Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
11.06. klo 16:30 Seuracup 1.osakilpailu, UUDY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 272 henk. (273 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Länsi-Uudenmaan Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
M17 kuula (6)
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N17 200m (12)
Juulia RaitanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N17 3-loikka (9)
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N17 kuula (8)
Vilma LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 100m (9)
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 2000m (6)
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 kuula (7)
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 100m (13)
Jasmin LahtelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 2000m (8)
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 seiväs (8)
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P13 60m (8)
Anton SahikallioLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (8)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 60m (10)
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 1000m (10)
Essi HämäläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (11)
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T13 keihäs (12)
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 60m (11)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 1000m (10)
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 pituus (10)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (9)
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 60m (12)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 1000m (12)
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 pituus (14)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 kiekko (11)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -