Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
11.06. klo 16:30 Seuracup 1.osakilpailu, UUDY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 272 henk. (273 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Keski-Uudenmaan Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23,29 / 23,29
 
M17 3-loikka (5)
Henrik TapioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
M17 kuula (6)
Jere NyforsKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 200m (12)
Nelli JärvinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26,18 / -
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 3-loikka (9)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 kuula (8)
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 100m (9)
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12,28 / 12,28
 
P15 2000m (6)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 seiväs (3)
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 kuula (7)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 100m (13)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13,98 / 13,98
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 2000m (8)
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 seiväs (8)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 kuula (9)
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 60m (8)
Lauri PalmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 1000m (9)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 korkeus (8)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 keihäs (7)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 60m (10)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 1000m (10)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 korkeus (11)
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 keihäs (12)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (11)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 1000m (10)
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 pituus (10)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 kiekko (9)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (12)
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (12)
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 pituus (14)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kiekko (11)
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -