Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
28.09. klo 10:00 Seuran avoimet mestaruusheitot
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 115 henk. (249 lajisuoritusta)
M kuula (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Lauri LaasalaToijalan Vauhti12.94 / 12.94
Teemu SalminenToijalan Vauhti11.10 / 11.10
 
M kiekko (2)
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö33.63 / 32.66
Juuso SillanpääJyväskylän Kenttäurheilijat55.12 / 48.68
 
M keihäs (3)
Leevi LindiKeiteleen Kunto62.53 / 62.07
Olli NiemiKangasalan Kisa51.52 / -
Teemu WirkkalaToholammin Urheilijat87.23 / 78.91
 
N kiekko (2)
Maarit Iso-JaakkolaPunkalaitumen Kunto35.82 / 29.61
Johanna RosnellOriveden Ponnistus23.53 / 20.85
 
N moukari (2)
Maarit Iso-JaakkolaPunkalaitumen Kunto42.09 / 37.62
Johanna RosnellOriveden Ponnistus27.16 / 25.25
 
N keihäs (1)
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö49.70 / 49.70
 
M19 keihäs (1)
Hermanni SuutalaLapuan Virkiä61.46 / 61.46
 
M17 kuula (4)
Henrik KiviniemiTampereen Pyrintö10.28 / 10.28
Leevi LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.40 / 11.40
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Teemu PalonenTampereen Pyrintö10.77 / 10.77
 
M17 kiekko (1)
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu39.28 / 39.28
 
M17 moukari (2)
Leevi LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu57.39 / 57.39
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu53.65 / 53.65
 
M17 keihäs (3)
Eetu JalonenSäkylän Urheilijat44.93 / 44.93
Leevi LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu46.22 / 46.22
Juha NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
N17 kuula (3)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö13.58 / 13.58
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3811.45 / 11.36
Inka VatkaToijalan Vauhti9.52 / 9.52
 
N17 kiekko (2)
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö39.29 / 39.29
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3837.81 / 37.81
 
N17 moukari (3)
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö34.26 / -
Arlea KoskenniemiTampereen Urheilijat -3845.74 / 45.74
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3844.19 / 44.19
 
N17 keihäs (4)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö42.23 / 42.23
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö54.13 / 54.13
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -3826.20 / 24.24
Inka VatkaToijalan Vauhti32.01 / 32.01
 
P15 kuula (1)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat14.13 / 14.13
 
P15 kiekko (1)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat25.45 / 23.93
 
P15 moukari (5)
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu62.08 / 62.08
Max LampinenSomeron Esa77.78 / 77.78
Mico LampinenSomeron Esa53.78 / 53.78
Luukas LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu35.37 / 35.37
 
P15 keihäs (2)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat54.16 / 54.16
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto56.93 / 56.93
 
T15 kuula (6)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat11.62 / 11.62
Iida KujanpääTampereen Pyrintö10.58 / 10.58
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Silja RossiTampereen Pyrintö12.44 / 12.44
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko9.82 / 9.82
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö11.69 / 11.69
 
T15 kiekko (6)
Lyydia HerralaTöysän Veto42.39 / 42.39
Pinja KärhäLoimaan Voima38.39 / 38.39
Sofia LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Pinja MuotkaOrimattilan Jymy34.29 / 34.29
Silja RossiTampereen Pyrintö40.00 / 40.00
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko32.14 / 32.14
 
T15 moukari (5)
Roosa HaanpääViialan Valtti41.36 / 41.36
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat51.41 / 51.41
Silja RossiTampereen Pyrintö40.50 / 40.50
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko37.45 / 37.45
Ilona VerhoKangasalan Kisa55.54 / 55.54
 
T15 keihäs (9)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat35.21 / 35.21
Salla KorpiIkurin Vire25.08 / 25.08
Iida KujanpääTampereen Pyrintö36.18 / 36.18
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team39.15 / 39.15
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.23 / 38.23
Silja RossiTampereen Pyrintö40.45 / 40.45
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko33.20 / 33.20
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö24.11 / 24.11
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo41.34 / 41.34
 
