Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 17:30 Fazer Reilu Cup IV
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 229 henk. (400 lajisuoritusta)
M 200m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Olli AhlgrenLahden Ahkera22.96 / 22.96
Jonathan HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot22.12 / 22.66
Karim JaitehHelsingin Tarmo23.96 / 23.96
Anton MustonenLahden Ahkera - / -
 
M 800m (18)
Olli AhlgrenLahden Ahkera1:54.97 / 1:54.97
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat2:04.89 / 2:04.89
Konsta HämäläinenSulkavan Urheilijat -411:54.80 / 1:56.41
Wäinö HautalaLahden Ahkera2:01.74 / 2:01.74
Walte HautalaLahden Ahkera2:02.40 / 2:02.40
Wiljami ItämeriTurun Urheiluliitto1:56.97 / 1:56.97
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:06.75 / 2:06.75
Leevi KallioLahden Ahkera1:57.22 / 1:57.22
Janne KanervaLahden Ahkera1:54.36 / 1:54.36
Robin KronqvistIK Falken1:58.47 / 1:59.36
Lassi KuvaLahden Ahkera1:58.32 / 1:58.32
Niklas LaintoTurun Urheiluliitto1:55.98 / 1:57.59
Daniel LundmarkHelsingfors IFK1:55.65 / -
Justus LuonelaLahden Ahkera2:01.43 / 2:01.43
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera1:57.16 / 1:57.16
Dennis RehnströmJyväskylän Kenttäurheilijat1:55.38 / -
Lauri SyvärantaLahden Ahkera1:59.80 / 1:59.80
Okko VuorikoskiLahden Ahkera2:04.26 / 2:04.26
 
M keihäs (1)
Markus RajaniemiLahden Ahkera55.24 / 55.24
 
N 200m (10)
Iira BützowViipurin Urheilijat27.21 / 27.21
Vilma HakalaEspoon Tapiot25.61 / 25.61
Siiri KarjalainenLahden Ahkera26.96 / 27.18
Amanda LapinleimuToijalan Vauhti26.66 / 26.73
Kaisa MikanderEsbo IF25.81 / 26.09
Hafisa NashisaEsbo IF29.11 / 29.11
Nea-Mari NeziriJyväskylän Kenttäurheilijat26.68 / 27.29
Iina NykänenLahden Ahkera26.19 / 27.54
Emma PasanenLahden Ahkera29.87 / -
Emma TuomalaHelsingfors IFK26.48 / 26.66
 
N 800m (21)
Edith EikkinenKenttäurheilijat -58 - / 2:23.00
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:17.33 / 2:17.33
Janna HautalaLahden Ahkera - / 2:16.49
Laura HievanenRunners Club2:27.5h / 2:35.54
Elisa JuntunenÄänekosken Urheilijat2:28.03 / 2:28.03
Ida KannistoTampereen Urheilijat -382:27.61 / 2:30.14
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:20.32 / 2:20.32
Pinja KotinurmiLahden Ahkera2:12.68 / -
Salla LaukkanenLahden Ahkera2:22.30 / -
Silja LaukkanenPorvoon Urheilijat2:19.71 / 2:26.66
Ninni LöfKalajoen Junkkarit2:22.82 / 2:22.82
Ilona MononenJanakkalan Jana2:23.75 / 2:23.75
Emma PasanenLahden Ahkera2:28.68 / 2:32.35
Siiri RainioJyväskylän Kenttäurheilijat2:16.02 / 2:17.11
Anne RajaniemiLahden Ahkera2:22.01 / 2:22.01
Sini RajaniemiLahden Ahkera2:16.49 / 2:16.49
Jessica RautelinEsbo IF2:13.43 / 2:15.72
Silja RönkäLahden Ahkera2:18.44 / 2:21.53
Siiri SaaloLahden Ahkera2:24.12 / 2:24.12
Ea VuoriLahden Ahkera2:23.65 / 2:23.65
Helmi VuorimaaLahden Ahkera2:17.96 / 2:19.67
 
N keihäs (2)
Jemina OllikkaLahden Ahkera41.77 / 41.77
Mila TakkiLahden Ahkera36.80 / 36.80
 
M19 200m (1)
Matias TaavitsainenRistiinan Urheilijat24.31 / 24.31
 
M19 800m (2)
Ville LehtoniemiPorvoon Urheilijat2:10.34 / -
Elias LyytinenSulkavan Urheilijat -412:07.98 / 2:07.98
 
M19 kuula (1)
Vesa LeveelahtiVirtain Urheilijat17.37 / 17.37
 
N19 200m (1)
Siiri HeiskanenTampereen Urheilijat -3828.45 / -
 
N19 800m (2)
Evita ItkonenPorvoon Urheilijat2:19.25 / 2:25.63
Aada MiskalaMikkelin Kilpa-Veikot2:30.06 / 2:31.05
 
N19 3-loikka (1)
Noora HautamäkiPyhtään Yritys11.72 / 11.39
 
M17 200m (3)
Elmeri ArvajaLahden Ahkera23.88 / 23.88
Tuukka IngersLahden Ahkera23.73 / 23.73
Eelis SnåreLahden Ahkera25.40 / 25.40
 
M17 800m (1)
Teo PenttinenLahden Ahkera2:19.67 / 2:19.67
 
M17 3-loikka (2)
Manu MetsäkangasLahden Ahkera13.32 / 13.32
Eelis SnåreLahden Ahkera13.09 / 13.09
 
M17 kuula (2)
Tuukka IngersLahden Ahkera11.49 / 11.49
Joonas PulkkinenRistiinan Urheilijat15.48 / 15.48
 
N17 200m (6)
Iiris AlakärppäLahden Ahkera29.63 / -
Juulia InkinenLahden Ahkera28.32 / 28.32
Maiju NousiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet28.54 / 29.03
Pinja RuohoLahden Ahkera27.01 / 27.01
Nea SavolaLahden Ahkera31.77 / -
Wilma TaavitsainenRistiinan Urheilijat27.98 / 27.98
 
N17 800m (5)
Ronja HaavistoNokian Urheilijat2:36.77 / 2:36.77
Juulia InkinenLahden Ahkera2:56.47 / 2:56.47
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat2:21.34 / 2:21.34
Erika NiininenVetelin Urheilijat2:25.94 / 2:27.17
Elli PiitulainenLahden Ahkera2:27.18 / -
 
N17 3-loikka (2)
Elli PiitulainenLahden Ahkera8.88 / -
Pinja RuohoLahden Ahkera10.50 / -
 
N17 kuula (5)
Juulia InkinenLahden Ahkera11.28 / 11.28
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.71 / 7.71
Pinja RuohoLahden Ahkera9.29 / -
Sara SavikkoRiihimäen Kisko12.56 / 12.56
Nea SavolaLahden Ahkera10.29 / 9.87
 
P15 800m (3)
Kasper LindebergLahden Ahkera2:18.93 / 2:18.93
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet2:09.02 / 2:09.02
Roni RämäLahden Ahkera2:10.70 / 2:13.19
 
P15 kuula (2)
Anton MustonenLahden Ahkera8.16 / 8.16
Roni RämäLahden Ahkera10.39 / 10.39
 
P15 moukari (3)
Akseli HelminenLahden Ahkera24.35 / 24.35
Miska JohanssonHeinolan Isku41.15 / 41.15
Onni RustholkarhuLahden Ahkera42.37 / 42.37
 
T15 800m (1)
Venla LäderbergLahden Ahkera2:24.32 / 2:24.32
 
T15 kuula (1)
Tiina JärvinenLahden Ahkera13.30 / 13.30
 
T15 moukari (4)
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Sinja JohanssonLahden Ahkera38.56 / 38.56
Alice KoskelainenLahden Ahkera35.15 / 35.15
Birgit TuomolaLahden Ahkera - / -
 
P14 3-loikka (3)
Eevert HaikolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.72 / 9.72
Onni RustholkarhuLahden Ahkera9.06 / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko8.96 / 8.96
 
P14 kuula (2)
Akseli HelminenLahden Ahkera7.88 / 7.88
Onni RustholkarhuLahden Ahkera11.20 / 11.20
 
T14 800m (5)
Ella HaapasaloLahden Ahkera2:49.93 / 2:51.13
Alice KoskelainenLahden Ahkera3:01.35 / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö2:58.09 / 3:09.37
Edith RantalaLahden Ahkera2:46.91 / -
Veera VäisänenLahden Ahkera - / -
 
