Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
24.07. klo 17:00 Uudy seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 266 henk. (266 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Riihimäen Kisko ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ossi VasalaRiihimäen Kisko - / -
 
M17 pituus (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
 
M17 keihäs (7)
Arno ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
N17 800m (9)
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko - / -
 
N17 pituus (8)
Aino KoskelaRiihimäen Kisko - / -
 
N17 keihäs (8)
Inka KorkkinenRiihimäen Kisko - / -
Iida OvaskainenRiihimäen Kisko - / -
 
P15 300m (8)
Joonas LaineRiihimäen Kisko - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
 
P15 100m aj (2)
Juho MantilaRiihimäen Kisko - / -
 
P15 3-loikka (5)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
 
P15 moukari (6)
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
 
T15 300m (10)
Aino LaitinenRiihimäen Kisko - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
 
T15 80m aj (10)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Annika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
T15 3-loikka (9)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko - / -
 
T15 moukari (7)
Salla SavikkoRiihimäen Kisko - / -
 
P13 200m (11)
Tatu MetsolaRiihimäen Kisko - / -
Elias RiiheläRiihimäen Kisko - / -
 
P13 60m aj (7)
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
 
P13 seiväs (7)
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko - / -
 
P13 kuula (10)
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
 
T13 200m (15)
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko - / -
 
T13 60m aj (9)
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 seiväs (8)
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
 
T13 kuula (11)
Ida AarnioRiihimäen Kisko - / -
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 150m (12)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 60m aj (8)
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 korkeus (9)
Oliver HallikainenRiihimäen Kisko - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
 
P11 kuula (9)
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T11 150m (13)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 60m aj (10)
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 korkeus (12)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
T11 kuula (13)
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -