Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 18:00 Piikkiön Kehityksen aluekilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 27 henk. (51 lajisuoritusta)
M17 kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys12.21 / 12.21
 
P15 kuula (3)
Antti JokelaHumppilan Veikot10.64 / 10.64
Aapo KalajokiRaision Kuula14.63 / 14.63
Juho SuominenPiikkiön Kehitys12.39 / 12.39
 
T15 korkeus (2)
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.49 / 1.49
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto1.40 / 1.37
 
P13 60m (3)
Lauri KilpeläinenPiikkiön Kehitys 9.90 / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.10 / 9.10
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.36 / 9.36
 
P13 kuula (5)
Artturi GauffinKaarinan Ura10.15 / 10.15
Lauri KilpeläinenPiikkiön Kehitys - / -
Lauri KurkelaKaarinan Ura8.98 / 8.98
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.51 / 9.51
Eero VuorinenPiikkiön Kehitys7.73 / 7.73
 
T13 60m (2)
Alexandra AlariLiedon Parma10.43 / 10.43
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.49 / 9.73
 
T13 3-loikka (1)
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat8.26 / -
 
P11 60m (2)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.36 / 9.36
Isak RaunioPargas IF 9.28 / 9.28
 
P11 korkeus (2)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto1.13 / 1.13
Isak RaunioPargas IF1.06 / 1.03
 
T11 60m (7)
Fanny AlariLiedon Parma 9.98 / 9.98
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat10.77 / 10.77
Meeri JämsènTarvasjoen Urheilijat10.64 / 10.64
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Linda OjalaPiikkiön Kehitys 9.95 / 9.95
Aada PalsioPiikkiön Kehitys - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto 9.79 / 9.79
 
T11 korkeus (4)
Fanny AlariLiedon Parma0.99 / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto1.11 / 1.11
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.00 / 0.98
Aada PalsioPiikkiön Kehitys0.86 / -
 
T11 pituus (5)
Fanny AlariLiedon Parma3.56 / 3.56
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.53 / 3.53
Linda OjalaPiikkiön Kehitys3.44 / 3.44
Aada PalsioPiikkiön Kehitys3.69 / 3.69
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.47 / 3.47
 
P9 40m (2)
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 7.29 / 7.29
Axel RaunioPargas IF 6.82 / 6.82
 
P9 pituus (2)
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat3.32 / 3.32
Axel RaunioPargas IF3.72 / 3.72
 
P9 kuula (2)
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat6.03 / 6.03
Axel RaunioPargas IF5.92 / 5.92
 
T9 40m (4)
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 7.27 / 7.27
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto 7.97 / 7.97
Laura SovijärviLiedon Parma 7.25 / 7.25
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa 7.41 / 7.41
 
T9 pituus (4)
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat3.15 / 3.15
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto2.54 / 2.54
Laura SovijärviLiedon Parma3.43 / 3.43
Siiri VälimäkiNoormarkun Nopsa3.35 / 3.35