Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
26.08. klo 18:00 Lärkkulla Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 54 henk. (124 lajisuoritusta)
P15 2000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aarni EijsSalon Vilpas 6:16.47 / 6:16.47
 
P15 pituus (3)
Simon BjörklöfIF Raseborg4.01 / -
Simon EkholmIF Raseborg4.77 / 4.77
Ben GrönlundIF Raseborg4.06 / -
 
P15 kuula (6)
Simon BjörklöfIF Raseborg10.90 / 10.90
Simon EkholmIF Raseborg - / -
Oliver ForsmanIF Raseborg7.20 / -
Ben GrönlundIF Raseborg11.88 / 11.88
Väinö LupalaIF Raseborg12.50 / 12.50
Filip WikholmIF Raseborg11.59 / 11.59
 
T15 kuula (1)
Bodil WikholmIF Raseborg8.97 / 8.97
 
P13 1000m (2)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:35.92 / -
Aron GrönlundIF Raseborg3:59.02 / -
 
P13 korkeus (5)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg1.29 / 1.29
Noel BjörkqvistIF Raseborg1.33 / -
Aron GrönlundIF Raseborg1.35 / 1.25
Jens-Aarne KeroIF Raseborg1.15 / -
Max SjöströmIF Raseborg1.35 / 1.35
 
P13 kuula (6)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg6.49 / 6.49
Noel BjörkqvistIF Raseborg8.05 / -
Aron GrönlundIF Raseborg5.73 / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg6.51 / 6.51
Wiggo SundströmIF Raseborg8.51 / 8.51
Wictor WernerIF Raseborg8.15 / 8.15
 
T13 1000m (5)
Jill FribergIF Raseborg3:25.85 / 3:25.85
Carolina FrimanIF Raseborg3:51.36 / 4:00.89
Lumi KenttäIF Raseborg4:26.95 / -
Selma LupalaIF Raseborg3:35.53 / 3:35.53
Matilda SilfverIF Raseborg3:42.71 / 3:47.13
 
T13 korkeus (7)
Emelie BergholmIF Raseborg1.26 / -
Erin BjörklöfIF Raseborg1.35 / 1.35
Fanny DegerlundIF Raseborg1.25 / -
Jill FribergIF Raseborg1.20 / -
Lumi KenttäIF Raseborg1.36 / 1.35
Selma LupalaIF Raseborg1.38 / -
Matilda SilfverIF Raseborg1.16 / -
 
T13 kuula (11)
Julia AugustsonIF Raseborg7.20 / 7.20
Emelie BergholmIF Raseborg9.56 / 9.56
Erin BjörklöfIF Raseborg7.49 / 7.49
Erin FagerströmIF Raseborg9.19 / -
Jill FribergIF Raseborg7.12 / 7.08
Carolina FrimanIF Raseborg5.64 / -
Lumi KenttäIF Raseborg8.12 / 8.12
Selma LupalaIF Raseborg6.25 / -
Peppi PurhonenIF Raseborg5.73 / 5.73
Matilda SilfverIF Raseborg5.78 / -
Wilma WernerIF Raseborg7.72 / 7.72
 
P11 600m (5)
Ville EkebomIF Raseborg2:16.73 / -
Lukas ForsmanIF Raseborg2:12.13 / -
Max NybergIF Raseborg2:39.43 / -
Simon ÖhmanIF Raseborg2:18.51 / -
Vincent WinbergIF Raseborg2:05.68 / 2:05.68
 
P11 korkeus (5)
Ville EkebomIF Raseborg1.21 / 1.21
Lukas ForsmanIF Raseborg0.90 / -
Max NybergIF Raseborg1.19 / 1.19
Simon ÖhmanIF Raseborg1.05 / -
Vincent WinbergIF Raseborg1.18 / 1.18
 
P11 kuula (5)
Ville EkebomIF Raseborg6.78 / 6.78
Lukas ForsmanIF Raseborg4.53 / 4.53
Max NybergIF Raseborg8.83 / 8.83
Simon ÖhmanIF Raseborg5.37 / 5.37
Vincent WinbergIF Raseborg4.50 / 4.50
 
T11 600m (8)
Leona AhlroosIF Raseborg2:37.58 / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg2:23.59 / -
Livia NordmanIF Raseborg2:49.65 / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg2:32.04 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg2:10.49 / -
Frida SjöblomIF Raseborg2:21.12 / -
Ellinor VidfältIF Raseborg - / -
Ines WesterlundIF Raseborg3:00.00 / -
 
T11 korkeus (8)
Leona AhlroosIF Raseborg0.86 / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg0.95 / 0.95
Minttu KinnariIF Raseborg0.85 / 0.85
Livia NordmanIF Raseborg0.70 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg1.00 / 1.00
Frida SjöblomIF Raseborg1.29 / 1.29
Ellinor VidfältIF Raseborg - / -
Ines WesterlundIF Raseborg0.80 / -
 
T11 kuula (9)
Leona AhlroosIF Raseborg4.25 / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg5.32 / 5.32
Minttu KinnariIF Raseborg5.55 / 5.55
Livia NordmanIF Raseborg4.26 / 4.26
Jasmin ÖhmanIF Raseborg4.32 / 3.78
Alicia PalomäkiIF Raseborg4.63 / 4.63
Frida SjöblomIF Raseborg5.60 / -
Ellinor VidfältIF Raseborg2.80 / -
Ines WesterlundIF Raseborg3.93 / -
 
P9 600m (6)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg2:37.05 / -
Levi FrilundIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg2:46.27 / -
Niklas YrjönenIF Raseborg - / -
 
P9 3-loikka (6)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Levi FrilundIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg - / -
Niklas YrjönenIF Raseborg - / -
 
P9 moukari (6)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Levi FrilundIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg - / -
Niklas YrjönenIF Raseborg - / -
 
T9 600m (7)
Elin BaarmanIF Raseborg2:47.74 / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Pinja PurhonenIF Raseborg3:07.74 / -
Ellen WesterlundIF Raseborg2:46.54 / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T9 3-loikka (7)
Elin BaarmanIF Raseborg5.67 / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Pinja PurhonenIF Raseborg - / -
Ellen WesterlundIF Raseborg8.44 / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T9 moukari (5)
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Ellen WesterlundIF Raseborg - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -