Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
11.06. klo 16:30 Seuracup 1.osakilpailu, UUDY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 272 henk. (273 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Nurmijärven Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 3-loikka (5)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 kuula (6)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 200m (12)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 3-loikka (9)
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 kuula (8)
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 100m (9)
Kaapo MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 2000m (6)
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 seiväs (3)
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 kuula (7)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 100m (13)
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 2000m (8)
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 seiväs (8)
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 kuula (9)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 60m (8)
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 1000m (9)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 korkeus (8)
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 keihäs (7)
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 60m (10)
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 1000m (10)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 korkeus (11)
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 keihäs (12)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (11)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peetu MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 1000m (10)
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 pituus (10)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P11 kiekko (9)
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (12)
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (12)
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 pituus (14)
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 kiekko (11)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -