Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
31.07. klo 17:00 Junnut radalle
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 30 henk. (53 lajisuoritusta)
T15 keihäs (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko33.20 / 33.20
 
P13 keihäs (2)
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö28.32 / 28.32
Joona TaipalePälkäneen Luja-Lukko29.13 / 28.39
 
T13 3-loikka (4)
Oona KokkoTampereen Pyrintö8.52 / 8.52
Ella MikkolaTampereen Pyrintö9.35 / 9.35
Riina NärhiTampereen Pyrintö6.93 / -
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö - / -
 
T13 keihäs (4)
Oona KokkoTampereen Pyrintö23.36 / 23.36
Ella MikkolaTampereen Pyrintö13.43 / 13.43
Riina NärhiTampereen Pyrintö13.00 / -
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö20.02 / 20.02
 
P11 3-loikka (4)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat6.94 / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat6.22 / 6.22
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat6.95 / 6.95
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -687.69 / 7.69
 
P11 keihäs (5)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat17.67 / 17.67
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat14.86 / 14.86
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat29.77 / 29.77
Eetu TaipalePälkäneen Luja-Lukko16.28 / 15.30
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -6824.70 / 24.70
 
T11 3-loikka (8)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat6.92 / -
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö - / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö7.21 / 7.21
Maija KoskiVehmaisten Urheilijat - / -
Maija MäntyläKangasalan Kisa - / -
Veera PaavolaTampereen Pyrintö - / -
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö7.92 / -
Janette VähäojaTampereen Pyrintö - / -
 
T11 keihäs (8)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat19.83 / 19.83
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö17.68 / 17.68
Nea KokkoTampereen Pyrintö18.46 / 18.46
Maija KoskiVehmaisten Urheilijat12.21 / 12.21
Maija MäntyläKangasalan Kisa11.51 / 11.51
Veera PaavolaTampereen Pyrintö20.04 / 20.04
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö11.39 / -
Janette VähäojaTampereen Pyrintö14.52 / 14.52
 
P9 3-loikka (4)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat6.22 / 6.22
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat6.25 / 6.25
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
 
P9 keihäs (5)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
 
T9 3-loikka (3)
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat5.84 / -
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
 
T9 keihäs (5)
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Minea JärnströmLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Lilia JärvinenTampereen Pyrintö - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko - / -