Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.11. klo 11:00 Syyshallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 202 henk. (360 lajisuoritusta)
P15 60m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aapo KalajokiRaision Kuula 8.30 / 8.30
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 9.10 / 9.10
Aatu PenttiläTurun Urheiluliitto 7.85 / 7.85
Jere SantaluotoRaision Kuula 9.88 / -
 
P15 800m (5)
Aarni EijsSalon Vilpas2:10.33 / 2:10.33
Aapo KalajokiRaision Kuula2:56.44 / -
Samuel MarkuVahdon Tuisku2:37.04 / 2:37.04
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula2:57.78 / 3:00.06
 
P15 kuula (3)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu13.69 / 13.69
Aapo KalajokiRaision Kuula14.63 / 14.63
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.30 / 16.30
 
T15 60m (9)
Inka EkbomSalon Vilpas 8.73 / 8.73
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.58 / 8.58
Ronja HuppunenMaarian Mahti 9.02 / 9.02
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.41
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.13 / 9.13
Minea LindénLoimaan Leisku 8.85 / 8.87
Vilma RönnemaaLiedon Parma 9.33 / 9.33
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat 8.59 / 8.69
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu 9.49 / 9.49
 
T15 800m (3)
Helmi HeinonenLiedon Parma2:39.73 / 2:39.73
Ronja HuppunenMaarian Mahti2:54.37 / 2:54.37
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat - / -
 
T15 kuula (4)
Ronja HuppunenMaarian Mahti8.04 / 8.04
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu9.00 / 9.00
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto12.73 / 12.73
Minea LindénLoimaan Leisku6.20 / 6.20
 
P13 60m (17)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.85 / 8.85
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas 9.04 / 9.04
Luca JämsenSalon Vilpas 9.25 / 9.41
Asko KomulainenMaarian Mahti 9.50 / 9.50
Elmo KuorilehtoRaision Kuula 8.93 / 8.93
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.14 / 9.14
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
Viljam NylundÅIFK Friidrott - / -
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 9.19 / 9.19
Oluwashina OniludeRaision Kuula 8.88 / 8.88
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.30 / 8.30
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.21 / 9.21
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.17 / 9.29
Niklas VäliläMaarian Mahti 9.69 / 9.69
René-Peter VuorioMaarian Mahti 8.90 / 8.90
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.22 / 9.22
 
P13 600m (10)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto2:14.71 / -
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas1:57.16 / 1:57.16
Luca JämsenSalon Vilpas1:56.39 / 1:56.39
Asko KomulainenMaarian Mahti2:12.45 / 2:12.45
Elmo KuorilehtoRaision Kuula - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott1:59.18 / 1:59.18
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1:50.98 / 1:50.98
Tatu VirtanenLiedon Parma1:50.59 / 1:50.59
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:44.69 / 1:44.69
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat2:08.33 / 2:08.33
 
P13 kuula (8)
Artturi GauffinKaarinan Ura10.15 / 10.15
Asko KomulainenMaarian Mahti6.89 / 6.89
Elmo KuorilehtoRaision Kuula8.36 / 8.36
Luka LujasmaaKuusjoen Humu10.49 / 10.49
Niklas VäliläMaarian Mahti8.03 / 8.03
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske12.35 / 12.35
René-Peter VuorioMaarian Mahti7.88 / 7.88
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat7.85 / 7.85
 
T13 60m (32)
Ella DolietisÅIFK Friidrott 9.12 / 9.12
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.12 / 9.12
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.33
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.69 / 8.69
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.42 / 9.42
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Vilma JokinenLiedon Parma 9.75 / 9.75
Aada KalliolaRaision Kuula 8.76 / 9.01
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
Hilma KaronenLiedon Parma 9.12 / 9.12
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.31 / 9.31
Viola-Viktoria KoivulahtiMaarian Mahti - / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.52
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat10.01 / 10.01
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Henriikka LaineMaskun Kataja 8.55 / 8.55
Oona LampinenLiedon Parma 9.25 / 9.25
Iina LokistoSalon Vilpas 9.02 / 9.02
Ida MäkiLoimaan Leisku 9.13 / 9.13
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.87 / 8.87
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto 9.83 / 9.83
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.21
Riina ÖsterbackaTurun Toverit 9.34 / 9.51
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
Karoliina ReunanenKuusjoen Humu10.35 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.33
Veera SovijärviLiedon Parma 9.17 / 9.17
Unnaveera UnadikeTurun Weikot Yleisurheilu 8.51 / 8.51
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.17 / 9.17
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.64 / 8.64
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma10.06 / 10.06
 
T13 600m (14)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas1:48.18 / 1:48.18
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1:51.18 / 1:51.18
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto1:56.36 / 1:56.36
Verna HuppunenMaarian Mahti2:17.28 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:04.83 / -
Viola-Viktoria KoivulahtiMaarian Mahti - / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat2:17.05 / 2:17.05
Maija MännistöTurun Urheiluliitto1:59.93 / 1:59.93
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto1:53.10 / 1:53.10
Riina ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto1:51.78 / 1:51.78
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1:56.86 / 1:56.86
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:07.46 / -
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma2:29.16 / -
 
T13 kuula (25)
Jessica BjörkstenLiljendal IK11.54 / 11.54
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu5.94 / 5.94
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto7.26 / 7.26
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto8.52 / 8.52
Verna HuppunenMaarian Mahti6.41 / 6.41
Vilma JokinenLiedon Parma9.29 / 9.29
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto8.10 / 8.10
Hilma KaronenLiedon Parma7.68 / 7.68
Viola-Viktoria KoivulahtiMaarian Mahti6.08 / 6.08
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto7.79 / 7.79
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat7.66 / 7.66
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu10.95 / 10.95
Oona LampinenLiedon Parma7.94 / 7.94
Iina LokistoSalon Vilpas7.00 / -
Ida MäkiLoimaan Leisku8.28 / 8.28
Maija MännistöTurun Urheiluliitto8.62 / 8.62
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto7.35 / 7.35
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto8.29 / 8.29
Aura RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina ReunanenKuusjoen Humu9.79 / 9.79
Camilla SilenTurun Urheiluliitto7.74 / -
Veera SovijärviLiedon Parma - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja11.34 / 11.34
Aada VuoriahoLaitilan Jyske10.69 / 10.69
Carmen WellingTurun Urheiluliitto11.48 / 11.48
 
P11 60m (11)
Eero HakolaLiedon Parma 9.52 / 9.52
Max KostamoTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.39
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.44 / 9.44
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.38
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 9.14 / 9.27
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto10.18 / 10.18
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.38 / 9.49
Antti RistanenLoimaan Leisku 9.70 / 9.70
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.19 / 9.19
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 9.15 / 9.15
 
P11 600m (10)
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto1:57.44 / 1:57.44
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:02.11 / 2:02.11
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1:59.41 / 1:59.41
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto2:15.7h / -
Aatos OivanenTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto1:57.42 / 1:57.42
Antti RistanenLoimaan Leisku2:09.88 / 2:09.88
Niki SirénRaision Kuula - / -
Atte VirtanenLiedon Parma2:02.78 / 2:02.78
 
P11 kuula (11)
Eero HakolaLiedon Parma8.63 / 8.63
Max KostamoTurun Urheiluliitto6.84 / 6.84
Nikolas LindénLoimaan Leisku6.74 / 6.74
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto6.61 / 6.61
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto5.64 / 5.64
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto7.44 / 7.44
Aatos OivanenTurun Urheiluliitto6.74 / 6.74
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto8.86 / 8.86
Antti RistanenLoimaan Leisku5.90 / 5.90
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto8.48 / 8.48
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat6.88 / 6.88
 
T11 60m (27)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.31 / 9.31
Fanny AlariLiedon Parma10.37 / 10.37
Loviisa GranöLiedon Parma10.52 / 10.52
Liisa HämäläinenMynämäen Isku10.04 / 10.04
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.00 / 9.00
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.71 / 9.71
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.56 / 9.56
Elsa KeinonenRaision Kuula 9.71 / 9.71
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.75 / 9.75
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto 9.99 / 9.99
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto10.11 / 10.11
Olivia LeppänenTurun Toverit10.63 / 10.63
Essi LokistoSalon Vilpas 9.73 / 9.73
Iida MuurinenLiedon Parma - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys10.75 / 10.75
Oluwakemi OniludeRaision Kuula 9.50 / 9.50
Aada PalsioPiikkiön Kehitys - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto 9.98 / 9.98
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.14 / 9.14
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 9.45 / 9.45
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto 9.97 / 9.97
Ellen TaponenSalon Vilpas 9.38 / 9.38
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Vilma ToivonenLoimaan Leisku10.36 / 10.36
Milja VälläriToijalan Vauhti 9.91 / 9.91
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat10.00 / 10.00
 
T11 600m (18)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto2:21.95 / 2:21.95
Unna HeikkiläSalon Vilpas2:07.52 / 2:07.52
Helka HeinonenLiedon Parma2:28.49 / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut2:00.84 / 2:00.84
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat2:26.01 / 2:26.01
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Vilma MelaRaision Kuula2:14.29 / 2:14.29
Alicia PalomäkiIF Raseborg2:22.40 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:03.85 / 2:03.85
Emma RauhalaKuusjoen Humu - / -
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat ry - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto2:35.29 / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku2:20.33 / 2:20.33
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2:17.33 / 2:17.33
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat2:16.52 / 2:16.52
 
