Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
24.06. klo 17:00 LIVAL-Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 172 henk. (273 lajisuoritusta)
M 100m (17)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna10.81 / -
Erik BackHelsingfors IFK10.74 / 10.83
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna12.05 / 12.41
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna11.15 / 11.29
Tuukka HeinonenHelsingin Tarmo11.10 / -
Henrik IllmanBorgå Akilles11.59 / 11.78
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo10.99 / 11.18
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna12.14 / 12.14
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu10.58 / 10.93
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna11.42 / 11.68
Sebastian LundqvistBorgå Akilles11.83 / 12.29
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna10.96 / 11.04
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna11.69 / 11.69
Arttu PaananenEsbo IF10.98 / 11.29
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna12.38 / -
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna11.21 / 11.57
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna11.19 / -
 
M 200m (20)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.37 / 21.64
Carl-Ivar BackIF Sibbo-Vargarna25.26 / 25.26
Erik BackHelsingfors IFK21.49 / 21.49
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna24.41 / 24.72
Mikael GranqvistIF Sibbo-Vargarna22.11 / 22.58
Oscar HärkönenEsbo IF - / -
Tuomas HyytiäinenKenttäurheilijat -5823.16 / -
Henrik IllmanBorgå Akilles23.51 / -
Riku IllukkaVantaan Salamat21.31 / -
Elias JradKenttäurheilijat -5822.61 / 22.61
Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo22.05 / 22.20
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna23.62 / 23.62
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu21.29 / -
Edward LindbergIF Sibbo-Vargarna23.46 / 23.84
Sebastian LundqvistBorgå Akilles24.45 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna23.40 / 23.40
Markku TervoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna24.61 / 24.61
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna22.81 / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna22.70 / -
 
M 1500m (11)
Hugo ÅströmHelsingfors IFK 4:24.07 / -
Ali CheraghiIK Falken - / -
Oscar HärkönenEsbo IF 4:23.94 / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat 4:53.0h / -
Ville LavikainenRunners Club - / -
Jaakko LehtiläHelsingfors IFK 4:04.90 / 4:04.90
Mikko MäkeläVantaan Salamat 4:40.95 / -
Atte NevalaKenttäurheilijat -58 4:08.41 / 4:08.41
Saska RauhalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pasi TiisanojaIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M korkeus (4)
Oskar AnderssonIF Sibbo-Vargarna1.86 / 1.75
Otso MikkiläImatran Urheilijat1.89 / 1.89
Casper TillanderIF Sibbo-Vargarna2.00 / 1.97
Joonatan VeijolaHämeenlinnan Tarmo1.91 / 1.91
 
M pituus (9)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna6.48 / -
Sami HakanenVantaan Salamat6.10 / 6.10
Tuukka HeinonenHelsingin Tarmo6.59 / -
Petri KoranderVihdin Viesti4.86 / 4.38
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna7.10 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot6.16 / 6.16
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna4.92 / 4.88
Elias YlöstaloIF Sibbo-Vargarna6.81 / -
Otto YlöstaloIF Sibbo-Vargarna7.22 / -
 
M kuula (1)
Petri KoranderVihdin Viesti9.03 / 8.60
 
M keihäs (2)
Petri KoranderVihdin Viesti35.15 / 32.98
Markus RajaniemiLahden Ahkera54.77 / 54.77
 
N 100m (21)
Iira BützowViipurin Urheilijat13.11 / 13.11
Sandra GranrothBorgå Akilles13.61 / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot12.44 / 12.80
Heli HalonenLahden Ahkera12.18 / -
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.31 / -
Janette HanskiKarhulan Urheilijat12.63 / -
Noora JuslinBorgå Akilles12.52 / -
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.40 / -
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.90 / 11.92
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna13.04 / 13.42
Sanni MahonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.85 / 12.19
Meeri ManninenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.03 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat13.11 / 13.33
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.44 / 13.85
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset13.27 / 13.44
Kati OikarinenRunners Club12.52 / 15.26
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK12.95 / -
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.43 / 13.43
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.90 / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot13.74 / -
Virpi VähäkangasKeravan Urheilijat14.25 / 14.58
 
N 200m (15)
Iira BützowViipurin Urheilijat27.50 / 27.50
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.42 / 26.42
Janette HanskiKarhulan Urheilijat26.06 / 26.85
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.09 / 29.08
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.35 / 24.35
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna27.03 / -
Amanda LiljendalBorgå Akilles25.37 / -
Alma-Sofia MäkeläKenttäurheilijat -5826.94 / -
Meeri ManninenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.34 / 28.53
Kati OikarinenRunners Club25.73 / 32.16
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot26.07 / 26.10
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.30 / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot27.09 / 27.09
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot30.20 / 30.20
 
N 1500m (4)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas 5:01.47 / 5:14.74
Milla AirolaVantaan Salamat - / -
Nea TarvoEspoon Tapiot - / -
Liisa TimonenEspoon Tapiot 5:33.54 / 5:41.75
 
N korkeus (3)
Janette HanskiKarhulan Urheilijat1.57 / 1.57
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.52
Janina PykäriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.66 / 1.55
 
N pituus (11)
Tilda HuffKuivasjärven Aura5.39 / 5.39
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat4.76 / -
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.86 / 4.74
Elina KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.71 / 5.34
Jessica LaxenIF Sibbo-Vargarna4.98 / 4.98
Amanda LiljendalBorgå Akilles5.68 / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna4.63 / 4.48
Malin LindrothEsbo IF4.61 / 4.61
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.53 / 4.53
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK5.21 / 5.07
Heidi ParikkaHelsingin Kisa-Veikot5.63 / 5.33
 
N kuula (4)
Tiina HakanenTampereen Pyrintö10.90 / -
Janette HanskiKarhulan Urheilijat14.00 / 14.00
Iina-Kaisa MäkeläKenttäurheilijat -5812.70 / 12.59
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12.99 / 12.99
 
N keihäs (4)
Iina-Kaisa MäkeläKenttäurheilijat -5845.10 / 39.33
Minka NurroVantaan Salamat39.75 / 39.75
Amanda RätyKeski-Uudenmaan Yleisurheilu49.68 / 48.65
Meri RautamiesLappeenrannan Urheilu-Miehet51.08 / 46.97
 
M17 kuula (1)
Ilmari PehkonenRekolan Raikas11.82 / 11.82
 
M17 keihäs (1)
Ilmari PehkonenRekolan Raikas40.21 / 40.21
 
N17 kuula (2)
Ellen BlomqvistIF Sibbo-Vargarna9.56 / 9.56
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat8.69 / 8.69
 
N17 keihäs (8)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat24.19 / -
Sandra JohanssonBorgå Akilles30.62 / -
Emilia KarellSjundeå IF53.38 / 51.79
Malin KarellSjundeå IF30.92 / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset30.38 / -
Emilia PeltoheimoKarhulan Katajaiset41.82 / 41.82
Pauliina PuhakkaVehkalahden Veikot40.21 / 40.21
Vivian SuominenHelsingfors IFK55.74 / 55.74
 
P15 100m (5)
Tuomas AhokasVantaan Salamat13.39 / 13.39
Filip MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna13.75 / 13.75
Emil StadeBorgå Akilles12.07 / 12.07
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna12.96 / 12.96
 
P15 800m (5)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:41.88 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles2:13.67 / 2:13.67
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna2:53.93 / 2:56.05
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:27.07 / 2:27.07
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:23.71 / 2:23.71
 
P15 kuula (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna12.71 / 12.71
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna8.48 / 8.48
 
T15 100m (14)
Saga BergholmEsbo IF15.89 / -
Gisela BergströmBorgå Akilles13.32 / -
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles17.77 / 17.77
Bianca KanervaEsbo IF14.55 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna14.93 / 14.93
Malin LindrothEsbo IF13.64 / 13.64
Noomi MalmgrenEsbo IF13.41 / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset13.27 / 13.44
Alexandra NylundEsbo IF13.60 / 13.60
Elsa RönkköKeravan Urheilijat13.97 / 13.97
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat14.39 / 14.39
Carolina SandströmIF Sibbo-Vargarna14.14 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot13.36 / 13.36
Ella WesterlundEsbo IF14.39 / 14.39
 
T15 800m (14)
Saga BergholmEsbo IF2:51.07 / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:27.50 / 2:27.50
Bianca KanervaEsbo IF2:51.02 / 2:51.02
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK2:35.51 / 2:40.30
Melissa LönnströmBorgå Akilles - / -
Noomi MalmgrenEsbo IF2:18.65 / 2:20.50
Noora NiininenEspoon Tapiot2:45.78 / 2:45.78
Aino RiskuKeravan Urheilijat2:38.73 / 2:38.73
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat2:23.29 / 2:26.82
Valentina SeppäläEspoon Tapiot2:34.83 / 2:34.83
Eevi StrandströmIF Sibbo-Vargarna2:44.78 / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot2:34.50 / 2:34.50
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:35.96 / 2:35.96
Ella WesterlundEsbo IF2:48.80 / 2:48.80
 
T15 korkeus (3)
Saga BergholmEsbo IF1.40 / -
Gerli KumarViipurin Urheilijat1.59 / 1.59
Ella WesterlundEsbo IF1.45 / 1.45
 
P13 60m (6)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.03 / 9.17
Ned EnqvistIF Sibbo-Vargarna 9.49 / 9.49
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna 9.53 / -
Kasper KanervaEsbo IF 9.18 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna 9.40 / 9.40
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna 9.30 / -
 
P13 1000m (2)
Olavi SivenLahden Ahkera3:33.22 / 3:33.22
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3:31.85 / 3:51.06
 
P13 kuula (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.43 / 7.43
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna8.56 / 8.56
Kasper KanervaEsbo IF6.89 / 6.89
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna7.82 / 7.73
 
T13 60m (14)
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.01 / 9.01
Fanny BöhlingBorgå Akilles 8.68 / 8.68
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna10.03 / 10.03
Ella HuuskonenKenttäurheilijat -58 9.15 / 9.15
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.07 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.97 / 8.97
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna 9.16 / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 9.06 / 9.06
Harmony NwoguKeravan Urheilijat - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 8.93 / 8.93
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.18 / 8.18
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna 9.40 / 9.40
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna 9.83 / 10.01
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / -
 
T13 1000m (9)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3:53.18 / 3:53.18
Alexandra KinnunenBorgå Akilles3:30.26 / 3:30.26
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:37.50 / 3:37.50
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna4:07.40 / -
Denise OlanderKeravan Urheilijat3:53.26 / -
Matleena SivenLahden Ahkera3:30.07 / 3:30.07
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:39.28 / 99:99.99
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna3:56.82 / 4:07.53
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:15.78 / 3:15.78
 
T13 korkeus (8)
Ella HuuskonenKenttäurheilijat -581.15 / -
Alexandra KinnunenBorgå Akilles1.30 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.35 / 1.30
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.25 / 1.25
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat1.28 / 1.28
Ella PohjansaroHelsingfors IFK1.25 / 1.25
Matleena SivenLahden Ahkera1.20 / 1.20
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.36 / 1.36
 
P11 60m (5)
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.30 / -
Ukko LehtoPyhtään Yritys 9.25 / 9.25
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat 9.65 / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat 9.93 / 10.04
 
P11 1000m (2)
Ukko LehtoPyhtään Yritys3:51.87 / 3:51.87
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:23.95 / 3:23.95
 
P11 kuula (3)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna9.14 / 9.14
Ukko LehtoPyhtään Yritys6.23 / 6.23
Lauri SahaKeravan Urheilijat7.16 / 7.16
 
T11 60m (7)
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.76 / 9.76
Aada HuuskonenKenttäurheilijat -58 9.81 / 9.81
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna 9.62 / 9.62
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.15 / 9.30
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna 9.86 / 9.86
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna 9.12 / 9.12
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko 9.35 / 9.35
 
T11 1000m (4)
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:43.96 / 3:46.91
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat4:06.76 / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:45.61 / 3:45.61
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat4:10.02 / 4:10.02
 
T11 korkeus (5)
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat1.10 / 1.10
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.21 / 1.21
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna1.27 / 1.27
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.49 / 1.49
 
P9 40m (7)
Neo DolkIF Sibbo-Vargarna 8.28 / 8.28
Johannes ErikssonIF Sibbo-Vargarna 7.71 / 7.71
Viljam HuuskonenKenttäurheilijat -58 8.02 / -
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna 9.60 / 9.60
Kimi KorpelaIF Sibbo-Vargarna 9.77 / 9.77
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna 7.05 / 7.05
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.72 / 7.72
 
P9 kuula (6)
Neo DolkIF Sibbo-Vargarna5.28 / 5.28
Johannes ErikssonIF Sibbo-Vargarna5.31 / 5.31
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna2.50 / 2.50
Kimi KorpelaIF Sibbo-Vargarna3.10 / 3.10
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna4.79 / 4.79
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (5)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 6.86 / 6.86
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat 7.74 / 7.74
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna 7.24 / 7.24
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK 7.45 / 7.45
Meeri SahaKeravan Urheilijat 7.41 / 7.41
 
T9 kuula (5)
Vera AhlforsHelsingfors IFK5.64 / 5.64
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.43 / 4.43
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna4.48 / 4.48
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK4.87 / 4.87
Meeri SahaKeravan Urheilijat4.16 / 4.16