P13 kuula (8)
Artturi GauffinKaarinan Ura10.15 / 10.15
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu8.90 / 8.90
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu9.14 / 9.14
Roni MikkiläNakkilan Vire8.80 / 8.80
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö6.19 / 6.19
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö6.68 / 6.68
Joona TaipalePälkäneen Luja-Lukko8.30 / 8.30
 
P13 kiekko (15)
Artturi GauffinKaarinan Ura37.66 / 37.66
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu25.57 / 25.57
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu60.30 / 60.30
Jussi KoskelaKangasalan Kisa33.73 / 33.73
Lauri KurkelaKaarinan Ura27.92 / 27.92
Mico LampinenSomeron Esa62.08 / 62.08
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat27.97 / 27.97
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu34.29 / 34.29
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu26.77 / 26.77
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö17.93 / 17.93
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit24.71 / 24.71
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -3812.12 / 12.12
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö20.77 / 20.77
Joona TaipalePälkäneen Luja-Lukko26.61 / 26.61
Miro ValtonenIkurin Vire31.05 / 31.05
 
P13 moukari (13)
Artturi GauffinKaarinan Ura40.79 / 40.79
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu72.34 / 72.34
Lauri KurkelaKaarinan Ura27.34 / 27.34
Mico LampinenSomeron Esa59.77 / 59.77
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat36.40 / 36.40
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu41.71 / 41.71
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat31.96 / 31.96
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu27.27 / 27.27
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö17.00 / 17.00
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit25.74 / 25.74
Eetu SaramäkiPetäjäveden Petäjäiset50.73 / 50.73
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö23.91 / 23.91
Roope ViitalaPetäjäveden Petäjäiset36.86 / 36.86
 
P13 keihäs (10)
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu32.96 / 32.96
Aleksi KinnunenSuolahden Urho43.60 / 43.60
Jussi KoskelaKangasalan Kisa38.98 / 38.98
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu26.66 / -
Roni MikkiläNakkilan Vire34.95 / 34.95
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö17.29 / 17.29
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit38.96 / 38.96
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -3819.05 / 19.05
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö28.32 / 28.32
Joona TaipalePälkäneen Luja-Lukko29.92 / 29.92
 
T13 kuula (11)
Emilia AhoTampereen Pyrintö6.06 / 6.06
Roosa HaanpääViialan Valtti11.35 / 11.35
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat8.78 / 8.78
Ella KausePorin Yleisurheilu8.56 / 8.56
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team11.57 / 11.57
Alisa SyrjäläTammelan Ryske9.43 / 9.43
Erica SyrjäläTammelan Ryske9.55 / 9.55
Fanny TairaKurikan Ryhti8.69 / 8.69
Eevi VatkaToijalan Vauhti7.17 / 7.17
Anni ViljanenToijalan Vauhti10.50 / 10.50
Julia VuoriForssan Salama9.58 / 9.58
 
T13 kiekko (8)
Emilia AhoTampereen Pyrintö21.26 / 21.26
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat26.33 / 26.33
Pinja KärhäLoimaan Voima43.55 / 43.55
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka24.60 / 24.60
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö12.75 / -
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team32.29 / 32.29
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö21.17 / 21.17
Eevi VatkaToijalan Vauhti24.64 / 24.64
 
T13 moukari (7)
Emilia AhoTampereen Pyrintö23.76 / 23.76
Roosa HaanpääViialan Valtti41.56 / 41.56
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat24.27 / 24.27
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka42.90 / 42.90
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö13.59 / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit29.49 / 29.49
Eevi VatkaToijalan Vauhti29.47 / 29.47
 