T11 pituus (30)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.10 / 4.10
Mette AhonenTurun Urheiluliitto3.15 / 3.15
Fanny AlariLiedon Parma3.39 / 3.39
Loviisa GranöLiedon Parma - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.68 / 3.68
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.79 / 3.79
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.32 / 3.32
Nea HyrsyläVihdin Viesti3.35 / 3.35
Elsa KeinonenRaision Kuula3.38 / 3.38
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3.53 / 3.53
Iida LehtoTurun Urheiluliitto2.85 / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Essi LokistoSalon Vilpas2.86 / -
Vilma MelaRaision Kuula3.30 / 3.30
Iida MuurinenLiedon Parma - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys2.55 / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit3.35 / 3.35
Aada PalsioPiikkiön Kehitys2.96 / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.82 / 3.82
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu3.83 / 3.83
Emma RauhalaKuusjoen Humu3.26 / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.42 / 3.42
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat ry - / -
Ellen TaponenSalon Vilpas3.90 / 3.90
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.85 / 3.85
Vilma ToivonenLoimaan Leisku3.39 / 3.39
Milja VälläriToijalan Vauhti3.59 / 3.59
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.34 / 3.34
 
P9 60m (25)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Kalle DolietisÅIFK Friidrott - / -
Lukas HäggblomRaision Kuula - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Pentti HuppunenMaarian Mahti - / -
Miio LaihoRaision Kuula10.36 / 10.36
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti 9.75 / 9.75
Walter LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto11.30 / 11.30
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 9.92 / 9.92
Ilmari PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Elliot PalmroosNagu IF10.64 / 10.64
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto - / -
Hugo RainioTurun Urheiluliitto - / -
Alpo RauhalaKuusjoen Humu - / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto - / -
Alexander SimolaKimito SF - / -
Oskar SnickarsNagu IF11.87 / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä 9.52 / 9.52
Akseli VahteraKuusjoen Humu - / -
Roope VahteraKuusjoen Humu - / -
Ville-Markus ViljalaKuusjoen Humu - / -
 
P9 pituus (24)
Eeli AhonenTurun Urheiluliitto - / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Kalle DolietisÅIFK Friidrott - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto3.17 / 3.17
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys - / -
Pentti HuppunenMaarian Mahti - / -
Eero LaattaMaarian Mahti - / -
Miio LaihoRaision Kuula3.32 / 3.32
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto1.63 / 1.63
Lukas LehtokannelMaarian Mahti3.85 / 3.85
Walter LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.98 / 2.98
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.84 / 3.84
Elliot PalmroosNagu IF3.13 / 3.13
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto - / -
Hugo RainioTurun Urheiluliitto - / -
Alpo RauhalaKuusjoen Humu2.54 / 2.54
Alexander SimolaKimito SF - / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.72 / 3.72
Juuso SuokkoLapuan Virkiä2.88 / 2.88
Ville-Markus ViljalaKuusjoen Humu - / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto2.30 / 2.30
Elmo VuohijokiMaarian Mahti - / -
 
T9 60m (35)
Adele ÅbergNagu IF10.61 / 10.61
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto - / -
Magdalena EllwartRaision Kuula - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto - / -
Saana HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat10.53 / 10.53
Iina JokinenLiedon Parma11.24 / -
Hilma KaeralaTurun Urheiluliitto - / -
Fanni KetonenTurun Urheiluliitto - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly10.91 / -
Viivi LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat10.53 / 10.53
Minea LehtoRaision Kuula - / -
Minea LehtokannelMaarian Mahti - / -
Viivi LeppänenTurun Toverit - / -
Sofia LeppäniemiRaision Kuula - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat10.43 / 10.43
Minja PenttiläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Sara PohjalainenTurun Urheiluliitto - / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Stella SandqvistTurun Urheiluliitto - / -
Vilma SilvastiLiedon Parma - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku11.68 / -
Edith TuominenLiedon Parma10.64 / 10.64
Hulda TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Hertta Yli-KauppilaLiedon Parma - / -
 
T9 pituus (35)
Adele ÅbergNagu IF3.27 / 3.27
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto - / -
Magdalena EllwartRaision Kuula - / -
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto - / -
Saana HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Iina JokinenLiedon Parma3.31 / 3.31
Hilma KaeralaTurun Urheiluliitto - / -
Fanni KetonenTurun Urheiluliitto - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3.07 / 3.07
Viivi LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.19 / 3.19
Minea LehtoRaision Kuula - / -
Minea LehtokannelMaarian Mahti - / -
Viivi LeppänenTurun Toverit2.60 / 2.60
Sofia LeppäniemiRaision Kuula - / -
Hilda MattilaNaantalin Löyly - / -
Wilma MattilaMaskun Kataja2.80 / 2.80
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat3.47 / 3.47
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat3.20 / 3.20
Minja PenttiläLempäälän Kisa Yleisurheilu3.63 / 3.63
Vanessa RauvolaLiedon Parma2.60 / 2.60
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Stella SandqvistTurun Urheiluliitto - / -
Vilma SilvastiLiedon Parma - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Laura SovijärviLiedon Parma3.10 / 3.10
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.66 / 3.66
Edith TuominenLiedon Parma3.15 / 3.15
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.59 / 2.59
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.62 / 2.62
Hilda VuohijokiMaarian Mahti - / -
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Hertta Yli-KauppilaLiedon Parma - / -