Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.07. klo 18:00 KV:n avoimet kilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 95 henk. (135 lajisuoritusta)
M 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Maxim BacklundIF Nykarlebynejden11.78 / -
Christoffer EnvallIK Falken10.75 / 10.96
Filiph JohanssonGamlakarleby IF11.15 / -
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat12.66 / -
Eero-Matias ViitalaKannuksen Ura11.32 / 11.32
 
M 400m (8)
Markku AinaliKokkolan Veikot 55.58 / 66.71
Christoffer EnvallIK Falken 47.90 / 48.04
Josef HöglundIK Falken 52.83 / 52.83
Roope KangasvieriToholammin Urheilijat 51.61 / 51.61
Jens-Aarne KeroIF Raseborg 85.01 / -
Lassi KorpijärviToholammin Urheilijat 57.15 / -
Markus SällinenGamlakarleby IF 61.03 / -
Janne VanhalaUllavan Kilpa 57.28 / -
 
M pituus (2)
Johannes HaavistoHimangan Urheilijat6.45 / -
Frans HäggblomIK Falken6.58 / 6.58
 
M kiekko (1)
Samuli HumalalampiReisjärven Pilke36.05 / -
 
N 100m (1)
Roosa MäättäläKokkolan Veikot12.37 / -
 
N 400m (10)
Heta JauhiainenKalajoen Junkkarit 63.68 / 63.92
Vilma JukkolaLohtajan Veikot 66.00 / -
Justiina JuntunenGamlakarleby IF 65.39 / 66.62
Enni KatajalaaksoKannuksen Ura 60.24 / 61.14
Fanny KeroIF Raseborg 69.24 / -
Maisa LaaksoIF Drott 59.49 / -
Eveliina OjalaSoinin Sisu 57.35 / 58.38
Elina PaavolaLohtajan Veikot 62.06 / 62.06
Meiju ParkkilaToholammin Urheilijat 79.71 / -
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot 64.79 / 64.79
 
N pituus (5)
Roosa MäättäläKokkolan Veikot6.19 / 6.19
Ingela Nygård JungarEsbo IF4.10 / -
Ina PajunenIF Åsarna4.92 / 4.87
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat5.45 / 5.38
Vilhelmina SjölindIF Åsarna4.27 / 4.27
 
M17 100m (4)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot12.51 / 12.51
Viljami KariVetelin Urheilijat12.08 / 12.48
Juho-Joel MäenpääLappajärven Veikot13.89 / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat12.09 / 12.14
 
M17 pituus (1)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot5.09 / -
 
M17 kiekko (1)
Juho-Joel MäenpääLappajärven Veikot42.82 / 42.82
 
N17 100m (7)
Ida BackmanIF Drott14.24 / -
Ana CiorneiIF Åsarna13.74 / 13.74
Wilma JungarEsbo IF12.92 / 12.92
Aada MäättäläToholammin Urheilijat13.19 / 13.19
Aino PikkiPihtiputaan Tuisku14.08 / 14.08
Hilma RantalaKokkolan Veikot13.35 / -
Emma VikmanIF Åsarna14.00 / 14.00
 
N17 pituus (9)
Ida BackmanIF Drott4.93 / 4.93
Ana CiorneiIF Åsarna4.41 / 4.41
Elin JakobssonIF Åsarna4.75 / 4.75
Teea JestoiKokkolan Veikot4.53 / -
Wilma JungarEsbo IF5.24 / 5.16
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat4.66 / 4.66
Emma VikmanIF Åsarna4.34 / 4.34
Teodora WesterlundIF Drott4.32 / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat4.37 / 4.37
 
N17 kiekko (2)
Sofia HagmanIK Falken25.32 / 25.32
Emilia VörlinKokkolan Veikot28.62 / 28.62
 
P15 100m (10)
Matias ÅbergGamlakarleby IF13.96 / 13.96
Davin FloccoGamlakarleby IF14.17 / 14.17
Oscar GrannasIF Drott12.86 / 12.86
Tino HautamäkiGamlakarleby IF - / -
Nico KällbergVasa IS12.66 / 12.66
Jens-Aarne KeroIF Raseborg15.69 / -
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF13.82 / 13.82
Nante KorkattiGamlakarleby IF - / -
Viktor StoreGamlakarleby IF15.52 / 15.52
Oliver TakanenGamlakarleby IF12.97 / 12.97
 
P15 korkeus (1)
Oscar GrannasIF Drott1.55 / 1.55
 
T15 100m (22)
Mia BackmanIF Drott15.68 / -
Nella HanhisaloKälviän Tarmo15.03 / 15.03
Emilia IlolaKannuksen Ura14.91 / 14.91
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit14.56 / 14.56
Elin JakobssonIF Åsarna14.17 / 14.17
Teea JestoiKokkolan Veikot14.33 / -
Oona KangasvieriKannuksen Ura13.98 / 13.98
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot - / -
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat15.03 / 15.03
Fanny KeroIF Raseborg14.08 / 14.11
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat14.56 / -
Venla KujalaKokkolan Veikot - / -
Aada MäättäläToholammin Urheilijat13.19 / 13.19
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot14.58 / 14.58
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.03 / 14.03
Vilhelmina SjölindIF Åsarna14.71 / 14.71
Jamira SuarezIF Drott13.55 / 13.55
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit14.22 / 14.22
Vilma VesaluomaYlivieskan Kuula13.53 / 13.53
Alisa ViinamäkiLappajärven Veikot13.38 / 13.38
Teodora WesterlundIF Drott14.58 / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat13.94 / 13.94
 
T15 korkeus (4)
Mia BackmanIF Drott1.50 / 1.50
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.61 / 1.61
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.37 / 1.37
Alisa ViinamäkiLappajärven Veikot1.50 / 1.50
 
P13 60m (8)
Anton FuruGamlakarleby IF 8.83 / 8.83
Eetu HaasalaLohtajan Veikot 9.61 / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 8.12 / 8.12
Paul HjulforsLarsmo IF 8.28 / 8.28
Otto HolmGamlakarleby IF 8.63 / 8.89
Elmo JukkolaLohtajan Veikot 8.48 / 8.48
Aaro KangasKälviän Tarmo 8.80 / 8.90
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot10.14 / -
 
P13 korkeus (3)
Eetu HaasalaLohtajan Veikot1.36 / 1.36
Anton LuokkanenHimangan Urheilijat1.40 / 1.40
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.51 / 1.51
 
T13 60m (7)
Emilia IlolaKannuksen Ura 9.24 / 9.24
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit 8.92 / 8.92
Elma KangasvieriToholammin Urheilijat10.86 / -
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat 9.19 / 9.19
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot 8.64 / 8.64
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat 8.89 / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit 8.76 / 8.76
 
T13 korkeus (1)
Vilma KnutarKokkolan Veikot1.53 / 1.53
 
P11 60m (4)
Oskar HolmGamlakarleby IF 9.34 / 9.34
Riku KorpijärviToholammin Urheilijat - / -
Elias PaasilaKokkolan Veikot - / -
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot10.32 / 10.32
 
P11 pituus (3)
Riku KorpijärviToholammin Urheilijat3.70 / 3.70
Elias PaasilaKokkolan Veikot4.35 / 4.35
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot2.85 / -
 
T11 60m (8)
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.76 / 8.76
Lydia BackmanIF Drott10.17 / 10.17
Isabella FloccoGamlakarleby IF 9.75 / 9.75
Iida HaasalaLohtajan Veikot10.88 / -
Ronja KempasViipurin Urheilijat 9.73 / 9.73
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot10.19 / 10.19
Siiri PeltoniemiKälviän Tarmo - / -
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot 9.77 / 9.77
 
T11 pituus (8)
Dayna AustenGamlakarleby IF3.50 / 2.89
Lydia BackmanIF Drott3.52 / 3.52
Isabella FloccoGamlakarleby IF3.64 / 3.64
Iida HaasalaLohtajan Veikot3.21 / 3.21
Tessa KarppinenVetelin Urheilijat3.13 / 3.13
Ronja KempasViipurin Urheilijat3.26 / -
Siiri PeltoniemiKälviän Tarmo3.30 / -
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot3.72 / 3.72