T14 3-loikka (3)
Ella HaapasaloLahden Ahkera9.70 / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera9.07 / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö8.24 / -
 
T14 kuula (5)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera9.28 / 9.28
Kerttu NiemiIitin Pyrintö - / -
Edith RantalaLahden Ahkera8.82 / 8.82
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.08 / 13.08
 
P13 600m (4)
Jesper HuovinenLahden Ahkera1:54.22 / -
Samuel PasanenLahden Ahkera1:48.46 / -
Tuukka SalmiLahden Ahkera1:58.07 / -
Topias TervonenNastolan Naseva2:06.18 / -
 
P13 pituus (6)
Jesper HuovinenLahden Ahkera3.21 / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera4.26 / -
Eino NiininenVetelin Urheilijat4.05 / 3.81
Samuel PasanenLahden Ahkera4.36 / -
Tuukka SalmiLahden Ahkera3.56 / -
Topias TervonenNastolan Naseva - / -
 
P13 kiekko (2)
Jesper HuovinenLahden Ahkera18.86 / -
Oskari MäenpääLahden Ahkera26.67 / 26.67
 
T13 600m (10)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera2:00.98 / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera2:02.28 / -
Vilja LäderbergLahden Ahkera1:55.41 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva2:05.67 / -
Neela NotkonenLahden Ahkera1:54.03 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera2:06.70 / -
Sofia RinneLahden Ahkera1:51.33 / 1:51.33
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1:46.53 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera1:54.11 / -
Moona YlitaloNastolan Naseva2:13.57 / -
 
T13 pituus (10)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera4.15 / 4.12
Jessika HuovinenLahden Ahkera3.53 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva3.50 / 3.50
Neela NotkonenLahden Ahkera4.03 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.25 / 4.25
Sofia RinneLahden Ahkera3.91 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.74 / 4.72
Jade ToivolaLahden Ahkera4.33 / 4.26
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva4.31 / 4.21
 
T13 kiekko (9)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera22.92 / 22.92
Jessika HuovinenLahden Ahkera16.30 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva14.55 / -
Neela NotkonenLahden Ahkera15.81 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera37.00 / 37.00
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera24.77 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera22.75 / 22.75
Venla VavuliLahden Ahkera13.81 / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
P12 600m (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera2:06.99 / -
Emil KuparinenLahden Ahkera2:02.58 / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera2:15.86 / -
Tobias MorenoLahden Ahkera2:22.39 / -
Saku PuustinenLahden Ahkera2:09.58 / -
Olavi SivenLahden Ahkera1:59.94 / -
Konsta VäisänenLahden Ahkera1:48.90 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat1:47.33 / 1:47.33
 
P12 pituus (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera3.89 / 3.89
Lauri NiininenVetelin Urheilijat - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi5.08 / 5.08
Olavi SivenLahden Ahkera3.81 / 3.81
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
P12 kiekko (5)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera27.85 / 27.85
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.76 / 19.76
Tobias MorenoLahden Ahkera29.96 / 29.96
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi - / -
 
T12 600m (13)
Nanna HuvinenHeinolan Isku2:07.63 / 2:07.63
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat1:50.70 / -
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat2:09.03 / -
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat1:55.92 / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat1:53.91 / 1:53.91
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö2:44.80 / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö2:26.06 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva1:55.37 / 1:57.20
Sara RajaniemiLahden Ahkera2:00.08 / -
Celina SalonenNastolan Naseva1:57.54 / -
Matleena SivenLahden Ahkera1:58.10 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera2:05.97 / -
 
T12 pituus (8)
Nanna HuvinenHeinolan Isku4.03 / 4.03
Maiju MäkeläVantaan Salamat3.26 / 3.26
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat3.76 / 3.76
Hertta NiemiIitin Pyrintö2.49 / 2.49
Iiris NiemiIitin Pyrintö3.03 / 3.03
Celina SalonenNastolan Naseva3.97 / 3.97
Matleena SivenLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera3.98 / 3.98
 
T12 kiekko (8)
Nanna HuvinenHeinolan Isku27.03 / 27.03
Hertta NiemiIitin Pyrintö10.36 / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö12.77 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva16.08 / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera16.89 / -
Celina SalonenNastolan Naseva18.66 / 18.66
Jenni VäänänenLahden Ahkera31.11 / 31.11
Veea VavuliLahden Ahkera12.40 / -
 
P11 600m (8)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:09.08 / -
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera2:16.31 / -
Julius KumpulainenLahden Ahkera - / -
Vilho MustonenLahden Ahkera2:15.98 / -
Luukas RepoValkealan Kajo - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva2:01.46 / 2:01.46
Niilo TiainenLahden Ahkera2:04.11 / -
 
P11 korkeus (2)
Jesse KorhonenLahden Ahkera1.20 / 1.20
Niilo TiainenLahden Ahkera - / -
 
P11 kiekko (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera29.63 / 29.63
Jesse KorhonenLahden Ahkera15.91 / -
Vilho MustonenLahden Ahkera12.15 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva27.93 / 27.93
Markus VainioLahden Ahkera22.16 / 22.16
 
T11 600m (8)
Olivia OllikkaLahden Ahkera2:26.47 / -
Mona PasanenLahden Ahkera2:07.06 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:04.21 / -
Iida PiispanenNastolan Naseva2:08.68 / 2:12.02
Suvi ReunanenNastolan Naseva2:08.69 / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera2:12.33 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera2:07.36 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera2:01.06 / -
 
T11 korkeus (5)
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.40 / 1.40
Vilma RyyttyLahden Ahkera1.21 / 1.21
Janni SavolainenLahden Ahkera1.40 / 1.40
Hilla TuominenLahden Ahkera1.36 / 1.36
Eerika YlivainioLahden Ahkera1.00 / -
 
T11 kiekko (6)
Aino MyllykangasNastolan Naseva17.95 / 17.95
Olivia OllikkaLahden Ahkera17.29 / 17.29
Iida PiispanenNastolan Naseva14.26 / 14.26
Vilma RyyttyLahden Ahkera15.47 / 15.47
Janni SavolainenLahden Ahkera19.07 / 19.07
Hilla TuominenLahden Ahkera14.47 / 14.47
 
P10 600m (6)
Eelis KuparinenLahden Ahkera2:12.29 / -
Casper PenttiläLahden Ahkera2:18.36 / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera2:05.75 / -
Eric RinneLahden Ahkera2:02.58 / 2:02.58
Oskari SyvärantaLahden Ahkera - / -
Eetu VäisänenLahden Ahkera2:15.78 / -
 
P10 korkeus (5)
Roope MäenpääLahden Ahkera0.85 / -
Casper PenttiläLahden Ahkera1.21 / 1.21
Leo RajaniemiLahden Ahkera1.08 / 1.08
Eric RinneLahden Ahkera1.17 / 1.17
Oskari SyvärantaLahden Ahkera1.08 / 1.08
 
P10 kiekko (4)
Roope MäenpääLahden Ahkera16.11 / 16.11
Casper PenttiläLahden Ahkera8.15 / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera14.48 / 14.48
 
T10 600m (10)
Meja KoskinenLahden Ahkera2:12.40 / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera2:22.21 / -
Eerika NaakkaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera2:18.22 / -
Oona PasanenLahden Ahkera2:24.84 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot2:01.81 / 2:01.81
Rosalina RantalainenNastolan Naseva2:24.11 / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera2:24.57 / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera2:34.06 / -
 
T10 korkeus (10)
Meja KoskinenLahden Ahkera1.05 / -
Minttu MarttilaLahden Ahkera1.09 / 1.09
Eerika NaakkaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera1.00 / 1.00
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.26 / 1.26
Rosalina RantalainenNastolan Naseva1.13 / 1.13
Vilma SaloHartolan Voima1.05 / 1.05
Iida SalonenLahden Ahkera1.05 / 1.05
Jenni TuominenLahden Ahkera1.01 / 1.01
Viivi ViikiläLahden Ahkera1.06 / 1.06
 
T10 kiekko (11)
Piitu JokelaLahden Ahkera14.70 / 14.70
Minttu MarttilaLahden Ahkera7.90 / 7.90
Eerika NaakkaLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera6.40 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot13.13 / 13.13
Adalmiina RainioHeinolan Isku16.32 / 16.32
Rosalina RantalainenNastolan Naseva17.41 / 17.41
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Iida SalonenLahden Ahkera11.57 / 11.57
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera15.30 / 15.30
 
P9 600m (5)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:44.83 / 2:44.83
Oskari KauppinenLahden Ahkera2:29.68 / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera2:25.04 / -
Samu PiispanenNastolan Naseva2:29.68 / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys2:11.16 / 2:11.16
 
P9 korkeus (4)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.05 / 1.05
Oskari KauppinenLahden Ahkera0.94 / 0.94
Jooa KorhonenLahden Ahkera1.00 / 1.00
Nici SalonenPadasjoen Yritys0.90 / 0.90
 
P9 keihäs (6)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Samu PiispanenNastolan Naseva - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
T9 600m (8)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2:09.89 / 2:09.89
Hilppa InkinenLahden Ahkera - / -
Pihla KaukinenLahden Ahkera2:31.44 / -
Pihla KaukinenLahden Ahkera2:31.44 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera2:30.23 / 2:30.23
Venla TiainenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera2:36.41 / -
 
T9 korkeus (8)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera1.10 / 1.10
Pihla KaukinenLahden Ahkera0.95 / 0.95
Pihla KaukinenLahden Ahkera0.95 / 0.95
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera1.03 / 1.03
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera - / -
Erika TervonenNastolan Naseva0.89 / -
Venla TiainenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera0.85 / -
 
T9 keihäs (8)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Hilppa InkinenLahden Ahkera - / -
Pihla KaukinenLahden Ahkera - / -
Pihla KaukinenLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Laila ÖzkilkicLahden Ahkera - / -
Venla TiainenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
P8 600m (2)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera - / -
 
P8 korkeus (3)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera - / -
 
P8 keihäs (3)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Oliver PenttiläLahden Ahkera - / -
 
T8 600m (4)
Vilma KarhuNastolan Naseva - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera2:36.00 / 2:36.00
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
 
T8 korkeus (5)
Vilma KarhuNastolan Naseva - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva1.00 / 1.00
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera0.85 / 0.85
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
 
T8 keihäs (5)
Vilma KarhuNastolan Naseva - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Ronja TuominenLahden Ahkera - / -
 
P7 400m (5)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Aatu KirénLahden Ahkera - / -
Vilho NiemiLahden Ahkera - / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
 
P7 pallo (5)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Teemu KauppinenLahden Ahkera - / -
Aatu KirénLahden Ahkera - / -
Vilho NiemiLahden Ahkera - / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
 
T7 400m (6)
Nelli HaapasaloLahden Ahkera - / -
Kerttu InkinenLahden Ahkera - / -
Emilia KoskinenLahden Ahkera - / -
Tiiu LehtonenLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Elsa TörmäLahden Ahkera - / -
 
T7 pallo (5)
Nelli HaapasaloLahden Ahkera - / -
Kerttu InkinenLahden Ahkera - / -
Tiiu LehtonenLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Elsa TörmäLahden Ahkera - / -
 
P6 400m (5)
Saku KaukinenLahden Ahkera - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Eino PakkalaLahden Ahkera - / -
Eetu PiispanenNastolan Naseva - / -
Topias UtriainenLahden Ahkera - / -
 
P6 pallo (6)
Saku KaukinenLahden Ahkera - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Eino PakkalaLahden Ahkera - / -
Eetu PiispanenNastolan Naseva - / -
Veikka RyyttyLahden Ahkera - / -
Topias UtriainenLahden Ahkera - / -
 
T6 400m (7)
Stella HemmingLahden Ahkera - / -
Livia ImpivaaraLahden Ahkera - / -
Enna PasanenLahden Ahkera - / -
Ella SoramoLahden Ahkera - / -
Karla TakkiLahden Ahkera - / -
Joanna TurunenLahden Ahkera - / -
Eliisa YlivainioLahden Ahkera - / -
 
T6 pallo (7)
Stella HemmingLahden Ahkera - / -
Enna PasanenLahden Ahkera - / -
Ella SoramoLahden Ahkera - / -
Karla TakkiLahden Ahkera - / -
Tuuve TörmäLahden Ahkera - / -
Joanna TurunenLahden Ahkera - / -
Eliisa YlivainioLahden Ahkera - / -