T13 keihäs (9)
Emilia AhoTampereen Pyrintö14.06 / 14.06
Ella KausePorin Yleisurheilu37.50 / 37.50
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team39.15 / 39.15
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit30.14 / 30.14
Erica SyrjäläTammelan Ryske42.10 / 42.10
Fanny TairaKurikan Ryhti41.31 / 41.31
Eevi VatkaToijalan Vauhti30.37 / 30.37
Anni ViljanenToijalan Vauhti39.00 / 39.00
Julia VuoriForssan Salama34.26 / 34.26
 
P11 kuula (8)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö10.41 / 10.41
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat6.70 / 6.70
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera8.05 / 8.05
Jere KinnunenTampereen Pyrintö5.55 / 5.55
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat9.70 / 9.70
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat9.69 / 9.69
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat7.51 / 7.51
Eetu TaipalePälkäneen Luja-Lukko5.76 / 5.76
 
P11 kiekko (5)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö28.09 / 28.09
Jere KinnunenTampereen Pyrintö14.89 / 14.89
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat26.29 / 25.95
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat28.40 / 28.40
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat21.28 / 21.28
 
P11 moukari (6)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö - / -
Jere KinnunenTampereen Pyrintö - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Janne VerhoKangasalan Kisa - / -
 
P11 keihäs (10)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö36.34 / 36.34
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat29.77 / 29.77
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera36.53 / 36.53
Jere KinnunenTampereen Pyrintö17.24 / 17.24
Pekka KoskelaKangasalan Kisa28.90 / 28.90
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat32.56 / 32.56
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat30.21 / 30.21
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat26.54 / 26.54
Joona SeppäläVehmaisten Urheilijat14.93 / 14.93
Eetu TaipalePälkäneen Luja-Lukko17.47 / 17.47
 
T11 kuula (7)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö8.06 / 8.06
Liina JälköOripään Vesa7.07 / 7.07
Neea KesoTampereen Pyrintö9.31 / 9.31
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö8.97 / 8.97
Meea MäkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu6.38 / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö9.12 / 9.12
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -688.61 / 8.61
 
T11 kiekko (9)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö20.65 / 20.65
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat21.07 / 21.07
Neea KesoTampereen Pyrintö25.41 / 25.41
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö9.98 / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö20.44 / 19.73
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy27.21 / 27.21
Sini SeppänenTampereen Pyrintö24.28 / 24.28
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö - / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -6826.69 / 26.69
 
T11 moukari (6)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö - / -
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö - / -
Sini SeppänenTampereen Pyrintö - / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö - / -
 
T11 keihäs (5)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö24.67 / 24.67
Liina JälköOripään Vesa25.09 / 25.09
Neea KesoTampereen Pyrintö21.27 / 21.27
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo19.81 / 19.81
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö14.87 / 14.87
 
P9 kuula (5)
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat4.49 / 4.49
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -686.69 / 6.69
Veikka NordbergPorin Yleisurheilu6.15 / 6.15
Volmari PaananenTampereen Pyrintö9.13 / 9.13
Samu TulasaloTampereen Pyrintö6.53 / 6.53
 
P9 kiekko (5)
Elias EskolaTampereen Pyrintö - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 - / -
Veikka NordbergPorin Yleisurheilu - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
 
P9 moukari (5)
Elias EskolaTampereen Pyrintö - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 - / -
Veikka NordbergPorin Yleisurheilu - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
 
P9 keihäs (6)
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Joel KotomäkiNakkilan Vire - / -
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -68 - / -
Veikka NordbergPorin Yleisurheilu - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
 
T9 kuula (6)
Iina KausePorin Yleisurheilu7.42 / 7.42
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu4.67 / 4.67
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team5.37 / 5.37
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat7.19 / 7.19
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu5.08 / 5.08
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko5.73 / 5.73
 
T9 kiekko (5)
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat - / -
 
T9 moukari (4)
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu - / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 keihäs (6)
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team - / -
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat - / -
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko - / -