Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.08. klo 17:30 NYU avoimet seuranmestaruuskilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 68 henk. (155 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Heikki LeppänenEsbo IF11.23 / 11.80
 
M 3-loikka (2)
Toni AsikainenNurmijärven Yleisurheilu11.95 / -
Ari KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu11.01 / -
 
M kiekko (3)
Toni AsikainenNurmijärven Yleisurheilu27.33 / -
Ari KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu26.62 / -
Kimi RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N pituus (1)
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.71 / 5.47
 
N kuula (1)
Heli RinnekariNurmijärven Yleisurheilu12.11 / 10.79
 
M17 100m (3)
Aleksi HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu13.19 / 13.19
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu13.75 / -
Sauli MokkilaNurmijärven Yleisurheilu13.69 / -
 
M17 kiekko (1)
Matias KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
N17 200m (3)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu29.32 / 29.32
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu29.08 / 29.08
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat28.19 / 28.19
 
N17 pituus (5)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu3.97 / -
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu4.90 / 4.90
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu4.78 / 4.78
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.75 / 4.75
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu4.97 / -
 
N17 kuula (5)
Kajsa HenriksénNurmijärven Yleisurheilu6.91 / -
Elisa HuhtaNurmijärven Yleisurheilu8.67 / -
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu8.73 / 8.31
Nea KylmänenNurmijärven Yleisurheilu10.09 / 10.09
Jemina SaariNurmijärven Yleisurheilu9.12 / 9.12
 
P15 100m (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu16.30 / -
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 3-loikka (1)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu8.21 / -
 
P15 kiekko (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu51.98 / 51.98
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu31.76 / 31.76
 
T15 200m (5)
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu31.26 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu28.05 / 28.60
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu31.27 / -
Tia PiskunenVantaan Salamat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat29.63 / -
 
T15 pituus (8)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu3.88 / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu4.01 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.33 / -
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat4.42 / 4.23
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu4.16 / -
Tia PiskunenVantaan Salamat - / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat4.49 / 4.49
 
T15 kuula (4)
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu8.79 / 8.79
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu8.08 / 8.08
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.91 / -
 
P13 200m (4)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu34.16 / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu34.03 / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu34.01 / 34.01
 
P13 pituus (4)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3.42 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu3.57 / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu3.95 / -
 
P13 kiekko (3)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu59.36 / 59.36
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu9.85 / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu22.53 / 22.53
 
T13 200m (6)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu32.33 / 32.33
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu31.11 / 31.44
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu33.92 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu33.89 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu31.06 / 31.06
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.66 / 30.66
 
T13 pituus (6)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.97 / 3.97
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu3.92 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.93 / 3.93
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.76 / 3.75
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.77 / 3.77
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.00 / 3.79
 
T13 keihäs (5)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu20.65 / 20.65
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu16.22 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu16.96 / 16.96
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu24.21 / 24.21
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu20.52 / 19.29
 
P12 200m (1)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu31.00 / 31.00
 
P12 pituus (1)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3.64 / 3.64
 
P12 kiekko (1)
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu17.24 / 17.24
 
T12 200m (6)
Silja FileniusHelsingfors IFK29.35 / 29.35
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Edit PalménEspoon Tapiot31.41 / 31.41
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu31.57 / 31.57
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.03 / 33.23
 
T12 pituus (5)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Edit PalménEspoon Tapiot3.65 / 3.65
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu3.66 / 3.66
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu4.05 / 4.05
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.90 / 3.90
 
T12 keihäs (3)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu13.12 / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu17.84 / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu18.07 / -
 
P11 60m aj (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.30 / 11.30
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu13.90 / 13.90
 
P11 korkeus (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
 
P11 keihäs (2)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu20.65 / 20.65
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu12.32 / 12.32
 
T11 60m aj (3)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.38 / 11.38
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu12.07 / 12.67
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.30 / 10.30
 
T11 korkeus (3)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Daniela PerklénNurmijärven Yleisurheilu1.15 / 1.15
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
 
T11 keihäs (2)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu25.16 / 25.16
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.53 / 17.53
 
P10 60m aj (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu14.17 / 14.17
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.88 / 12.88
 
P10 korkeus (2)
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
 
P10 keihäs (3)
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu14.09 / 14.09
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu13.72 / 13.72
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu24.20 / 24.20
 
T10 60m aj (5)
Sara-Sofia LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu13.35 / 13.35
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu12.68 / 12.68
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu13.62 / 13.62
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu12.06 / 12.06
 
T10 korkeus (4)
Sara-Sofia LahtiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.19
 
T10 keihäs (3)
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu11.89 / 11.89
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.20 / 12.20
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu15.26 / 15.26
 
P9 40m (3)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu 7.27 / 7.27
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 6.75 / 6.75
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 6.77 / 6.77
 
P9 pituus (3)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3.18 / 3.18
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.42 / 3.42
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.73 / 3.73
 
P9 kuula (3)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu4.92 / 4.92
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7.80 / 7.80
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.16 / 4.16
 
T9 40m (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu 8.45 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu 6.86 / 6.86
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu 8.12 / 8.12
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 6.85 / 6.85
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 6.77 / 6.77
 
T9 pituus (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu2.13 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu2.84 / 2.84
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.08 / 3.08
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu2.45 / 2.45
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.34 / 3.34
 
T9 kuula (7)
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3.98 / 3.98
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu4.72 / 4.72
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu3.35 / 3.35
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu3.61 / 3.61
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.00 / 4.00