Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
29.09. klo 12:00 pm-sisulisämoniottelut II P/T11-9
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 69 henk. (69 lajisuoritusta)
P11 4-ottelu (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona AuremaaNaantalin Löyly - / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Niilo LännistöVehmaan Kiisto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Ardit MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aaron RoosNaantalin Löyly - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly - / -
Miro VarjonenRaision Kuula - / -
 
T11 4-ottelu (11)
Milja AaltonenVehmaan Kiisto - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Vanessa KatajaNousiaisten Susi - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Alisa SormunenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Elli TättiläKalannin Vankka - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly - / -
 
P10 4-ottelu (9)
Eero KaunistoNaantalin Löyly - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Gabriel RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Paavo VirkkiSomeron Esa - / -
 
T10 4-ottelu (9)
Liisa HämäläinenMynämäen Isku - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Aino HyytiäLaitilan Jyske - / -
Liina JälköOripään Vesa - / -
Nadia JammaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Olivia LievonenMaskun Kataja - / -
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Anni SaarinenRaision Kuula - / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
P9 4-ottelu (10)
Mikael AulinLaitilan Jyske - / -
Jamal BahiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Yusuf HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Fathi IbrahimTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti - / -
Artturi LievonenMaskun Kataja - / -
Elmo MäkiRaision Kuula - / -
Niki SirénRaision Kuula - / -
Niilo TalonenSomeron Esa - / -
Peetu TanhuanpääLaitilan Jyske - / -
 
T9 4-ottelu (19)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly - / -
Thea LehtovirtaRaision Kuula - / -
Lotta MäkeläNaantalin Löyly - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske - / -
Fanni PaasioKalannin Vankka - / -
Villiina RaitanenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Emilia SuominenKalannin Vankka - / -
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Emma TättiläKalannin Vankka - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Ilona UtriainenRaision Kuula - / -
Veera UussaariKalannin Vankka - / -
Venla VainioNaantalin Löyly - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -