokkanenSuolahden Urho 9.83 / 9.83
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 9.80 / 9.83
Iina MannerÄänekosken Urheilijat - / -
Aada RissanenMaaningan Mahti 9.60 / 9.60
Emma RytkönenMaaningan Mahti 9.68 / 9.68
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat 9.64 / 9.64
Martta StenmanUuraisten Urheilijat11.21 / -
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus10.25 / 10.25
Ella VainioSuolahden Urho 9.60 / 9.65
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat 9.86 / 9.86
 
T11 1000m (4)
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:50.41 / 3:50.41
Aada RissanenMaaningan Mahti3:49.30 / 3:49.30
Emma RytkönenMaaningan Mahti3:45.93 / 3:45.93
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat4:20.38 / -
 
T11 korkeus (6)
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat1.13 / 1.13
Iina MannerÄänekosken Urheilijat1.05 / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.19 / 1.19
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat1.18 / 1.18
Aada RissanenMaaningan Mahti1.15 / 1.15
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus1.31 / 1.31
 
T11 keihäs (9)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat18.73 / 18.73
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat10.74 / -
Iina MannerÄänekosken Urheilijat8.05 / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.65 / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat16.30 / 16.30
Emma RytkönenMaaningan Mahti21.04 / 21.04
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit - / -
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus13.72 / -
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat14.35 / 14.35
 
P9 40m (9)
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat 7.13 / 7.13
Oliver MarjakoskiToivakan Rivakka - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat 6.78 / 6.78
Johannes NikuToivakan Rivakka - / -
Konsta PulkkinenLaukaan Urheilijat 7.16 / 7.16
Joona SoiluahoÄänekosken Urheilijat 8.57 / 8.57
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat 8.22 / 8.22
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat 7.42 / 7.42
 
P9 600m (5)
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eemil MarjakoskiToivakan Rivakka - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat2:14.83 / -
Konsta PulkkinenLaukaan Urheilijat - / -
Joona SoiluahoÄänekosken Urheilijat - / -
 
P9 korkeus (6)
Jesse LaurinmaaJyväskylän Kenttäurheilijat0.95 / 0.95
Otto MakkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Eemil MarjakoskiToivakan Rivakka - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat1.10 / 1.10
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat - / -
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat1.05 / 1.05
 
P9 keihäs (8)
Eemil MarjakoskiToivakan Rivakka - / -
Oliver MarjakoskiToivakan Rivakka - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat - / -
Johannes NikuToivakan Rivakka - / -
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat - / -
Rauno SulkavaÄhtärin Urheilijat - / -
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat - / -
 
T9 40m (10)
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti 8.90 / 8.90
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat 6.69 / 6.69
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat 7.10 / 7.10
Petra LähteeläSuolahden Urho 7.16 / -
Veera MannerÄänekosken Urheilijat 7.60 / 7.60
Nea NiiranenToivakan Rivakka 8.04 / 8.04
Emilia VehniäinenViitasaaren Viesti 7.20 / 7.20
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat 6.94 / 6.94
Silka ViinikkaÄhtärin Urheilijat 7.75 / 7.75
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.12 / 7.12
 
T9 600m (4)
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat2:23.09 / 2:23.09
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat2:44.02 / 2:44.02
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
T9 korkeus (4)
Eerika HokajärviViitasaaren Viesti0.65 / 0.65
Emilia VehniäinenViitasaaren Viesti - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat1.01 / 1.01
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.05 / 1.05
 
T9 keihäs (6)
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Petra LähteeläSuolahden Urho - / -
Nea NiiranenToivakan Rivakka - / -
Emilia VehniäinenViitasaaren Viesti - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -