Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.04. klo 12:00 47. Malmijuoksu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 97 henk. (97 lajisuoritusta)
M maantiejuoksu 12km (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Arttu KärkiöKeiteleen Kunto - / -
Jussi KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
Janne NatriJoensuun Kataja - / -
Tomi PyylampiJoensuun Kataja - / -
 
N maantiejuoksu 8,5km (1)
Laura KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
 
M19 maantiejuoksu 8,5km (1)
Elias LyytinenSulkavan Urheilijat -41 - / -
 
N19 maantiejuoksu 8,5km (2)
Peppi AhponenPyhäselän Urheilijat - / -
Riikka LonkainenJoensuun Kataja - / -
 
N17 maantiejuoksu 4,5km (2)
Venla HäkkinenJoensuun Kataja - / -
Pilvi TurunenTuupovaaran Urheilijat - / -
 
P15 maantiejuoksu 4,5km (3)
Jimi AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Ilmari LehmusJoensuun Kataja - / -
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
 
T15 maantiejuoksu 4,5km (2)
Cindy AhponenPyhäselän Urheilijat - / -
Iida SallinenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P14 maantiejuoksu 4,5km (3)
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
Miro MutanenPolvijärven Urheilijat - / -
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T14 maantiejuoksu 4,5km (5)
Sesilia JolkkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Krista KarttunenPolvijärven Urheilijat - / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Moona KukkonenJuuan Urheilijat - / -
Alina TikkaJoensuun Kataja - / -
 
P13 maantiejuoksu 4,5km (5)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Toni JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Milo KuivalainenPyhäselän Urheilijat - / -
Valtteri MäkeläJoensuun Kataja - / -
Otto SivonenJoensuun Kataja - / -
 
T13 maantiejuoksu 4,5km (7)
Silja InkinenPolvijärven Urheilijat - / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi - / -
Moona MertanenPolvijärven Urheilijat - / -
Eena PesonenLiperin Taimi - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P12 maantiejuoksu 2,6km (5)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Roope MatveinenJoensuun Kataja - / -
Ville MeriläinenPyhäselän Urheilijat - / -
Samuel SallinenJoensuun Kataja - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
 
T12 maantiejuoksu 2,6km (11)
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja - / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Iina KukkonenJuuan Urheilijat - / -
Nea NousiainenPyhäselän Urheilijat - / -
Sonja PurmonenLiperin Taimi - / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi - / -
Vilma VatanenJoensuun Kataja - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P11 maantiejuoksu 2,6km (8)
Topias JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat - / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Paavo SaalastiLiperin Taimi - / -
Leevi TanskanenPolvijärven Urheilijat - / -
Juuso TiilikainenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T11 maantiejuoksu 2,6km (4)
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Marianne PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
Sohvi SivonenJoensuun Kataja - / -
 
P10 maantiejuoksu 2,6km (7)
Severi InkinenPolvijärven Urheilijat - / -
Arttu KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Tomi KoponenOutokummun Partio - / -
Veeti MeriläinenPyhäselän Urheilijat - / -
Joona MustonenPolvijärven Urheilijat - / -
Toivo ParkkinenJoensuun Kataja - / -
Matias PietarinenLiperin Taimi - / -
 
T10 maantiejuoksu 2,6km (5)
Noora HukkaJoensuun Kataja - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
Venla PyykköLiperin Taimi - / -
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Miina VatanenJoensuun Kataja - / -
 
P9 maantiejuoksu 2,6km (10)
Peetu AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Simo HärkönenPolvijärven Urheilijat - / -
Vili HyvärinenPolvijärven Urheilijat - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Jami KukkonenJuuan Urheilijat - / -
Lauri LaamanenPyhäselän Urheilijat - / -
Miikka PiipponenPyhäselän Urheilijat - / -
Toivo SaalastiLiperin Taimi - / -
Pietu StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T9 maantiejuoksu 2,6km (11)
Anette AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Ronja EronenPyhäselän Urheilijat - / -
Ida-Liina HyvönenPyhäselän Urheilijat - / -
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat - / -
Sara NoponenLiperin Taimi - / -
Jade NousiainenPyhäselän Urheilijat - / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Miisa PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
Milja PyykköLiperin Taimi - / -
Vinka PyylampiJoensuun Kataja - / -
Lila RiissanenLiperin Taimi - / -
 
M40 maantiejuoksu 4,5km (1)
Sakari HukkaJoensuun Kataja - / -