Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
11.06. klo 16:30 Seuracup 1.osakilpailu, UUDY
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 272 henk. (273 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Hyvinkään seudun Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aarre UusitaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 3-loikka (5)
Kasperi CederqvistHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 kuula (6)
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 200m (12)
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 3-loikka (9)
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 kuula (8)
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 100m (9)
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eetu UntinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 2000m (6)
Santeri AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 seiväs (3)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 kuula (7)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 100m (13)
Aino HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 2000m (8)
Piia RomppainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 seiväs (8)
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 kuula (9)
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 60m (8)
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 1000m (9)
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (8)
Andreas KinnunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P13 keihäs (7)
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 60m (10)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma SorolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 1000m (10)
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (11)
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T13 keihäs (12)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 60m (11)
Alexander ReichardtHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 1000m (10)
Henrik AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 pituus (10)
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (9)
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 60m (12)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emma KymäläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 1000m (12)
Nelia KrantzHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elsa SokkaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 pituus (14)
Emma KymäläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Linnea TeivaanmäkiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 kiekko (11)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -