Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
24.07. klo 17:00 Uudy seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 266 henk. (266 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Hyvinkään seudun Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 pituus (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aarre UusitaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 keihäs (7)
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 800m (9)
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 pituus (8)
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 keihäs (8)
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 300m (8)
Santeri AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 3-loikka (5)
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eetu UntinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 moukari (6)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 300m (10)
Piia RomppainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 80m aj (10)
Adalia HurmeHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 3-loikka (9)
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 moukari (7)
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 200m (11)
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 60m aj (7)
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 seiväs (7)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 kuula (10)
Aleksis HurmeHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 200m (15)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 60m aj (9)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 seiväs (8)
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 kuula (11)
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 150m (12)
Alexander ReichardtHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 60m aj (8)
Henrik AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 korkeus (9)
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 kuula (9)
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 150m (13)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elsa SokkaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 60m aj (10)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 korkeus (12)
Emma KymäläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Linnea TeivaanmäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 kuula (13)
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -