Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.07. klo 18:00 Ratakusiaiset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 115 henk. (115 lajisuoritusta)
M 600m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Daniel LundmarkHelsingfors IFK2:00.97 / -
Lasse NordqvistTurun Weikot Yleisurheilu1:32.74 / -
Nuutti PirhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lauri SaloKosken Kaiku - / -
Thomas SandbergÅIFK Friidrott1:32.24 / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu1:30.30 / -
Christian VänttinenNaantalin Löyly1:20.77 / -
 
N 600m (4)
Marika AarnioTurun Weikot Yleisurheilu1:37.91 / -
Isabella LatvaRaision Kuula1:44.79 / -
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu1:52.25 / -
Ilona PulkkinenTurun Weikot Yleisurheilu1:42.96 / -
 
M17 600m (4)
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto - / -
Iivo KalajokiTurun Urheiluliitto1:32.22 / -
Mikael SalminenNaantalin Löyly - / -
 
N17 600m (1)
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto1:43.56 / 1:43.56
 
P15 600m (2)
Aarni EijsSalon Vilpas1:51.28 / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto1:42.62 / -
 
T15 600m (2)
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu2:11.0h / -
Sara SyrjäläKosken Kaiku2:04.07 / -
 
P14 600m (4)
Aapo KalajokiRaision Kuula1:57.12 / -
Samuel MarkuVahdon Tuisku1:54.95 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto1:45.65 / -
Sami PorrasojaRaision Kuula2:00.56 / -
 
T14 600m (14)
Helmi HeinonenLiedon Parma1:57.10 / -
Fanny KeroIF Raseborg1:49.00 / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto1:54.75 / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto1:58.00 / -
Minea LindénLoimaan Leisku1:45.73 / -
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto - / -
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto1:44.65 / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto1:51.18 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma2:00.26 / -
Aino SaarinenKalannin Vankka2:07.84 / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto2:04.22 / -
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske2:10.19 / -
 
P13 600m (7)
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas2:12.37 / -
Asko KomulainenMaarian Mahti - / -
Miro MattilaLiedon Parma1:56.73 / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula2:22.60 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1:52.02 / -
Taavi TuominenRaision Kuula - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:49.62 / -
 
T13 600m (10)
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu2:08.05 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma1:55.23 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske2:00.20 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto1:53.53 / -
Salla MäkipereLiedon Parma2:04.88 / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina OlliLoimaan Leisku1:56.87 / -
Alisa SalomäkiMaskun Kataja - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:04.59 / -
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma2:19.64 / -
 
P12 600m (4)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto2:03.43 / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg1:54.94 / -
Oliver PulkkiTurun Toverit2:03.71 / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:08.67 / -
 
T12 600m (9)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1:51.15 / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka2:08.24 / -
Oona LampinenLiedon Parma2:09.89 / -
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske1:58.74 / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja1:52.92 / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto1:55.24 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:02.76 / -
Anni SaarinenKalannin Vankka2:06.98 / -
Sanni TuominenSomeron Esa1:58.62 / -
 
P11 600m (5)
Eero HakolaLiedon Parma2:17.01 / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto2:12.63 / -
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto2:06.42 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:01.52 / -
Atte VirtanenLiedon Parma2:11.08 / -
 
T11 600m (12)
Maija ElovaaraSalon Vilpas - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas2:19.95 / -
Helka HeinonenLiedon Parma2:20.79 / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Linnea NieminenLiedon Parma2:18.19 / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula2:15.34 / -
Elli TättiläKalannin Vankka2:22.85 / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto2:36.87 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2:17.6h / -
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
Elma UusipaikkaVahdon Tuisku2:17.48 / -
 
P10 600m (6)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske2:04.82 / -
Mauri MerenlehtoNousiaisten Susi - / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja2:01.57 / -
Antti RistanenLoimaan Leisku2:15.53 / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja - / -
Einari VuorelaLaitilan Jyske - / -
 
T10 600m (4)
Greta AarnioSalon Vilpas2:19.44 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske2:08.4h / 2:08.4h
Anni SalomäkiMaskun Kataja - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku2:32.00 / -
 
P9 600m (10)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas2:19.3h / -
Akseli HeinonenLaitilan Jyske - / -
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto - / -
Anton LindénLoimaan Leisku - / -
Elias LintulaLoimaan Leisku - / -
Leo LintulaLoimaan Leisku - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2:24.5h / 2:24.5h
Eemeli RönnemaaLiedon Parma - / -
Niki SirénRaision Kuula2:08.03 / 2:08.03
Eeti TammelinLoimaan Leisku2:11.66 / -
 
T9 600m (10)
Wilma AarnioSalon Vilpas - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske2:02.0h / 2:02.0h
Lilja NieminenLiedon Parma - / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti2:41.4h / 2:41.4h
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Emma TättiläKalannin Vankka2:48.01 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku2:09.44 / 2:23.2h
Ilona UtriainenRaision Kuula - / -
Martta UusipaikkaVahdon Tuisku - / -