Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
24.07. klo 17:00 Uudy seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 266 henk. (266 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Keski-Uudenmaan Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Phuc NguyenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jaakko NyholmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
M17 pituus (7)
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
M17 keihäs (7)
Jere NyforsKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 800m (9)
Helmi AhoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 pituus (8)
Anna BardzinskiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 keihäs (8)
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 300m (8)
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37,07 / 37,07
 
P15 100m aj (2)
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16,47 / -
 
P15 3-loikka (5)
Eevert HaikolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 moukari (6)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 300m (10)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45,82 / -
 
T15 80m aj (10)
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13,09 / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13,03 / 13,03
 
T15 3-loikka (9)
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 moukari (7)
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 200m (11)
Amos MellerKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 60m aj (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 seiväs (7)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 kuula (10)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 200m (15)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 60m aj (9)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 seiväs (8)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 kuula (11)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 150m (12)
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 60m aj (8)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 korkeus (9)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 kuula (9)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 150m (13)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (10)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (12)
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (13)
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -