Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.08. klo 18:00 Lärkkulla Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 67 henk. (154 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Raseborg ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 300m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Simon EkholmIF Raseborg - / -
Oliver ForsmanIF Raseborg51.82 / -
Ben GrönlundIF Raseborg47.92 / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg45.08 / 45.08
 
P15 100m aj (3)
Simon EkholmIF Raseborg18.48 / 18.48
Oliver ForsmanIF Raseborg17.27 / 17.27
Ben GrönlundIF Raseborg20.25 / -
 
P15 kiekko (6)
Simon BjörklöfIF Raseborg34.17 / 34.17
Simon EkholmIF Raseborg - / -
Oliver ForsmanIF Raseborg17.16 / -
Ben GrönlundIF Raseborg37.38 / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg32.86 / 32.86
Filip WikholmIF Raseborg37.82 / 37.82
 
P13 200m (5)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Noel BjörkqvistIF Raseborg30.77 / -
Daniel GrönvikIF Raseborg29.37 / 29.37
Jens-Aarne KeroIF Raseborg31.27 / 31.27
Max SjöströmIF Raseborg30.35 / 30.35
 
P13 60m aj (4)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg12.44 / 12.44
Noel BjörkqvistIF Raseborg - / -
Daniel GrönvikIF Raseborg11.77 / 11.77
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
 
P13 moukari (6)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg12.97 / 12.97
Noel BjörkqvistIF Raseborg - / -
Daniel GrönvikIF Raseborg - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Wictor WernerIF Raseborg25.81 / 25.81
 
T13 200m (8)
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Fanny DegerlundIF Raseborg30.64 / 30.64
Jill FribergIF Raseborg33.24 / -
Carolina FrimanIF Raseborg32.20 / 32.45
Minea HelanderIF Raseborg - / -
Selma LupalaIF Raseborg30.59 / 30.59
Peppi PurhonenIF Raseborg32.40 / 32.40
Matilda SilfverIF Raseborg30.76 / 30.76
 
T13 60m aj (9)
Emelie BergholmIF Raseborg11.74 / 11.74
Erin BjörklöfIF Raseborg11.78 / 11.78
Fanny DegerlundIF Raseborg - / -
Jill FribergIF Raseborg12.15 / 12.45
Carolina FrimanIF Raseborg - / -
Minea HelanderIF Raseborg12.68 / -
Selma LupalaIF Raseborg12.41 / -
Peppi PurhonenIF Raseborg - / -
Matilda SilfverIF Raseborg12.30 / -
 
T13 moukari (12)
Julia AugustsonIF Raseborg16.14 / -
Emelie BergholmIF Raseborg17.90 / -
Erin FagerströmIF Raseborg30.40 / -
Jill FribergIF Raseborg15.03 / -
Carolina FrimanIF Raseborg12.50 / -
Matilda SilfverIF Raseborg11.65 / -
Wilma WernerIF Raseborg21.35 / 21.35
 
P11 1000m (9)
Ville EkebomIF Raseborg4:05.57 / -
Lukas ForsmanIF Raseborg3:52.51 / 4:01.41
Danny GrönvikIF Raseborg3:57.32 / -
Danny GrönvikIF Raseborg3:57.32 / -
Jakob HolmbergIF Raseborg4:24.39 / -
Adrian LångstedtIF Raseborg3:39.32 / 3:39.32
Max NybergIF Raseborg - / -
Simon ÖhmanIF Raseborg3:59.65 / -
Vincent WinbergIF Raseborg3:20.62 / 3:20.62
 
P11 60m aj (9)
Ville EkebomIF Raseborg11.59 / 11.59
Lukas ForsmanIF Raseborg13.31 / -
Danny GrönvikIF Raseborg12.75 / 12.75
Danny GrönvikIF Raseborg12.75 / 12.75
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Adrian LångstedtIF Raseborg14.20 / -
Max NybergIF Raseborg14.50 / -
Simon ÖhmanIF Raseborg12.35 / -
Vincent WinbergIF Raseborg12.52 / 12.52
 
P11 kiekko (9)
Ville EkebomIF Raseborg15.93 / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Danny GrönvikIF Raseborg17.17 / -
Danny GrönvikIF Raseborg17.17 / -
Jakob HolmbergIF Raseborg11.92 / -
Adrian LångstedtIF Raseborg11.89 / -
Max NybergIF Raseborg31.08 / 31.08
Simon ÖhmanIF Raseborg13.48 / -
Vincent WinbergIF Raseborg13.53 / -
 
T11 1000m (8)
Leona AhlroosIF Raseborg4:43.84 / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg4:11.79 / -
Livia NordmanIF Raseborg4:57.94 / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg4:17.53 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg3:43.56 / 3:43.56
Frida SjöblomIF Raseborg4:33.4h / -
Maja StrömbergIF Raseborg - / -
Ellinor VidfältIF Raseborg - / -
 
T11 60m aj (9)
Leona AhlroosIF Raseborg15.81 / 15.81
Wilma BjörklöfIF Raseborg12.62 / 12.62
Minttu KinnariIF Raseborg - / -
Livia NordmanIF Raseborg - / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Frida SjöblomIF Raseborg11.53 / -
Maja StrömbergIF Raseborg - / -
Ellinor VidfältIF Raseborg - / -
 
T11 kiekko (7)
Leona AhlroosIF Raseborg7.54 / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg8.06 / -
Minttu KinnariIF Raseborg10.92 / 10.92
Livia NordmanIF Raseborg - / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg5.27 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg9.43 / -
Ellinor VidfältIF Raseborg3.40 / -
 
P9 1000m (8)
Vincent DahlbäckIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Levi FrilundIF Raseborg - / -
Noel KnaapinenIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Oskar RajanenIF Raseborg4:53.76 / -
Jere SeppinenIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg - / -
 
P9 40m aj (8)
Vincent DahlbäckIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Levi FrilundIF Raseborg - / -
Noel KnaapinenIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Oskar RajanenIF Raseborg - / -
Jere SeppinenIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg - / -
 
P9 kuula (8)
Vincent DahlbäckIF Raseborg4.43 / 4.43
David EkholmIF Raseborg4.16 / 4.16
Levi FrilundIF Raseborg3.25 / 3.25
Noel KnaapinenIF Raseborg - / -
Sebastian NybergIF Raseborg4.13 / 4.13
Oskar RajanenIF Raseborg5.22 / 5.22
Jere SeppinenIF Raseborg - / -
Simon TolonenIF Raseborg3.30 / 3.30
 
T9 1000m (5)
Elin BjörklöfIF Raseborg5:06.81 / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Pinja PurhonenIF Raseborg4:35.82 / -
Ella StrömbergIF Raseborg - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T9 40m aj (6)
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Pinja PurhonenIF Raseborg - / -
Ella StrömbergIF Raseborg - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T9 kuula (7)
Elin BjörklöfIF Raseborg2.67 / -
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg4.18 / 4.18
Pinja PurhonenIF Raseborg4.28 / 4.28
Ella StrömbergIF Raseborg2.32 / 2.32
Liv WinbergIF Raseborg3.91 / 3.91