Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
24.07. klo 17:00 Uudy seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 266 henk. (266 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Nurmijärven Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 pituus (7)
Sauli MokkilaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 keihäs (7)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 800m (9)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 pituus (8)
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 keihäs (8)
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 300m (8)
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 3-loikka (5)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 moukari (6)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 300m (10)
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 80m aj (10)
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 3-loikka (9)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 moukari (7)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 200m (11)
Roni HeikkonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 60m aj (7)
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 seiväs (7)
Kaapo MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 kuula (10)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 200m (15)
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 60m aj (9)
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 seiväs (8)
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 kuula (11)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 150m (12)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peetu MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m aj (8)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 korkeus (9)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 kuula (9)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 150m (13)
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (10)
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (12)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (13)
Siiri KattelusNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -