Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
17.03. klo 16:00 Avoimet pm-hallit ja FlyingFinns-hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 128 henk. (288 lajisuoritusta)
N 1000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jenni KiviojaIisalmen Visa - / -
 
N17 1000m (3)
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jenna TaipaleHeinolan Isku - / -
Viivi VäriläHeinolan Isku - / -
 
P15 60m (8)
Jim HerleviOrimattilan Jymy - / -
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Luukas KemppainenJoutsan Pommi - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset8,05 / 8,05
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 1000m (3)
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 korkeus (2)
Akseli HelminenLahden Ahkera - / -
Atte TuominenLahden Ahkera - / -
 
P15 kuula (6)
Akseli HelminenLahden Ahkera - / -
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu14,61 / 14,61
Eliel MulariKarhulan Katajaiset11,97 / 11,97
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera - / -
 
T15 60m (10)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Viivi KupiainenHartolan Voima - / -
Noora LaitilaKeravan Urheilijat8,88 / 8,88
Siru MyllykangasHeinolan Isku - / -
Saana NieminenOrimattilan Jymy - / -
Nea RehnOrimattilan Jymy - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat8,69 / 8,69
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8,58 / 8,58
 
T15 1000m (3)
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera3.11,43 / -
Ea VuoriLahden Ahkera3.12,96 / -
 
T15 korkeus (6)
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Viivi KupiainenHartolan Voima - / -
Noora LaitilaKeravan Urheilijat140 / 140
Amanda RontuKeravan Urheilijat102 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
T15 kuula (5)
Tiina JärvinenLahden Ahkera - / -
Viivi KupiainenHartolan Voima - / -
Siru MyllykangasHeinolan Isku - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8,50 / 8,50
 
P13 60m (5)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Onni KaplasLahden Ahkera - / -
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy - / -
Teemu RantalainenHeinolan Isku - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
 
P13 1000m (3)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Samuel PasanenLahden Ahkera - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
 
P13 korkeus (3)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy - / -
Samuel PasanenLahden Ahkera - / -
 
P13 kuula (5)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17,22 / 17,22
Teemu RantalainenHeinolan Isku - / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera - / -
Ilmari SyvärantaLahden Ahkera - / -
 
T13 60m (9)
Sara AhlforsHelsingfors IFK8,65 / 8,65
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
T13 1000m (5)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
 
T13 korkeus (6)
Sara AhlforsHelsingfors IFK135 / 135
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
T13 kuula (6)
Sara AhlforsHelsingfors IFK10,86 / 10,86
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Vanessa VäriläHeinolan Isku - / -
 
P12 60m (4)
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera8,75 / -
 
P12 1000m (2)
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku - / -
 
P12 korkeus (2)
Saku PuustinenLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera129 / -
 
P12 kuula (3)
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
T12 60m (7)
Emmi PiispanenNastolan Naseva9,11 / 9,11
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera9,73 / 9,73
Åsa RehnOrimattilan Jymy - / -
Celina SalonenNastolan Naseva9,33 / 9,33
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera8,65 / 8,65
 
T12 1000m (6)
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat3.36,79 / 3.36,79
Emmi PiispanenNastolan Naseva3.32,71 / 3.32,71
Sara RajaniemiLahden Ahkera - / -
Celina SalonenNastolan Naseva3.27,79 / 3.27,79
Neea TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / 3.36,87
 
T12 korkeus (4)
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat135 / 135
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Åsa RehnOrimattilan Jymy - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T12 kuula (3)
Noora KeloLahden Ahkera - / -
Sara RajaniemiLahden Ahkera - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
P11 60m (6)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera9,24 / 9,24
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Timo KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P11 1000m (2)
Elias KemppainenNastolan Naseva3.47,90 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 pituus (5)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Timo KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
P11 kuula (2)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
 
T11 60m (12)
Tessa HöglundLahden Ahkera - / 10,48
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Aino SeppäläNastolan Naseva - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
Iita UlmanenNastolan Naseva - / -
Sanni YlijokiNastolan Naseva - / -
 
T11 1000m (6)
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Mona PasanenLahden Ahkera - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva - / -
Suvi ReunanenNastolan Naseva - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Sanni YlijokiNastolan Naseva - / -
 
T11 pituus (10)
Tessa HöglundLahden Ahkera - / -
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Aino SeppäläNastolan Naseva - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
T11 kuula (8)
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera - / -
Hilla TuominenLahden Ahkera - / -
 
P10 60m (7)
Ville KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Oliver OjalainenLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera10,50 / 10,50
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
Oskari SyvärantaLahden Ahkera - / -
 
P10 1000m (5)
Niilo KemppainenNastolan Naseva3.43,72 / -
Ville KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera3.41,76 / 3.41,76
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P10 pituus (6)
Ville KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Oliver OjalainenLahden Ahkera - / -
Casper PenttiläLahden Ahkera - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
Oskari SyvärantaLahden Ahkera - / -
 
P10 kuula (4)
Ville KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Leo RajaniemiLahden Ahkera5,86 / 5,86
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
T10 60m (13)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Sofia KaarnakoskiLahden Ahkera - / -
Olivia MillerHartolan Voima - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti - / -
Minda PakolaNastolan Naseva - / -
Emma PenttiläLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Isla RehnOrimattilan Jymy - / -
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
 
T10 1000m (7)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Oona PasanenLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera - / -
 
T10 pituus (12)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Sofia KaarnakoskiLahden Ahkera - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Olivia MillerHartolan Voima - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T10 kuula (10)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Sofia KaarnakoskiLahden Ahkera - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Olivia MillerHartolan Voima - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Vilma SaloHartolan Voima - / -
Iida SalonenLahden Ahkera - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
P9 40m (8)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Mikko UnnukainenLahden Ahkera - / -
 
P9 1000m (4)
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P9 pituus (7)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera327 / 320
Mikko UnnukainenLahden Ahkera - / -
 
P9 kuula (9)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera5,50 / 5,24
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Mikko UnnukainenLahden Ahkera - / -
 
T9 40m (9)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Veera HermunenKouvolan Urheilijat7,70 / 7,70
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Melina NieminenJanakkalan Jana - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
T9 1000m (6)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
T9 pituus (8)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Veera HermunenKouvolan Urheilijat315 / 315
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -
 
T9 kuula (2)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Iisa TuominenLahden Ahkera - / -