Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
11.05. klo 12:00 Piirinmestaruusmaastojuoksut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 45 henk. (45 lajisuoritusta)
M maastojuoksu 4km (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kristian BackmanImatran Urheilijat - / -
Mikael RovioImatran Urheilijat - / -
 
N maastojuoksu 4km (2)
Heidi HorttanainenImatran Urheilijat - / -
Emma JyrkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M17 maastojuoksu 4km (3)
Saku MiettinenJoutsenon Kullervo - / -
Rasmus RäikkönenImatran Urheilijat - / -
Max RipattiJoutsenon Kullervo - / -
 
N17 maastojuoksu 4km (2)
Elena JyrkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Essi UrpalainenImatran Urheilijat - / -
 
P15 maastojuoksu 3km (7)
Ville HäkämiesYlämaan Pyrkijät - / -
Valtteri KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jami Rinta-JaskariJoutsenon Kullervo - / -
Jere RonkanenYlämaan Pyrkijät - / -
Joonatan VallinImatran Urheilijat - / -
 
T15 maastojuoksu 3km (4)
Salla AhonenImatran Urheilijat - / -
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Silja HäkämiesYlämaan Pyrkijät - / -
Sofia SundImatran Urheilijat - / -
 
P13 maastojuoksu 2km (3)
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Eeli ValtonenImatran Urheilijat - / -
Joonatan VenäläinenImatran Urheilijat - / -
 
T13 maastojuoksu 2km (5)
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eevi LaatikainenImatran Urheilijat - / -
Minttu RedsvenJoutsenon Kullervo - / -
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat - / -
 
P11 maastojuoksu 1km (2)
Kasperi Rinta-JaskariJoutsenon Kullervo - / -
Mikael VenäläinenImatran Urheilijat - / -
 
T11 maastojuoksu 1km (2)
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P10 maastojuoksu 1km (3)
Eelis JauhoJoutsenon Kullervo - / -
Elmeri KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Oliver SiitonenJoutsenon Kullervo - / -
 
T10 maastojuoksu 1km (4)
Sara HannulaYlämaan Pyrkijät - / -
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Noora PietiläJoutsenon Kullervo - / -
Linnea RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P9 maastojuoksu 1km (3)
Topias JauhoJoutsenon Kullervo - / -
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Romeo UotilaValkealan Kajo - / -
 
T9 maastojuoksu 1km (3)
Valpuri KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Kristiina Rinta-JaskariJoutsenon Kullervo - / -
Martta SaarnioJoutsenon Kullervo - / -